IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 31st October 2012, 19:05
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Cool Аз също се притеснявам, но

в крайна сметка наличието на парични знаци в момента от моя страна реши нещата, защото много държа да не въвличам мъжа ми и със стотинка в авантюрите си/ когато не е животорешаващо/.Тегля кредити, изплащам и до сега нос/ остават му още 2 години,докато стане мой/.Той е против намесата в природата, защото няколко пъти ме е виждал като пребито куче от суета.При предстоящата операция освен кръвни изследвания, кардиолог се правят и рентгенови снимки на черепната кутия.Например аз имам в далечното минало операции от кисти в челюстта, респ.там може да има сраствания.Гледа се.Мислех да си поставя зъбен имплант, просто не става мост- няма къде да се хване, добре че не избързах, защото как ще се заобикаля импланта?Но това е от кухнята на нещата, не е точно моя работа.Аз съм счетоводител на семейната фирма/ и секретарка, т.р.з. и т.н/Та мисълта ми беше- защо само звездите да си носят самочувствието, може и ние.Кофти е само, че в днешните пазарни времена визията едва ли не " продава".Например, ако съм на 30 г. и нещо не си одобрявам, може би ще се реша на някаква операция, за да си пласирам по-добре труда. Не нощния труд, моля, моля...Малко размивам темата, може да ме изпратят в психоанализа.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 31st October 2012, 21:44
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Суетата е тежко психическо заболяване- изпитано на собствения ми гръб , но щом си го решила добре!
Ще споделя, че аз преди да причиня каквото и да е на тялото си чета, чета, чета.... не за друго, а пак от суета, страх ме е да не направя някоя интервенция, която в бъдеще ще ми поппречи да направя друга, от която бих изглеждала значително по-добре!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 31st October 2012, 22:12
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
Red face

При мен трябва да е " парен каша духа" ,защото съм с "успешна" ринопластика от 4 -ти път.Нямам толкова финанси да се пробвам за лице.Каквото стане от първи път - това е.Приемам го и като ТОТО, " който не рисува ни пичели".Естествено, че чета, но нямам пред себе си примери.А и се интересувам само от България.Залагам на хирурга, който дава повече гласност на работата си с примери.А и все пак ще си оставя една вратичка за след "късния пубертет" и на класически лифтинг, разбира се, ако падне таванът на пенсиите.
По повод на рисковете.Поех веднъж много по-голям риск за организма си и сега съм леко претръпнала.Трябваше бързо да реша и изнамеря пари за имплантиране на титанова пластина на гръбнака в областта на врата, поради 2 дискови хернии от травма.Ако се откажех, можеше вече да не мога да движа ръцете си.Нещата отиваха към парализа.И пак интернет.На кантар тримата поне за мен най-добри неврохирурзи.След лични срещи се доверих на интуицията си и избрах.За съжаление той почина наскоро след като ме оперира - доц. Александър Петков - беше шеф на неврохир. във ВМА.Като че ли е знаел, че е болен от неизбежното зло и се е раздавал докрай.Сега съм като нов човек.Никакви проблеми с ръцете.Но там рискът беше значителен.Минаваше се покрай сънната артерия и нервите по гръбнака.
Та понякога нещата си се нареждат сами, без ние много да ги форсираме, може би трябва да изберем подходящия момент.

Последно редактирано от tediidet : 31st October 2012 на 22:22
Отговори с цитат
  #14  
Стар 1st November 2012, 00:47
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Радвам се, че тази сложна операция на гръбнака е минала успешно. Колкото до носа - всяко зло за добро! Настрой се положително, че това което ти престои ще надскочи очакванията ти още от първия път. И нека четиримата ти мъже бъдат изключително горди с теб!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 1st November 2012, 10:05
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

.....Освен да да ти пожелая 100% успех, нищо друго не ми остава
Ще чакам с огромен интерес, как минава всичко, защото и аз тичам по същата пътечка, страдам върху всяка бръчица, гънчица и каквото и да било там нарушаващо моят комфорт!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 1st November 2012, 22:55
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Благодаря за пожеланията.Докторът ми обърна внимание, че ще се промени контурът на лицето, но фините бръчици под очите ще си останат, освен ако след месеци не са направи лазерен рисърфейсинг/може и да не еточно така името/.Отива се в клиниката по козметична дерматология.Или, ако се наложи - долна блефаропластика, но за сега нямам излишък от кожа под очите, та не се знае дали ще се наложи.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd November 2012, 00:05
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

А запознати ли сте с процедури, заместващи лифтинг със стволови клетки. Не знам в България, колко са навлезли този тип процедури, но в Азия, особено Япония и Южна Корея са много популярни. Отделно правят индивидуални кремове, със собствени стволови клетки, които правели чудеса.
Гледах по Дискавъри преди доста време - даваха една бабка /японка/ със страшно отпусната кожа на лицето, шията и ръцете и доста видими старчески петна. Бабката грейна - така се опъна..............., а тена ѝ се избистри. Но резултатите не бяха мигновенни, а 7-8 месеца.
В спортния център, който посещавам има едно момче, с което съм се засичала няколко пъти, че веднъж се разприказвахме точно за стволови клетки и той ми разказа за брат му. Получил тежко изгаряне при пожар, докато работил в щатите и му приложили такава терапия, която била много сполучлива със положителен страничен ефект - започнала да му никне коса!

Последно редактирано от ugly_duckling : 2nd November 2012 на 00:08
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th November 2012, 22:49
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране Пробвам снимки

Здравейте, опитвам се да ви се представя чрез снимки, но...

Последно редактирано от tediidet : 12th November 2012 на 14:39
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th November 2012, 09:42
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

С голям интерес изчетах темата. Сега като видях и снимиките искам да ви кажа, че трябва да сте луда, да се подложите на този вид лифтинг при това положение.
Аз увисване не виждам. Само ще преразтегнете кожата с него и след като мине периода му, положението ще е вече зле.
Друго ви трябва на вас, но предпочитам да ви го споделя на ЛС
Отговори с цитат
  #20  
Стар 7th November 2012, 10:17
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Аз също казвам,че изглеждаш на 30 г.-наистина.Не върши глупости.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Фейслифтинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.