IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 2nd April 2010, 06:22
Аватара на siseto90
siseto90 siseto90 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Горна Оряховица/Варна
Мнения: 123
По подразбиране

Искам да попитам - сега се задават много хубави пролетни дни (дано) и ми се иска да бягам. Дали ще имам проблем заради житния режим? Или може би е най-добре да видя как ще се чувствам - ако имам сила да бягам, значи може
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd April 2010, 08:35
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siseto90
Искам да попитам - сега се задават много хубави пролетни дни (дано) и ми се иска да бягам. Дали ще имам проблем заради житния режим? Или може би е най-добре да видя как ще се чувствам - ако имам сила да бягам, значи може
Според мен ще те изтощава много това тичане,имайки предвид,че с тоя житен режим се приемат то към 6-700 калории на ден И то от ябълки и житоооо... По-добре няква лека гимнастика прави и това е
Иначе и аз ще се опитам 1 ден да избутам на това жито,примерно на 6-ти вие като почвате ще го направя пречистващ ден,че сега събота,неделя и понеделник с тия айца и козунаци ще стане тежко положението
Отговори с цитат
  #33  
Стар 7th April 2010, 13:00
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Сисе, аз пък от опит ти казвам, че можеш спокойно да опиташ. Калориите са достатъчни да те подхранят за натоварване.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 8th April 2010, 20:14
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Като за първи ден съм добре , в смисъл освен желанието да ям козунак , нищо друго не ме мъчи през деня. Но издържах . Смятам да го карам докато ми писне , в смисъл докато не вземе да ми се драйфа от жито. Примерно една седмица
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 9th April 2010, 09:47
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Аз само да уточня, понеже тук се говори за житен режим въобще, а всъщност са 2 различни. Когато казвам, че житният режим покрива разходната норма на организма, имам предвид тоя с млякото. Другият е прекалено беден на калории и може да ви изтощи. За прочистване може и да става, но за слабеене - не съм сигурна.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 9th April 2010, 13:48
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дундьо
Аз само да уточня, понеже тук се говори за житен режим въобще, а всъщност са 2 различни. Когато казвам, че житният режим покрива разходната норма на организма, имам предвид тоя с млякото. Другият е прекалено беден на калории и може да ви изтощи. За прочистване може и да става, но за слабеене - не съм сигурна.
Ми отслабва се,обаче после си се връща по някое и друго кило
и то при много внимателно захранване,т.е.,ако не се съобразяваш може и бонус да си докараш
Отговори с цитат
  #37  
Стар 9th April 2010, 23:20
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Ден втори , много малко жито ядох , през деня нямах време , вечерта на тренировка и така , утре ще наваксам че е почивен ден .Аз съм доволна стомаха ми е в добра форма и се чувствам отлично.
p.s у дома направиха от стария козунак торта , полята с яйце и прясно мляко , сега ми се яде два пъти повече
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th April 2010, 17:59
solej solej не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране ДАТИ ЗА ЖИТНИЯ РЕЖИМ

НАЧАЛОТО НА ЖИТНИЯ РЕЖИМ ЗАВИСИ ОТ ФАЗИТЕ НА ЛУНАТА И ОТ ТОВА,КАКВА Е ВАШАТА ЦЕЛ:
ЕТО НАЧАЛОТО НА РЕЖИМА ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ МЕСЕЦИ:
3 май, 2 юни, 30 юни, 25 август, 29 септември
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th April 2010, 18:04
solej solej не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

ПРИ ТРЕНИРАНЕ ЩЕ ЗАГУБИТЕ ДОСТА КАЛОРИИ.ТОГАВА ЩЕ ВИ Е ПО-ТРУДНО ДА НАПРАВИТЕ ДЕСЕТДНЕВЕН РЕЖИМ.
НО МОЖЕТЕ ДА УВЕЛИЧИТЕ КОЛИЧЕСТВОТО НА ПРИЕМАНАТА ХРАНА.МОЖЕ ДА НЕ Е ''КЛАСИЧЕСКИЯ''РЕЖИМ ,НО МОЖЕ ДА ИМАТЕ ПОНЕ ЧАСТИЧНИ РЕЗУЛТАТИ.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th April 2010, 18:11
solej solej не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 7
По подразбиране

АКО ИСКАТЕ ДА ОТСЛАБНЕТЕ ,ТО ТРЯБВА ДА ЗНАЕТЕ ,ЧЕ РЕЗУЛТАТИТЕ СА МНОГО ИНДИВИДУАЛНИ.ОТ ЗНАЧЕНИЕ Е ДОРИ МЕТАБОЛИЗМА ВИ.
ЗНАМ ЗА РЕЗУЛТАТИ ОТ МИНУС 8 ДО ПЛЮС 3 КИЛОГРАМА.ДОРИ В РАЗЛИЧНИТЕ МЕСЕЦИ РЕЗУЛТАТИТЕ СА РАЗЛИЧНИ.
АКО ИМАТЕ И ДОБРО ДЕСЕТДНЕВНО ЗАХРАНВАНЕ,ШАНСЪТ ДА ЗАДЪРЖИТЕ ЧАСТ ОТ ОТСЛАБВАНЕТО Е ДОСТА ГОЛЯМ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Житенрежим2010
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.