IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 14th December 2014, 02:51
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djuli Ivanova Виж мнението
Благодаря, за отговора това,което ме успокой, че той ми каза колко да си сложа, а моето желание беше за по малко, ще ви се доверя!
Успех и не се безпокой! Очакваме те в клуба!
Отговори с цитат
  #852  
Стар 30th December 2014, 15:22
hristina.hristian70355665 hristina.hristian70355665 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 4
Question Моля за съвет!

Предстои ми операция за увеличаване на бюста при Д-р Юрий Асенов.Много моля ако имо оперирани от него да изкажат тяхното мнение за доктора и доволнили са.Влагодаря!
Отговори с цитат
  #853  
Стар 17th January 2015, 13:39
Аватара на Dayana B.
Dayana B. Dayana B. не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 202
По подразбиране

Според вас на ръст 170 см,53 кг.,подгръдна-80,гръдна 86 биха ли ми сложили 450к. ?
Отговори с цитат
  #854  
Стар 17th January 2015, 17:57
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Hope1111 Виж мнението
Според вас на ръст 170 см,53 кг.,подгръдна-80,гръдна 86 биха ли ми сложили 450к. ?
Здравей, няма проблем да ти сложат и повече дори.Моите данни са почти същите-височина и кг. са ни еднакви, само подгръдната ми е 75см. и съм с по 520 кубика във всяка гърда. По-важното е докито да ти прецени кубиците според формата на гръден кош, колко собствена жлеза имаш. Формата на импланта е също от значение - кръгли или капковидни, под или над мускула /макар, че вече основно се слага под мускула/Направи си консултация, кажи си какви са ти представите и очакванията за гърдите ти след мамото и ще стигнете до верният размер.Успех!
Отговори с цитат
  #855  
Стар 21st January 2015, 12:24
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране Мамопластика

Здравейте, вече се сдобих с нов бюст, но имам едни въпроси, който непрекъснато си задавам! Доктора искаше да ми сложи 495сс, аз мислех, че ще са ми големи и взехме решение за 450сс, но сега след 10 ден , след операцията виждам, че имам още кожа, дали не направих грешка, че не го послушах ! Някой ако има подобен случай, нека ми пише! Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #856  
Стар 21st January 2015, 17:17
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Има време докато се отпуснат тъканите.... не бързай със заключения.
Отговори с цитат
  #857  
Стар 27th January 2015, 23:19
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Djuli Ivanova Виж мнението
Здравейте, вече се сдобих с нов бюст, но имам едни въпроси, който непрекъснато си задавам! Доктора искаше да ми сложи 495сс, аз мислех, че ще са ми големи и взехме решение за 450сс, но сега след 10 ден , след операцията виждам, че имам още кожа, дали не направих грешка, че не го послушах ! Някой ако има подобен случай, нека ми пише! Благодаря ви!
Честити новички!С радост да си ги носиш.Разликата м/у двата кубика е незначителна, така че не е от това. По-голямо значение имат параметрите на импланта - ширина, височина, собствена жлеза, форма на гръден кош и пр. Разликата м/у двата ще е в милиметри. Все още е много рано и си още доста прясна. Изчакай поне два месеца, за да видиш какво ще стане.Гърдите се променят постоянно.Моята операция беше преди почти 2 години и сега като ги гледам са доста по-различни от това, което беше през първите месеци.Търпение и спокойствие, не се шашкай без време!
Отговори с цитат
  #858  
Стар 20th February 2015, 13:15
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря !
Отговори с цитат
  #859  
Стар 22nd February 2015, 11:04
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране мамопластика

Здравейте момичета много, ме мъчи този въпрос, слижох си силиконов бюст, доктора искаше да ми сложи 495 ccFX , мислех, че ще са ми огромни, взехме решение, за 450 cc FX Natrel, има ли видима разлика между двата сс ! Ако някой има подобен случай нека ми пише! Благодаря
Отговори с цитат
  #860  
Стар 22nd February 2015, 11:04
Djuli Ivanova Djuli Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 7
По подразбиране

P.S. сега този кубик ми малее
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:23.