IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd June 2009, 22:29
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...
Сега лежах в клиниката на доктор Мазнейкова-ами прехвалена работа ....и чершафите не сменят даже при мой въпрос към санитарката "Няма ли да смениш бельото отговора беше -ХА та те са лежали по 2 часа само за аборт и са си тръгнали.....След 1 час дойде жена за да и махат бенките еми и след нея не смениха бельото а това е генекологична отделение...През ноща ми се наложи да звъня на звънеца 30 мин ,защото от дренажа на корема ми течеше кръв и никой не ме чу....Та станах аз и започвам да чукам на някаакви врати и излиза една сънлива"Ох ,какво става ,еми ще чакаш до сутрината сега не мога да викам доктора...и това е частна клиника и РЕАНИМАЦИЯ А хигиената под всякаква критика-някой беше повръщал в тоалетната и 10 чааса седя така докато не казах да я измият Забравих да кажа че имаше 5 бебета ,ей съдраха се да ревът а онези спяха като порове щом сирената не били чули....
Без думи...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd June 2009, 22:31
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

само да допълня,че нито едно от тези нещаняма да стане там,където работя аз !!! на държавно място !!!

постелъчното белио се сменя дори ако самоси седналая на леглото/масата..непрекъснато ни се налага една жена да е чакала на едно легло 10 мин, след това влиза в ОЗ, и после ляга на друго ..като старото на момента се оправя...
ако някой се оплаче че не е могъл да ме събуди и е получил подобен отговор, ще бъда санкционирана минимум с преместване в друго отделение или взимане на здравната каса

тоалетните в РЕ се чистят на всеки час, и то ако са чисти !!! Ако има нещо изцапано и го види лекар е нещо като фал на санитарката, а и акушерката,че не следи стриктно кое кога се цапа..


и т.н и тн...

но така е,когато искаш само да лапаш и да влагаш минималното...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd June 2009, 22:44
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Теда,да не ти казвам че преди 10 години в Тина Кркова след аборт ме заразиха с хепатит В....
вече на нищо не вярвам,дълржавна или частна болница....Само ги предупреждавам да не ми се случи нещо......
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd June 2009, 23:23
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

няма да ме учудиш,като знам как ги правят по 7-8 аборта за час - като конвеир...и така е навсякъде...малко са местата на които се спазва стриктно в повечето случаи асептиката и антисептиката..моята приятелка пък се зарази с хепатит Б при зъболекаря си...вече не смея и на маникюр да отида...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th June 2009, 06:28
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Богословова ми води консултацийте и аз изглупях че не раждах при нея ...но после си изсърбах попарата...
момичета имам приятелки които не са давали и лев някъде и са много доволни...

.
Да......... аз родих при нея.......и всичките ми познати и моя роднина я пратих точно при нея....... Много съм доволна....... Жената дойде дори по време на отпуска да ме изражда....При нея няма-хън-мън...страшно точен човек.А за пазарлъци и мародерстване да не говорим-абсурт....... Единственото което платих беше-180 лв за избор на екип и то на касата на болницата.......никога не ми е казала дай тука.....еди какво си....... И не само на мен В стаята после имаше момичета който горчиво плакаха.....примерно за платено секцио.....а са ги израждали с форцепс........защото въпросното светило......не благоволява да дойде още в началото........дори открито и се хилеше и подиграваше след това.......
А за Тина Киркова....... имам една позната която така и не са разбрали,че е била бременна с близнаци......(едното явно е починало още в началните месеци)...........и мъртвият плод така и не са го извадили........Чак след три месеца след раждането когато тя вече беше на крачка от смъртта....... са я изчистили
Отговори с цитат
  #26  
Стар 4th June 2009, 10:37
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Thomi, съчувствам ти за всичко, което си преживяла. За Бг болниците мога да разказвам много, но честно, не ми се говори.
За Богословова мога да кажа само хубави неща, добър професионалист и човек и в никакъв случай меркантилна. През първата си бременост бях с кръвоизлив и 3 седмици не спрях, докато не се свързах с Богословова. През втората (с близнаци) бях също с кървене и непрекъснати контракции през цялата бременност. Без да изпадам в подробности, благодарение на нейното внимание успях да ги докарам до по 2100г. Не съществува нещо, с което бих могла да изразя бллагодарността си към тая жена, защото ако не беше тя, буквално можеше да ги нямам моите слънчица.
За Мазнейкова - ходила съм само частния й кабинет за рутинни неща. Тя следи бременността на моя близка, чието бебенце обаче нямаше късмет да живее. Не че тя е виновна, но като чуя името й се сещам за близката ми.
По принцип всичко може да се случи, но моля нераждалите да не се плашат. Ако сте избрали Шейново по-добре да си имате лекар. Въпреки, че доболничната помощ е платена без него не може да се доредите за магаре
Отговори с цитат
  #27  
Стар 4th June 2009, 19:20
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

сиси,да са ти живи и здрави дечецата
Отговори с цитат
  #28  
Стар 4th June 2009, 21:09
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мерси Томи, подобно
fruitty, какво стана, избрахте ли екип?

Сещам се да допълня нещо за Шейново. Когато секциото ми струваше 600лв, едно момиче роди нормално за 500лв. Участието на доктора й беше да каже "здрасти" на бебето, щото контракциите й бяха през ноща, а той дойде към 5-6часа.
Иначе има вариянт да се запишеш платено консултациите да са ти в Шейново през цялата бременност, т.е. да ти проследяват цялата бременност там. Аз си ходех в поликлиниката, а веднъж месечно ходех при Бгословова.
Друг вариянт - да се уговориш с акушерка - така или иначе тя върши цялята работа.
Или пък можеш да си отидеш да раждаш без пари при който ти се падне, но само не ходи в Тина Киркова и Майчин дом (мое мнение)
Успех!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th June 2009, 01:48
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Изправяте ми косите с тия разкази... приисква ми се чак като тръгне да излиза да мога да стисна кълки и да си го оставя вътре тъй де, то майтап майтап, ама...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th June 2009, 06:32
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Само да ви кажа.........че д-р Богословова вече не работи в Шейново а във Вита........и консултациите ги провежда вече в собствен кабинет който е до Скай Сити.......Моя позната преди 15 дена роди при нея във Вита и цената вече за нормалното раждане е 1500 лв................
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:42.