IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th November 2013, 00:45
marykmary marykmary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
Lightbulb ЛИПОСУКЦИЯ РЕЗУЛТАТИ

Здравейте,

Аз си направих липосукция на 6.11.2012 на колената и вътрешната страна на бедрата. Бях доста отекла, има видима разлика в краката ми, но не мога да кажа, че формата е много по-различна. Имах проблем с натрыпване на мастна тъкан от вътрешната страна на колената, в момента се вижда, че това мастно натрупване вече не е такова каквото беше преди, но не мога да кажа, че го няма. Има си още малко, и нагоре по вътрешната страна на бедрата също не мога да кажа, че има кой знае каква разлика от преди.
Спазвам много низко въглехидратна диета и пия по 3 литра вода на ден. Докторката ми каза да не спортувам месец и контролния ми преглед е на 6.12.2013. От 5 дена насам, не виждам никаква разлика в краката си, докато преди с всеки изминал ден вийдах някакво подобрение.. даже ми се струва, че не са толкова слаби, колкото бяха преди 4 дена, а някак си подпухнали все едно, че съм напълняла, а всъщност не съм. Не знам дали е нормално. Притеснявам се да не си останат така.

Ако някой си е правил липосукция на същтите зони или други, моля да сподели мнение или съвет. Много ми е притеснено....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЛИПОСУКЦИЯРЕЗУЛТАТИ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:02.