IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 11th April 2014, 20:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Стига и ти...как ще е глупаво, страхотно е това!
Когато видиш видима промяна се надъхваш още повече, браво на теб!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 11th April 2014, 21:30
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

prosto_edna_jena бъди упорита. Направи и един хубав хранителен режим. Във фейсбука има две страници на един мъж и друга на една жена и който иска му се изготвя план - хранителен режим +упражнения. При мацката хранителния режим и упражненията струват 50 лв. След това започвате да си общувате всеки ден, да й задаваш въпроси, да ти следи резултата. - https://www.facebook.com/fitnes.trenirovki
но трябва да бъдеш употира. тренировки до полуда, няма да се отказваш и резултат ще получиш задължително.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 12th April 2014, 23:18
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от prosto_edna_jena Виж мнението
Чета ви с интерес. Искам да коментирам по някои ваши мнения, но точно сега по-скоро влизам, за да се похваля, а коментарите - друг път. Хубаво ми е, хора. Отслабвам. Сега, точно преди малко, след баня и обута в долнище на пижамка, усетих нещо Ново/Старо - когато ходя, бедрата ми не се трият едно в друго, забравила бях това усещане. Сигурно е глупаво, но какво от това Усещам невероятна лекота в момента. Исках да ви споделя.
Здравей и от мен, днес попаднах на темата ти и я изчетох..толкова ме зарадва, че след трогателния първи пост чета, че си толкова мотивирана, и целенасочена...такова желание имаш за промяна, че няма как да не я постигнеш! Възползвай се от съветите за здравословно отслабване и правилен режим на трениране, които добронамерените приятели тук ти дават!
За избора на доктор, обаче нека цената не бъде определяща! не се хвърляй на някой случаен само заради по добрата цена..че нали знаеш- ефтиното излиза скъпо!проучи добре нещата, дано се включат момичета от форума, които са претърпели такива операции, с по-голяма степен на сложност и да ти дадат препоръки..
И като отидеш в банката за кредит да не вземеш да кажеш за каво ти трябват парите...не че ремонт или кола са по-първостепенни нужди, напротив, но за естетична операция може да ти откажат!

Последно редактирано от Guinet : 13th April 2014 на 08:58
Отговори с цитат
  #54  
Стар 9th May 2014, 17:46
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Prosto_edna_jena, не знам дали още следиш темата, но аз сега я виждам и историята ти силно ме развълнува, може би защото много добре те разбирам. И аз имам големи проблеми със самочувствието, дължащи се основно на външния вид. От малка ми е втълпявано, че съм грозна, подигравки в училище и т.н.. В моментите, в които се чувствам красива, сякаш всичко около мен грейва и светът ми се вижда едно по-хубаво място, но в следващия миг отново се появяват съмненията и самочувствието и настроението ми падат под нулата. Това буквално ми вгорчава живота, а и този на моите близки. Много хора не разбират как може нещо такова да ти влияе до подобна степен, изкарват те едва ли не повърхностен, но те просто не могат да се поставят на твое място и да осъзнаят, че не се правиш и наистина страдаш. В крайна сметка аз също реших да се подложа на операция на бюста най-вече за мое собствено успокоение и душевен комфорт - искам като се съблека да не ме е срам от тялото ми и сама да се харесвам. Ти нямаш ли някой много близък човек, на когото искрено да споделиш проблема си, така, както си го написала тук, и да го помолиш за помощ и подкрепа(било то финансова или чисто и просто емоционална)?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 30th May 2014, 20:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

prosto_edna_jena дай малко ъпдейт как вървят нещата !

Виж тази жена, която сега видях в един сайт и се сетих за тази тема.

http://www.dailymail.co.uk/femail/ar...ant-queen.html

То примери като нея има много и дори много по фрапиращи трансформации, които ще ги покажа другият път, то има една поредица по един ТВ канал, където жени по 150кг. за по малко от година свалят и стават по 50-60кг.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гърдитемимолявизасъвет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:05.