IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th March 2013, 10:21
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

успех rimi,дано да останеш доволна.Турските лекари са много добри в риноластиката,това е най-практиваната операция в Турция понеже туркините по природа са с големи носове и гърбици.Както тук всички слагат силикон,така там всички си правят носовете
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th March 2013, 10:31
Melfi Melfi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 15
По подразбиране

Здравей Рими. Моята операция ще е на 30.03 при д-р Авшар. Писах ти на лични.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th March 2013, 11:12
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Здравей Melfi благодаря на всички за личните съобщения също така и на Sibi за страхотните съвети които ми е дала започвам да ги следвам веднага като се върна от Истанбул аз имам и снимков материал от ВМА където ми лекуват белега с лазер те ще ми го предоставят без проблем този нафукан и арогантен глупак Енчев направо ми разсипа живота 1 година ходене по мъките ще си взема парите няма да го оставя. Melfi ти в кой хотел ще отседнеш аз съм се спряла на няколко но още не съм резервирала
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th March 2013, 11:25
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Сейфаш ги на компа и после ги качваш в снимка бг или където решиш.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th March 2013, 11:28
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Melfi ти първа операция ли ще правиш или ревизия. Искам да те попитам на теб какво ти казаха относно цигарите на мен ми е голям проблем мъча се тука но ще гледам да ги спра и за колко дни ще ти е резервацията в хотела аз мисля за 6 дни аз още не съм избрала хотела ако ти си резервирала може да предложиш нещо. Аз ще бъда с една приятелка защото и мъжа ми и баща ми си имат работа и не искат да дойдат с мен а майка ми ще гледа децата те са спрени от градина да не се разболеят абе изобщо бясна организация и всичко се върти около моя нос направо ужас.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th March 2013, 11:30
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Като се върне дъщеря ми от училище ще и дам на нея тя да ги качи снимките
Отговори с цитат
  #17  
Стар 15th March 2013, 12:07
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

имам идея ако някой ми прати имейла си мога да му препратя имейла от Авшар и той да ги качи за да ги видят всички
Отговори с цитат
  #18  
Стар 15th March 2013, 12:37
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Момичета, желая ви успех!
Едно момиче вече се прави при Авшар и резултатът й беше повече от добър.
Не знам дали ви разясни обаче, че при ревизии пада % на успеваемост и има вероятност да не получите резултат, като най-добрите му носове. Но със сигурност трябва да има подобрение.

Какво ви казаха на вас за пушенето? Дилбер ми погледна в носа и ми каза,че пуша. А аз ги спрях преди повече от половин година. Явно има някакви статъци от полипи , или какво?..
Пушенето по-скоро забавя процеса на оздравяване на тъканите, мисля, че заради това е добре да се спрат или намалят. Въпреки, че при последната ми ринопластика, момичето след мен ходи да пуши на балкона с асистента на доцента 5 мин преди да влезе да я оперират...

Също така Дилбер ми каза, че не е добра идея сама жена или само жени да сме на хотел. Каза го на преводачката ми, не можах да го питам защо..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 15th March 2013, 12:46
nesli nesli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 40
По подразбиране

Също така Дилбер ми каза, че не е добра идея сама жена или само жени да сме на хотел. Каза го на преводачката ми, не можах да го питам защо..[/QUOTE]

Защото турските мъже не са като нашите и най вероятно ще ви разберат погрешно.Може би това е имал предвид.Например там по заведения не могат да ходят сами мъже ако нямат дама не ги пускат.Защото са малко как да кажа зажаднели за жени.И само докато си вървите по улицата получавате жадни погледи и подмятания
Предполагам това е имал предвид
Отговори с цитат
  #20  
Стар 15th March 2013, 12:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

[/QUOTE

Защото турските мъже не са като нашите и най вероятно ще ви разберат погрешно.Може би това е имал предвид.[/QUOTE]

Най-вероятно! Но пък аз се зачудих, кой ще "жаднее" за посинена и бинтована мутра? Едва ли ще се излиза от стаята. Мисля, че малко се преувеличава тази работа, ама хайде..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.