IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1401  
Стар 18th June 2008, 22:38
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Цитирай:
Първоначално написано от natalia1
Извинявай Доротея, не съм видяла въпроса ти. На мен ми каза, минимум след 3 месеца, но по-добре след около 6. Не ми се струва много оправдано чакане от 1 година, прекалено е, настоявай да намали срока.
Нати,благодаря ти за отговора........ Дръж ни в течение........Мислим за теб,и ти пожелавам успех следващият път...........
Благодаря.
Ами какво да кажа, при мен няма промяна. Сега пък се замислям, дали да не направя подвигане, както предложи доктора, защото нямам гаранция, че с повече кубици ще се оправят, все пак съм с подмускулно. Той предложи да направи разрез само на горнат половина на ареолата и така да подвигне малко, за да не са големи белезите. Аз направих експеримент с тиксо как ще изглежда и наистина так става.


Миличка току що гледах нов епизод от предаването за докторите на Беверли Хилс, и имаше жена с по голямо увисване и от твоето- обраха и кожата САМО с разрез около ареолата, и и сложиха 375cc беше с малко Б преди перацията.След нея изглеждаше перфектно, докторката каза че сега е преминала към голямо С!!!
Моя съвет е НЕ си повдигай гърдите чрез обратното Т разрез, не ти е нужно, но моето мнение също е НЕ слагай пак 310cc сложи поне 350 :P
  #1402  
Стар 19th June 2008, 08:56
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Да, точно за такъв разрез говорихме с доктора, даже не по цялата ареола, а само горната половина. Аз като си ги защипвам сама става идеално, трябва отгоре да се намали с около 1 см. за да се повдигнат ареолите и гърдите се изпъват добре. Пък като ги понося някоя и друга годинка да поувиснат и да ми омръзнат, тогаава смяна.
  #1403  
Стар 19th June 2008, 15:03
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Наталия,според мен също е най-добрият вариант само през ареолата....
  #1404  
Стар 19th June 2008, 15:40
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Да ви кажа сега ако можех да върна времето назад........ И аз щях да искам да е само през ареолата,но на мен ми беше обяснено че оттам можа ако,птозата е малка,това го каза моят докт. За другите доктори не знам................Искайте обезателно през ареолата.Аз сега се чудя нали имало някаква машинка за махане на белези........само тя ще ме спаси.........
  #1405  
Стар 20th June 2008, 01:17
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Доротейка чувала сам за лазери но не знам дали има в БГ??!!
Аз също имам големи белези...
  #1406  
Стар 20th June 2008, 07:51
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Борянка майче спомена за такъв........... Ако може да ни даде повече информация!
  #1407  
Стар 20th June 2008, 11:31
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Доротейка Sweety_L ми каза като отида при Заекова да и кажа ако не ми се заличат стрийте след операцията да ми ги заличи с лазер, следователно може и белези да заличава дори и не напълно, пак е нещо!
Поразпитай!
  #1408  
Стар 20th June 2008, 13:22
Аватара на liliya
liliya liliya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте,
има лазери за заличаване на белези и стрии.Заякова също има, но незнам от кой вид.
Аз съм пробвала заличаване на стрии/не при Заякова/.Да не ви разочаровам момичета, но при мен нямаше особен ефект.
За белези може и да са добри.
Късмет
  #1409  
Стар 20th June 2008, 14:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liliya
Здравейте,
има лазери за заличаване на белези и стрии.Заякова също има, но незнам от кой вид.
Аз съм пробвала заличаване на стрии/не при Заякова/.Да не ви разочаровам момичета, но при мен нямаше особен ефект.
За белези може и да са добри.
Късмет


Мерси за инфото!!!

То май няма много разлика между стрий и белези, важна е дълбочината на стрийте или белега май..
Щото моите стрий не са дълбоки и като си опъна кожата на гърдите и стрийте се заличават, ама знам че има и по дълбоки стрий които си личат като белези!
  #1410  
Стар 20th June 2008, 14:02
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liliya
Здравейте,
има лазери за заличаване на белези и стрии.Заякова също има, но незнам от кой вид.
Аз съм пробвала заличаване на стрии/не при Заякова/.Да не ви разочаровам момичета, но при мен нямаше особен ефект.
За белези може и да са добри.
Късмет
А само при нея ли има,защото ми е доста далече............?
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:52.