IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 18th July 2014, 22:32
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Излагаш се Пуфиславе и се обръщаш като фурнаджийска лопата, то е ясно че снимките не са правени с цела да се показват само тук.... ква е целта на снимките с пазарската чанта тогава? Ако реша да приема твоята теза, то тогава част от снимките са излишни. Целта на това момиче НЕ е да търси съвет от нас.... дори не е сигурна с каква марка импланти е.... ай си уегаме, че стана късно!!!!


Лека!

Последно редактирано от lily.ana : 18th July 2014 на 22:34
Отговори с цитат
  #812  
Стар 18th July 2014, 22:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми все още съм млад и ми става, нормално е да ми повлияят и тези снимки, все едно вие ако видите някой готин и мускулест мъжага, няма ли да ви въздейства а ?

Честно да ви кажа, вече не се впечатлявам като видя такива предизвикателни снимки и аз ги приемам нормално, най-вече защото такива снимки се виждат постоянно и по фейсбуците и на всякъде. Просто така се промени света, че голата си стана нещо нормално и за това споменах и жените по монокини на плажовете, вече никой не се впечатлява толкова от жена без горнище на плажа.
Отговори с цитат
  #813  
Стар 18th July 2014, 22:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
дори не е сигурна с каква марка импланти е.... ай си уегаме, че стана късно!!!!


Лека!
Е за това съм съгласен и аз това не го разбирам да не си знаеш параметрите и марката на имплантите не е нормално въобще, обаче е имала късмет, че и без много да знае по темата е случила на хирург, който добре и ги е направил.
Отговори с цитат
  #814  
Стар 19th July 2014, 00:05
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Пластична лейди, трий паролата и не сменяй циците - това е моят съвет.
Убава си, де да присаждаха и сиви клетки, равна нямаше да имаш!
Отговори с цитат
  #815  
Стар 19th July 2014, 09:50
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Хахаха да се включа и аз. Това са си снимки, определено "вижте ме, чуйте ме". Бих казала на момичето, че тук във този форум всички жени изглеждат страхотно, определено никого няма да впечатлиш. Всички са подържани и определено няма на какво да завиждат, както се твърди. Ако си решила да се покажеш-ок. Изглеждаш добре, хубаво тяло, но определено тука всички са така и няма нужда от тази фотосесия. Или поне не в този раздел. А и определено можеше да метнеш едни гащи, че чак пък по гениталии...........хайде де, видиш ли, момичето иска мнение за циците.......
Тити, казваш, че тук е за нормални хора, не за такива с психични отклонения. Да ти кажа вече започвам да се съмнявам. По всички теми само някакви кукурига се изявяват . Вече си отварям форума, за да се посмея и да цъкам с език, най-вече
А защо критикуваме - със сигурност не от завист, защото няма нещо от визията, което да ни липсва. Просто мразим да ни правят на глупачки, това е.
Тити, как си? Има ли подобрение вече?
Отговори с цитат
  #816  
Стар 19th July 2014, 11:29
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Да, мила, няколко идеи съм по-добре, нямам температура и през деня бива,
само дето ставането е адско и не мога да спя, схващам се нощем, циците болят много,

Скъсвам ги от масажи, та дано тая с големия белег слезе като другата, иначе май пак ще се подложа да ми я свалят оперативно, че да станат като хората.
Отговори с цитат
  #817  
Стар 19th July 2014, 16:31
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Йеха, тука пак се е заформил купон. Що са възмущавате от снимките ве? То това си е изкуство. Не секи може да излезе кат глътнал бастун...или там каквото има под ръка за гълтане. Хубаво беше да видим, че сичко си има жената. И сичкото е убаво. И е с епилирана шун$а. То като гледаме на другите циците, как да знаем дали не са забравили да окосят полянката, а? Мисля, че е редно да покажат повече информация по въпроса... за тяхно добро е. Се пак ни са знай кой може да попадне на тез снимки. Може некой продуцент да е, па макар и на филми за възрастни.....ама се пак продуцент.
И да попитам, само колкот да поддържам разговора де, тез нянки подмускОлно ли са?
И продължаам да си говорим, че сега ми е паднАло. То кат фана микрофона и нема пускане.
Шоки, както често става, казва нещата така, все едно ми чете мислите, а Уиуето, нал мий слабос', пак ма разсмива до съузи.

Последно редактирано от Лина : 19th July 2014 на 19:54
Отговори с цитат
  #818  
Стар 19th July 2014, 22:29
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Мноо тъ обичам мЪ ЛинО... мани ги нянките... аз искам да знам пазарската чанта от къде е
Отговори с цитат
  #819  
Стар 20th July 2014, 10:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Мое ли тъй сега да нареждаш тая хубава чанта....пазарска била...
кой знае кой питонь са одрали за нея

ама нека собствиничката каже все пак отде го взела тоз шедьовър
щото Лилето много я хареса

Лиле, ама ти забелязали много секси таз мома беееее, чанта змийска, прашки от тигър, малеееееееей.

Искам и аааааааааааааз
Отговори с цитат
  #820  
Стар 20th July 2014, 13:34
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Само един кЪмшик и уипсваше Тите
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.