IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 3rd May 2005, 17:01
Tanita
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране може ли някой спец да ми каже ,моля,

ако имам слаби бедра и въртя редовно крос тренажор на по-голяма степен ,дали бедрата ми ще заякнат т.е. ще се увеличи ли обема им ,макар и с малко?Или ще отслабнат?
Благодаря в адванс
Отговори с цитат
  #2  
Стар 3rd May 2005, 22:22
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

По - добре прави упражнения с тежести, ако искаш да заякнат.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 4th May 2005, 12:37
Tanita
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

да,но тренажора много ме кефи,тонизира (то като напитка се полу4и нещо ,стяга цялото тяло,топи мазнинките около талията.....и пр.
не ми се ще да се отказвам от него.Въпроса е дали краката ми ще отслабнат от това.Притеснения такива имам
Отговори с цитат
  #4  
Стар 4th May 2005, 14:17
Rampage Rampage не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 206
По подразбиране

Ако имаш мазнини по бедрата и ги свалиш с аеробиката значи ще отслабнат. Иначе не би трябвало да има промяна. Ако искаш да им увеличиш обема трябват упражнения.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 4th May 2005, 15:27
Tanita
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодаря за отговорите.Но какви трябва да бъдат упражненията.А диета някаква?Ако ям пове4е ще ка4а около талията ,а не искам (то кой ли иска
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2005, 19:22
duch duch не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Мнения: 4
По подразбиране

Моля пишете на кирилица.опитай машините за крака в залата ти!лег-пресата е една от тях съчетай с екстензии за предна част на бедрата и завърши с напъни на пред като редуваш краката ако можеш го прави с гирички в ръцете!прави по 3-4 серии от упражнение и 12-15 повторения!това ще ти е достатъчно да качиш на бедърцата внимавай като правиш напъните коляното на крака които отива напред да не преминава пред стъпалото му защото има опасност от контузий
Отговори с цитат
  #7  
Стар 9th May 2005, 10:59
Tanita
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Благодаря много ,но ..."екстензии" ,божичко какво е това.Но ще питам,то с питане всичко става)))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: можелинякойспецдамикажемоля
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:16.