IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 10th December 2009, 11:23
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Едва ли мъжете си слагат икона на предпочитанията. След като обичам жената, обичам и срамните и устни и всичко!

Не става въпрос за вманиачаване. Предпочитам да е с по големи, както харесвам и по едрите гърди, но това не е критерий, че да върна жената, която харесвам - заради това.

Да вземем аватара на Роко за пример!!! На мен ми харесва това поведение на жената - Провокиращо, леко цинично и безсрамно! Поведение, от което лъха увереност, самочувствие и харесване на самата себе си! Това, заедно с характера, интелигентноста и красотата на една жена са фактори, които ако са налични, въобще няма да ме интересува как аджеба точно изглежда от долу!

Моята жена е с малки устни, но това не е било причина да се разделим с нея, защото аз предпочитам ако може да са по големи!

Нека се опитваме да окуражим милата М.к, отколкото да увеличаваме съмненията и в нейната уникалност!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th December 2009, 11:24
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
...ако те обича ще те приеме и харесва такава каквато си
Абсолютно!

Според мен проблема на момичето е в главата , а не м/у краката
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #43  
Стар 10th December 2009, 11:24
Аватара на patrizia
patrizia patrizia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 1 559
По подразбиране

Сменяйки мъжа,трябва да си правим корекции на устните всеки път ли?Понеже имат разбираш ли различен вкус.Не бих се пипнала там никога.
__________________
"Най-добрият човек е този,който живее със своите мисли и чуждите чувства,най-лошият тип човек-който живее с чуждите мисли и своите чувства."
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th December 2009, 11:26
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Има ли тема за уголемяване на устните някъде? Срам не срам трябва да ви призная, че след като видях на Стрейндж устните това лято (неволно беше) изпитах силна възбуда. Няма да назовавам какви мисли ми минаха през главата... ако влияят така и на мъжете искам и аз да си направя такива.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th December 2009, 11:37
deni81 deni81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 243
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Има ли тема за уголемяване на устните някъде? Срам не срам трябва да ви призная, че след като видях на Стрейндж устните това лято (неволно беше) изпитах силна възбуда. Няма да назовавам какви мисли ми минаха през главата... ако влияят така и на мъжете искам и аз да си направя такива.
Преди малко под формата на бъзик питах моя любим и той ми каза същото - повечето мъже харесват голими и увиснали срамни устни.
__________________
Пеперудено влюбена
Отговори с цитат
  #46  
Стар 10th December 2009, 11:44
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deni81
Преди малко под формата на бъзик питах моя любим и той ми каза същото - повечето мъже харесват голими и увиснали срамни устни.
...И по някаква случайност и твоите са такива :P ...Защото аз като питах моя ми каза , че един с ташаци стигал ...............Това ме навежда на мисълта , че или ни лъжат или си ни обичат , такива каквито сме
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #47  
Стар 10th December 2009, 11:50
deni81 deni81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 1 243
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Цитирай:
Първоначално написано от deni81
Преди малко под формата на бъзик питах моя любим и той ми каза същото - повечето мъже харесват голими и увиснали срамни устни.
...И по някаква случайност и твоите са такива :P ...Защото аз като питах моя ми каза , че един с ташаци стигал ...............Това ме навежда на мисълта , че или ни лъжат или си ни обичат , такива каквито сме
Не бе Ани не са големи и са си стегнати общо взето. Но сега се сещам че като сме гледали с него филми за възрастни той ми е казвал че се възбужда от увиснали и големи срамни устни.
__________________
Пеперудено влюбена
Отговори с цитат
  #48  
Стар 10th December 2009, 11:52
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Защото аз като питах моя ми каза , че един с ташаци стигал ...............Това ме навежда на мисълта , че или ни лъжат или си ни обичат , такива каквито сме
Това можеше да го спестиш предвид темата, в която невинно момиче развива сериозен комплекс заради уж големите си устни. Думата "тактичност" има ли я в речника ти?

Останалото е вярно - обичат ни такива каквито сме.

Аз отивам да разгледам оная тема и да видя дали мога да си ги уголемя.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th December 2009, 11:56
Аватара на princesavm
princesavm princesavm не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Sofia
Мнения: 893
По подразбиране

Пипилота,кефиш ме
__________________
Получавам сигнали от кораба Майка ...
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th December 2009, 12:25
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Жоре и аз искам да видя снимките...плсс
__________________
Да вземеш решение да имаш дете е много важна стъпка.Това е да избереш сърцето ти да се разхожда извън тялото ти завинаги.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скъсамензарадипроблемамисъссрамнитеустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:44.