IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 17th May 2009, 19:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Моите девойки Мазнейкова ги видя още в края на третия месец. Беше категорична, че са момичета. Може би си е и до опит на доктора.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 18th May 2009, 07:24
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

и аз си мисля че момченцата по-рано се виждат защото '2-та пъпна връв' е много издайна.но пък моя колежка така и бяха внушили че ще е момче затова какво ядяла че пак до 6 месец не се вижда пола че тя беше страшно изненадана като разбра че ще има 2-ро момиченце и все пак най-щастлива беше 4-годишната и дъщеричка която искаше сестриче.но съм чувала че не 3измерен няма как да не ти го видят.колежката ми на нормален ч мъчили 40 минути /защото беше решена да стои и цяла нощ само и само да е сигурна за 'момченцето'!
пожелавам ти това което искаш но знам че каквото и да е ще си го обичаш!
Отговори с цитат
  #93  
Стар 18th May 2009, 07:44
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
здравейте мами имам един въпрос?малко е тъпичък,но просто ми е интересно вие как мислите Още незнам какво ми е бебчето,момченце или момиченце понеже все се крие, или е със свити крачета или с кръстосани все не дава да видиме какво има между тях,сега влязох в 6-стия месец та въпроса ми е......Хората казват че тези които се крият повечко,по-дълго време значи е момиченце,момченцата по-рано по принцип ги били разпознавали! според вас има ли нещо вярно или са поредните бабини глупости ще ми баде интересно ако споделите вашето мнение
аз мисля, че са бабини девитини.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 18th May 2009, 11:16
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Естествено, че са глупости Дали на 2Д или 3Д, ако се крие, никъде няма да се види. Еднакво добре се вижда, ако се вижда.
Отговори с цитат
  #95  
Стар 18th May 2009, 12:40
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

И аз съм на мнение, че са бабини деветини. Моето третото, от много въртене и криене, чак в 7мия месец се видя, че е МОМЧЕ.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 18th May 2009, 16:14
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Моите девойки Мазнейкова ги видя още в края на третия месец. Беше категорична, че са момичета. Може би си е и до опит на доктора.

Това същата докторка ли е?
http://vbox7.com/play:138e2703
Отговори с цитат
  #97  
Стар 18th May 2009, 16:15
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deriel
Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
здравейте мами имам един въпрос?малко е тъпичък,но просто ми е интересно вие как мислите Още незнам какво ми е бебчето,момченце или момиченце понеже все се крие, или е със свити крачета или с кръстосани все не дава да видиме какво има между тях,сега влязох в 6-стия месец та въпроса ми е......Хората казват че тези които се крият повечко,по-дълго време значи е момиченце,момченцата по-рано по принцип ги били разпознавали! според вас има ли нещо вярно или са поредните бабини глупости ще ми баде интересно ако споделите вашето мнение

Няма такова нещо.

аз мисля, че са бабини девитини.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 18th May 2009, 16:16
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от deriel
Цитирай:
Първоначално написано от sisoni
здравейте мами имам един въпрос?малко е тъпичък,но просто ми е интересно вие как мислите Още незнам какво ми е бебчето,момченце или момиченце понеже все се крие, или е със свити крачета или с кръстосани все не дава да видиме какво има между тях,сега влязох в 6-стия месец та въпроса ми е......Хората казват че тези които се крият повечко,по-дълго време значи е момиченце,момченцата по-рано по принцип ги били разпознавали! според вас има ли нещо вярно или са поредните бабини глупости ще ми баде интересно ако споделите вашето мнение


аз мисля, че са бабини девитини.

Няма такова нещо
Отговори с цитат
  #99  
Стар 18th May 2009, 17:28
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Моите девойки Мазнейкова ги видя още в края на третия месец. Беше категорична, че са момичета. Може би си е и до опит на доктора.
Това същата докторка ли е?
http://vbox7.com/play:138e2703
Да, същата е. Въпреки това мога да кажа, че аз лично съм й изключително благодарна. Имах много проблемна бременност с близначки, а ги износих до 9 месец и те се родиха с нормално телесно тегло - 2.950 и 2.390. Но това все пак беше преди 13 г.
Отговори с цитат
  #100  
Стар 18th May 2009, 19:41
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Живи и здрави да са ти кукличките
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:18.