IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 13th June 2007, 13:46
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

от един път не е възможно ...аз от химичния пилинг сум много доволна имах ужасно дълбоки белези.Направих 2 курса по 4 процедури и мисля ,че след още два въобще няма да имам белези.На бузите ми са се залечили ,на челото ми има още,но нямат нищо общо с преди.Също и крема на Авен за пори много помага,направо очудващо,сравнение с контратубекса ,Авен е много по добър за белези от акне
Отговори с цитат
  #72  
Стар 13th June 2007, 16:26
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Азуми , какъв вид хим.пилинг си си правила ?
Отговори с цитат
  #73  
Стар 13th June 2007, 16:37
Аватара на dododod
dododod dododod не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Пловдив
Мнения: 472
По подразбиране

Azumi,също така и къде си си го правила,защото все пак химичния пилинг не е шега работа....И да те попитам,понеже ние двете с mapa сме от плд,възможно ли е след процедурата да се пътува,много ли се зачервява кожата...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 13th June 2007, 16:43
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mapa
то въобще знаете ли някой да се е избавил от белезите, но не само да е получил подобрение, а наистина - да не личи да е имал белези? че като чета отзиви из форумите, повечето казват - "да имаше подобрение от терапията, но белезите останаха"
Според моите познания това е невъзможно (белегът сякаш "да се изтрие като с гума"). Винаги има "степен на подобрение", но кожата никога не може да стане перфектна, сякаш нищо не й се е случило.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #75  
Стар 13th June 2007, 17:11
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Traiana , почти всяко по-реномирано козметично студио в Пловдив предлага хим.пилинг , но не зная доколко е химически . Аз си правя 70% гликолов пилинг при дерматолог , доволна съм от свежестта на кожата , но не помага при бръчки и учудващо - при петна . От вчера ми е щукнала идеята да се пробвам на трихлор ацетатна киселина - при нея ли е беленето , кога започва , само крем с UV защита помага ли , или изобщо не трябва да виждам слънце ?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 13th June 2007, 20:21
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не рискувай да се излагаш на слънце и изобщо отложи до есента ... Видях жена, която от 10-тина години не може да се пребори с петната по лицето си - пигментация от слънце в следствие на дермабразио или пилинг, въпреки че много старателно се е пазела (с кремове и шапки).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #77  
Стар 14th June 2007, 09:40
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

химичния пилинг е третиране на кожата с киселина 15% .Процедурата трае 10-15 минути.Слагат ти ампула с киселина и после успокояваща маска и защитен крем.Това се прави само от отризиран ДЕРМАТОЛОГ НЕ КОЗМЕТИК.Аз лично ходя в Клиник който се намира в ПАлах център във Варна.Исках да си правя дермоабразио ,но хирурга ми ме убеди ,че няма смислъл и от една процедура няма да стане ,моите белези са малки и много дълбоки-т.е бяха вече са досат плитки ,а на места ги няма.Правят се 4 такива процедури през 10 дни,но трябва да не е в летните месец.Една процедура струва 80лв.Киселината стимулира организъма да произвежда нови клетки и когата се сменя ,лющи се до другата процедура през тези 10 дни.Трябва да се мажеш с хидратантен крем и крем с висок фактор.Подходящи са на Авен ,а в клиниката има и на Ингрид Милет които са вече професионални,двата струват 50-60лв а на Авен са по 30-35лв и са много добри -аз тях си ползвам.Може и на Ла рош ,но недей с някой ефтино кремче защото не действа и рискуваш да станеш на петна.Избягва се слънцето,особено в обедните часове и кожата се маже през няколко часа,не бива да остава суха...Дори да е облачно слънцето пак си пече и може да навреди ,така че не бива да се пренебрегва
Сега това е изключено,трябва на есен и то пак има опасност да станеш на петна ,ако не внимаваш а сега просто да не говорим
Отговори с цитат
  #78  
Стар 14th June 2007, 17:53
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Diastemma , Azumi , много ви благодаря . И най-вече за предпазването . И аз си мислех за есента . Иначе след пилинг и аз съм с фотозащита на Авене , но хидратацията ми е била слаба .
Отговори с цитат
  #79  
Стар 15th June 2007, 01:23
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

много е важно да се спазват точните указания на дерматолога и да сте наясно ,че от една процедура и една серия няма да се заличат ,просто трябва постояннство.Бях се отчаяла ,но вече съм убедена че ще се отърва от дълбоките дупки по лицето си,които вече не са дълбоки
Отговори с цитат
  #80  
Стар 15th June 2007, 06:38
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Сега се включвам, но...от какво са дупките? Пореста кожа или някакви белези?
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: чувалилистезапроцедуратаМикродермабразио
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:07.