IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th February 2014, 15:11
bee1234 bee1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, искам да попитам оперираните от д-р Йорданов: промени ли се дишането ви след операцията, доволни ли се от крайния резултат и за колко време се възстановихте след операцията: да вдигате тежко, да тренирате и тн.
Благодаря
Отговори с цитат
  #22  
Стар 11th February 2014, 19:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Направих лека корекция на единият фотошоп, като повдигнах още малко върха и го намалих една идея. Така е още по добре според мен !

http://imageshack.com/a/img546/7275/gfpu.jpg
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th February 2014, 00:33
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Мерси, ахах само ме хваща носталгия колко по-хубава бях преди 3 години =Д Тогава хич не се и сещах за носа си.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th February 2014, 11:06
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

До авторката на темата: Не мога да разбера, какво искаш да променяш по носа си? Изглеждаш много добре
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th February 2014, 11:08
sashe7o sashe7o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bee1234 Виж мнението
Здравейте, искам да попитам оперираните от д-р Йорданов: промени ли се дишането ви след операцията, доволни ли се от крайния резултат и за колко време се възстановихте след операцията: да вдигате тежко, да тренирате и тн.
Благодаря
Зависи какъв ти е проблема с дишането, доволни сме, да тренираш - ще изчакаш поне 3-4 седмици
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th March 2014, 11:37
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yokopero Виж мнението
Ако имах излишни пари, в никакъв случай не бих се оперирала в България, но все пак катоо суетна бъдеща булка, искам поне някакво подобрение и затова търся специалист, в чиито ръце поне няма да се обезобразя. Затова исках да видя повече снимки на успешни и неуспешни случаи не за статистика, а с очите си да преценя какъв риск поемам. Проблемът е, че много от снимките във Форума са вече изтрити или са сменени паролите за достъп, затова реших вместо да се лутам напразно, да почна тема, в която да се качват актуални снимки.
Не се оперирай при Джамбазов!!!Дори да оправи преградата и да премахне гърбицата,ще си останеш с камбестия връх със сигурност,че и с провиснала колумела ще се сдобиеш(като бонус)!!!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th June 2014, 10:27
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Така е, както хората ти казват (ако вече не е твърде късно за тоя отговор). Септопластиката се покрива изцяло от ЗК и който иска повече пари, значи е шарлатанин. Пари допълнително може да ти поиска, ако ще прави ринопластика и то вече са възможни 2 варианта, единия легален (скъп) и един документално легален (практически нелегален, но по-евтин, тоест сещай се, да не го пиша).
Едиственото, което виждам при теб е, че имаш малка нужда от септопластика и леко повдигане и намаляване на връхчето, за да стане перфектен носа, но... Български хирург с добри връхчета... още не съм виждал! Признавам си, не съм се ровил по тая тема от няколко години, може и някой вече да се е научил...
Джамбазов доколкото знам от няколко години оперира доста по-рядно, тъй като стана някакъв шеф в Хирургиите на Пещерско шосе и няма физическата възможност да оперира както преди. Затова си мисля и че практически малко се е откъснал. Разбира се, това не значи, че няма да постигне добър резултат, но все пак човек трябва да си има едно на ум!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th December 2014, 21:37
Аватара на magim
magim magim не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 13
По подразбиране

Здравей,гледам,че темата е направена началото на година.Исках да те попитам направи ли вече операцията, ако да и при кой и съответно доволна ли си?
Поздрави!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 29th July 2015, 21:10
Gigi7777 Gigi7777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Вчера мина и моята корекция на нослето.
След много проучвания накрая избрах д-р Иван Йорданов,завежда клиника УНГ в Софиямед.Изключителен професионалист!!!
Благодарна съм много,оток минимален,а болка нямам.Да ви кажа бях се подготвила за големи мъки при възстановяването,ноооо ето че всичко зависи от техниката,която лекаря владее и сложността на корекцията.При мен не беше малко-отстраниха гърбицата,повдигнат е върха,коригирана ми е преградата и леко е стеснен.Днес ми махнаха тампоните,ето това наистина е адски гадно и след седем дни ще махнат и лонгетата.Да ви кажа болка наистина няма само обща отпадналост от пълната упойка и лек оток.
Въпреки лонгетата се вижда малкото ми ново носле и съм много щастлива!
Препоръчвам ви Йорданов,видях още няколко момичета с правени от него нослета в клиниката и всичките бяха много добри!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 4th December 2015, 11:00
betyboop betyboop не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Много се радвам за теб!! Можеш ли да споделиш как е нослето ти сега пет месеца след операцията? Колко време ти беше нужно да се възстановиш и какви са цените при този лекар, понеже никъде не пише, а като звънях не можа да ми каже адекватна цена без да ме прегледа
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
д-р йорданов, доц. д-р джамбазов, ринопластика

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовЙордановдоволнинедоволниснимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:23.