IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 31st July 2006, 18:48
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Аз още не се чувствам готова да родя, но разбира се че искам. Измислила съм и имена, но само за момичета. Много е странно - никога не съм си представяла, че мога да имам момчета.
И за да не отварям нова тема ще питам тук тези, които вече са родители. Как сте се чувствали (или се чувствате в момента) до навършването на 2-3 годишна възраст на децата ви? В смисъл физически и психически и в отношенията с половинката и с околните. Имам няколко приятели, които станаха родители, и забелязвам много неприятни промени в тях. Просто коренно различни хора - изнервени, уморени, заядливи, не дават и една критична дума да им кажеш, те са най-важните и все с тях трябва да се съобразяваме и така... Може би е временно и с порастването на децата ще мине.
Аз се чувсвах най- вързана от 1 до 3 год., защото тогава детето е вече много любопитно- иска да види и пипне всичко. Да ама е още глупавичко и не предценява рисковете, може би затова твоите приятели са изнервени - постоянно се надхитрят (родителите )- кой да тича след наследника ! Аз и затова все отлагах второто, но вече съвсем сериозно се замислям , защото разлика над 10 години ми се вижда множко. Според мен за отношенията между съпрузите е много важно да помагат бабите- ние всеки петък, събота и неделя сме младоженци, а понякога и по цяла седмица.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 31st July 2006, 19:16
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

някой ден бих предпочела да осиновя дете отколкото да родя свое собствено, защото така или иначе има прекалено много изоставени дечица, които имат нужда от нечии обич и гриji.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 31st July 2006, 19:20
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

И аз, ама искам и мои А иначе може да си осиновя някое негърче и ще го правя баскетболистче
__________________
...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 31st July 2006, 19:47
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazed_insanity
някой ден бих предпочела да осиновя дете отколкото да родя свое собствено, защото така или иначе има прекалено много изоставени дечица, които имат нужда от нечии обич и гриji.
На колко си години и мислиш ли ,че партньора ти ще е съгласен? Аз имам доста познати които си осиновиха дечица, но те го правят от невъзможност да имат свои. Не е толкова лесно да се осинови дете - много те проверяват, дълго се чака, защото няма новородени "здрави, прави българчета" каквито всички искат. Едва ли при тези обстоятелства ще предпочетеш да си осиновиш отколкото да имаш свое дете. Затова те попитах за възраста ти- сигурно си много малка и нямаш представа ,че нещата стоят така -домове пълни с изоставени деца и много чакащи бездетни семейства.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 31st July 2006, 19:51
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

наистина още не ми е време за деца, но не бих казала че съм чак толкова малкa, а и добре знам за това положение за което ти говориш
но не виждам каква разлика има дали ще си осиновиш българче или дете от някаква друга раса. в крайна сметка възпитанието и любовта към детето зависят от родителите,не от расата на детето
нали така
Отговори с цитат
  #26  
Стар 31st July 2006, 20:13
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazed_insanity
наистина още не ми е време за деца, но не бих казала че съм чак толкова малкa, а и добре знам за това положение за което ти говориш
но не виждам каква разлика има дали ще си осиновиш българче или дете от някаква друга раса. в крайна сметка възпитанието и любовта към детето зависят от родителите,не от расата на детето
нали така
Не мисля, че в България има деца от други раси, може би имаш предвид друг етнос..?! Е, твоя воля, май си фенка на Анджелина Джоли , но за съжаление тук не ХОЛИВУД !
Отговори с цитат
  #27  
Стар 31st July 2006, 20:19
crazed_insanity crazed_insanity не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Varna :)
Мнения: 384
По подразбиране

angelina jolie и холивуд нямат нищо общо
Отговори с цитат
  #28  
Стар 31st July 2006, 20:35
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

мисля осиновяването на едно дете варира към 10 000.
както се казва май повече са от малцинствата с някакви недъзи. а Джолито осиновява защото има пари. как позволяват на несемейна жена да осинови. не трябва ли да е семейна?
въпреки това си родиха и те де.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 31st July 2006, 20:49
Аватара на Sway
Sway Sway не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: В тилилейската горичка
Мнения: 15
По подразбиране

Много искам да имам бебе. Ма не сега
За 20-те си години съм разбрала, че имам адски силен майчински инстинкт. Обожавам деца, обожавам да се грижа за тях. Рано ми е обаче да раждам. Уча, нямам постоянна работа, жилище, не съм се установила и т.н. Иначе бащата на децата си съм го намерила и още как
Отговори с цитат
  #30  
Стар 31st July 2006, 21:54
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Обожавам децата и нямам търпение да си имам мои!Много обичам да се занимавам с дечица, рисуваме, играем си, направо се пренасям в друг свят!От малка си мечтая да имам най-малко 3 деца, даже вече съм си набелязала имена!А също и бащата вече съм намерила
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВдаимашдете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:05.