IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th November 2009, 19:50
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз и за двата сина ползвах Аптамил, и бях много доволна...Е, те са ми бая големи вече момчетата, ама марката май все още я има в БГ?
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th November 2009, 19:52
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Точно за Аптамил щях да казвам и аз, като че ли е марката, от която има най- много доволни покрай мен.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th November 2009, 21:10
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

С 2 ръце за Аптамил!!! Тия Фризо... нещо си няма и да ги пробвам. Иначе съм чувала,ч е няма проблем да се смесват. Нали бяхте на Хумана? Аптамилчето обаче последно го купувах на 17лв.кутията, а сега го гледам по 27лв. Никакъв проблем с акане, с коремче...най-доброто за мен

Апо, не знам пола - заради грипната епидемия не мога от 1 месец да се доредя до преглед. Никак не съм любопитна за разлика от всичките ми познати. На 22 декември ще ходя на втората фетална морфология, ще съм в 20г.с. и предполагам, че тогава вече ще се разбере. Само дано всичко е наред, че и "пърхания" не усещам много, а е втора бременност (вкарвам си нЕкви притеснения). Вечер мога да оприлича нещо, но може и черва да са
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th November 2009, 21:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всичко ще е наред, не го мисли Ще чакаме значи 22, аз съм голяма любопитка, от 12 г.с. почнах да тормозя докторите да гледат за пола
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th November 2009, 21:50
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

И какво казаха докторите Апо
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th November 2009, 23:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не помня, ама май чак към петия месец се видя, че е момиче... туй задето толкова давах зор да гледат, то пък не се показваше
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th November 2009, 08:13
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Аз и за двата сина ползвах Аптамил, и бях много доволна...Е, те са ми бая големи вече момчетата, ама марката май все още я има в БГ?
И аз се присъединявам категорично Аптамил.
В родилното ги хранеха с Фризолак,после по съвет на докторката започнахме Нан,но много го повръщаше.......направо от носа и излизаше и след като го сменихме на Аптамил,проблеми никакви не сме имали..
А и още нещо, с Нана трябваше всеки път да я изаквам с термометъра, а с Аптамила нямахме такива ядове.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th November 2009, 10:29
Аватара на snobkata
snobkata snobkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Sisoni, махай този глупав Фризолак-толкова мн АМ има сега на пазара Ние бяхме на Нан сензитив, но сега сме на Лактана Био - млякото е с Пробиотици –4 вида Бифидобактерии и LC-PUFA: Ето ти по-подробно инфо :
Уникалната тройна комбинация в PLUS 3 в млякото за кърмачета LACTANA® Bio 1 осигурява съдържание на:

• Пълноценно биологично мляко и други съставки от биологичен произход – сертифициран екологично чист *продукт!
• Прoбиотици на базата на 4 вида естествени и репродуктивни Бифидобактерии, (B. longum, B. breve, B. bifidum и B. infantis), които намаляват нивото на нежеланите чревни бактерии, укрепват имунната система и образуват здрава чревна флора!
• Незаменими LC-PUFA (DHA и ARA), които подпомагат развитието на нервната система, мозъка и зрението!
Бебока промени коренно поведението след Лактаната- ака нормално по 2 пъти на ден, спокоен е, не плаче.
__________________
Пустоща за едни е увеселителен парк за други!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th November 2009, 11:32
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

ще послушам съветите ви,ще пробвам с нещо друго да я храня,просто давам сега тези фризолаци защото педиатърката ми ги е препоръчала,не че много я слушам тази педиатърка де,но незнаех че на пазара има толкова много разнообразие на изкуствените храни
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th November 2009, 12:07
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Апо,тамън се запритеснювах за тебе и щях да пиша,че никаква те няма днес......
...................
Аз да ви питам нещо.

Случвало ли ви се е да изпитвате такава голяма обич към детето ви,че да ви е страх да родите второ?На мен примерно ми минават едни такива откачалски мисли:не мога и не искам да деля любовта към детето ми .,няма да мога да обичам още толкова колкото сега,това дете ме изпълва цялата,страх ме е да не обичам второто по-малко........, и т.н.
Общо взето не знам дали ще ме разберете какво имам в предвид,но все едно-Обичам го толкова силно,че няма да мога да умножа любовта по две.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:49.