IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 7th April 2006, 20:11
fUnky` fUnky` не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране нисък старт при бягане

Бе хорца, този нисък старт много ме мъчи... изобщо така ме забавя ако знаете нещо съвети и полезни неща при него ще ви бъда благодарна да ги споделите с мене ;PpP~... а и за след мускулна ...освен аспирин .. нещо друго да знаете.Аз тука го нацаках 2 в 1 : )
__________________
Ne s2m t0va k0et0 vijdat o4ite ti, nit0 t0va za k0et0 me4tae s2rceto ti, a s2m s2lza ot minal0t0 ti i me4ta 0t b2deshteto ti
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd April 2006, 20:01
iliana iliana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до iliana
По подразбиране

Наистина ниския старт е гадничък ,но не забражяи ,че и шампионите са задължени така да тъгват и въпреки това успяват!Моя съвет е да да не се панираш ,когато трябва да тъгнеш,изпъваш крака ,наместваш ги така ,че да имаш сцепление.Трябва да ти служат, за да се изтласкаш(образно казано)
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th May 2006, 11:35
Аватара на Jay
Jay Jay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 59
По подразбиране Re: нис2к старт при бягане - блА

Цитирай:
Първоначално написано от fUnky`
Бе хорца, този нисък старт много ме мъчи... изобщо така ме забавя ако знаете нещо съвети и полезни неща при него ще ви бъда благодарна да ги споделите с мене ;PpP~... а и за след мускулна ...освен аспирин .. нещо друго да знаете.Аз тука го нацаках 2 в 1 : )
ако спортуваш редовно не би трябвало да имаш мускулни трески след 2рата 3тата седмица ... поне аз нямам.
иначе 2 аспирина и топъл душ.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th May 2006, 16:13
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Относно ниският старт не мога да помогна, но за мускулна треска пия Панадол на прахче.Разтварям го в чаша вода и го пия на екс десетина мен след тренировка!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: нисъкстартприбягане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.