IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th August 2016, 14:05
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране Кой да избера? Търся мнения!

Има ли тук дами, които са се възползвали от услугите на болница Скинсистемс в с. Доганово много моля да споделят отзиви за работата на специалистите им. Не намирам никаква информация за д-р Спартак Милев, нито за д-р Милко Ковачев,които оперират там. Предстои ми мамопластика и все още не съм избрала лекар, на който да се доверя. Бях се спряла на доктор Живко Кънев, но след проучване се оказа,че той не е член на асоциацията на българските пластични хирурзи, което автоматично ме накара да го отхвърля като вариант. Консултирах се със Заякова, но ми се ще да направя още една среща с друг лекар, за да чуя и друго мнение преди да пристъпя към операцията. Ако имате мнение за изброените лекари ще съм благодарна да ги споделите.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th August 2016, 07:21
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

За болницата в Доганово има отзиви, ето темата, но са предимно за д-р Пеев
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6994
За Милко Ковачев също има тема, даже две
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14654
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13827
От Живко Кънев има много доволни, така че членството в някаква асоциация не мисля, че е от значение за професионалните му качества. Ето и темата за него
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9322
Относно Заякова имам впечатления, но не за мамопластика. Правилно си се ориентирала да направиш още консултации, но избора ще трябва да направиш сама.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 19th August 2016, 08:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Как си, Патриша?
Авели, нямам мнение за точно тези док, за съжаление.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th August 2016, 10:04
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Как си, Патриша?
Авели, нямам мнение за точно тези док, за съжаление.
Добре съм Инче, благодаря! Нямам много време за форуми, но ви навестявам от време на време
Отговори с цитат
  #5  
Стар 19th August 2016, 13:21
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря за отговора, Патриша. Прочетох темите за Ковачев, отзивите са малко, но пък всички са положителни. Смятам да направя консултация с този лекар поне, за да сравня мнението му с това на Заякова.Относно Живко Кънев, за него отдавна съм прегледала всички теми, мнения, препоръки и каквото още може да се намери в интернет пространството, дори му се обадих с няколко въпроса. Човекът беше отзивчив и любезен. Объркана съм и не знам на кой да се доверя защото и от най-добрите доктори има недоволни, просто няма гаранция за добър резултат при никой.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th August 2016, 19:36
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Мога да знам мнение за Заякова. Аз съм от неуспешните пациенти, но и гърдите на приятелката ми не изглеждат добре така че за мен просто няма ръка. При мен - големи за тялото ми импалнти качени високо горе, единия особено високо. Местени са ми ареолите и не са на една линия и са криви. Имам и втора операция при нея, за отстраняването на имплантите, защото за мен бяха огромни. Имах гърди големи и отпуснати и жената просто ме беше напълнила като коледна пуйка. В момента съм без импланти , не особено красива гледка, но затвърдих мнение за нея, че ръка няма. Втората ми операция е пак при нея, защото знае какво и как е правила и мислех че ще съм с най-малко поражения отколкото ако отида при лекар, който не знае началния старт.
Успех от мен. Всичко е въпрос на късмет, аз нямах такъв. Със собствената ми тъкан и малък имплант мисля че можеше да се постигне добър резултат, но Заякова нямаше усет и ръка за моя случай....
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th August 2016, 22:50
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

MumG, да разбирам ли, че освен с твоите гърди, Заякова не се е справила добре и с гърдите на твоя приятелка ? Какъв е случаят там? Изненадана съм да науча ,че има недоволни от мамопластика при Заякова.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th August 2016, 22:53
Aveili Aveili не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2016
Мнения: 6
По подразбиране

MumG,отново към теб: Скоро ли се оперира при нея и смяташ ли отново да слагаш импланти при друг доктор?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st August 2016, 16:14
mumG mumG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 25
По подразбиране

Aveili, 2013 махнах имплантите и засега не мисля да слагам други. Нямам вяра в никой, бях адски разочарована, преживях много болка за немалко пари. И сега не ми е естетичен бюстът, но поне не съм гротеска, това да ти почват гърдите от сливиците е меко казано странно. И понеже имах тъкан беше изместена силно встрани и ми стърчаха странно настрани, трудно ми е да го обясня. Но за мен самия лекар няма усещане за естетика. Просто слага 2 топки. Приятелката ми смята, че така е по-добре отколкото без гърди. Иначе при нея са точно 2 топки с доста голямо разстояние между тях за още половин гърда да речем. И носа си прави при нея при това 2 или 3 пъти, че не се справи от първия път. Аз лично не разбирам защо така се прехвалва Заякова във форума. Може би ако никога си нямал гърди се радваш на каквото и да е стига да стърчи. Аз имах хубав бюст и не можах да се примиря с това което ми сътвориха и най-вече с прекаленото количество силикон. Всъщност това беше проблемът прекалила беше с големината на имплантите. По-интересно беше, че дори и на последния преглед след отстраняването им не ми ги върнаха. Отговорът на Заякова беше че все още се дезинфекцирали, което беше абсурдно, но аз винаги съм се съмнявала че имам повече от 375 кубика в гърдите и не това за което съм платила, чисто визуално изглеждаха повече, а когато не ми ги върнаха вече ми беше ясно, че има нещо гнило. Кракът ми повече не е стъпвал там. Всеки си носи кръста, включително и аз моя за грешката, че и се доверих.
Ако можех да върна времето назад бих отишла в София и нищо повече не бих правила във Варна.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st August 2016, 20:04
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

mum G, далеч съм от мисълта да защитавам докторката, защото все пак не съм видяла творението и, но има поне няколко неща, за които според мен не си права:
1.имплантите са ти били големи. Ами значи не си уточнила какво искаш, или просто си казала, че искаш се изпълни кожата, съответно са ти сложени такива импланти, с които максимално да се запълни отпускането.
2.разстоянието между гърдите било голямо. Това е анатомична особеност на тялото ти, не зависи от доктора. Ако имплантите са подмускулни, разстоянието, което имаш по рождение не подлежи на промяна.
3.на приятелката ти гърдите не са хубави, но пък тя си ги харесва. Това, което аз харесвам, за друг може да не е хубаво. "Хубаво" е субективно понятие, така че щом приятелката ти си харесва гърдите, защо ти даваш такова категорично заключение, че не са добре направени? Може би просто не са по твой вкус.
Мога и да те успокоя, че и да беше отишла в София, няма гаранция, че щеше да си доволна. Примерно аз съм оперирана от най-известния и имам асиметрия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КойдаизбераТърсямнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:13.