IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th August 2012, 19:04
stelqn1993 stelqn1993 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 1
По подразбиране коя е най добрата програма и хранене

здравейте аз тренирам от 1 месец ама каквото ми падне и искам да започна както трябва затова искам да ви питам как трябва да тренирам и да се храня да има най добър резултат в краката съм добре но нагоре съм не много ама доволно пулен висок съм 2 метра пощи без малко и сам 100 килограма и съм на 19 години ... благодаря предварително!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th August 2012, 15:07
wermillion wermillion не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 25
По подразбиране

Няма най-добра програма, както няма и най-добра диета. Най-добри резултати ще постигнеш, ако посетиш персонален треньор по фитнес за да ти изготви индивидуален план, който ще е ефективен за теб. Другият вариант е да започнеш сам да четеш и да се ограмотяваш на тема хранене и тренировки. Успехът ще дойде с желание и постоянство.




--------------------------------------------------------------------------------
Онлайн магазин за изискани бижута с кристали Сваровски
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th August 2012, 13:18
yasen yasen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Аз за всякакви тренировъчни програми или режими се информирам от тук или от тук. И на двете места нещата са добре обяснени и освен това ако имаш въпроси винаги се намира някой, които да е минал през същото като теб и може да ти сподели своя опит
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th October 2012, 21:22
kdragov kdragov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 5
По подразбиране

Всичко е индивидуално. Най-добре е да се консултираш с диетолог и фитнес специалист който да те наблюдава и да прецени какво ти трябва. Иии за 2 Метра 100 кила не е много страшно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th November 2012, 13:21
NeZiRuS NeZiRuS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Можете ли да ми предложите някаква наистина добра програма за хранене, при тренировки 4-5 пъти седмично ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd August 2013, 08:12
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NeZiRuS Виж мнението
Можете ли да ми предложите някаква наистина добра програма за хранене, при тренировки 4-5 пъти седмично ?
Само ще кажа, че за 4-5 тренировки седмично трябва добро възстановяване, следователно са ти нужни доста калории.И не такива от шоколад.Режима може да си го направиш сам, стига да почетеш малко.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: коянайдобратапрограмахранене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:30.