IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th October 2010, 09:48
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране Кои от вас са с анатомични импланти?

Здравейте пак!
Аз много активна станах днес, като всеки новак...

Понеже съм в голяма чуденка какви импланти да избера - кръгли или анатомични, да ви питам нещо: анатомичните по-малки ли изглеждат, как изглеждат в началото и как се промменят после? Защо те са по-скъпи всъщност?
Анатомичните по-тесни ли са като широчина /основа/ от кръглите?

И най-накрая: може ли някоя от вас да ми изпрати своите снимки с анатомични импланти, за да добия визуална представа. Ето мейла ми: elitza.lazarova@gmail.com

Благодарностиии!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th October 2010, 09:53
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

крайната визия не зависи само от избора на импланта, а и от стартовата ти позиция. В темата за снимки има много примери за това. Разгледай там
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th October 2010, 10:18
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

руОсвен от стартовото положение зависи и от марката, модела и т.н. За всеки модел, размер и марка си има таблици с височина, ширина и проекция (т.е. колко е издаден напред в най-дебелата си част) на импланта, а за кръглите е само ширина и проекция (защото като са кръгли ширината и височината са еднакви). За сплескването не знам при които и да било да има кой знае какво такова или ако го има то е минимално независимо от това дали импланта е кръгъл или анатомичен. Това зависи от колко ти е стегнат мускула до някаква степен, но не може импланта да се сплеска до безкрай...той си има някакъв обем който при голямо сплескване трябва да се разлее на някъде а това няма как да стане. Другото което може да окаже някакво влиание е дали импланта е по-мек или по-твърд но и това е до време. След като се сложат имплантите кожата и мускулите с времето се разтягат толкова колкото импланта има нужда. Дано да не съм прекалила с обясненията, но аз така ги виждам нещата. Аз сам с анатомични импланти и не забелязвам никакво сплескване, а дори моите са софт тъч
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th October 2010, 10:59
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А ще ми пратш ли снимки, ако нямаш нищо против - на мейла, мойто написах?..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th October 2010, 11:55
Dalia1116 Dalia1116 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Аз съм с анатомични импланти, от 2 седмици, в темата за информация за операцията и снимки сам качля линк, дано ти помогне . За основната широчина, могат да са по - големи от кръглите, защото когато избирахме с моят доктор вариантите бяха кръгли, с основа 11.5 - 320 и 340 кубика или анатомични, там основата беше около 12.5 - 280 и 295 кубика. Различни са ми кубиците на гърдите, защото имах асиметрия. Сантиметрите на основата са около тези, които съм написала, защото не помня много точно, но съм убедена, че анатомичния имплант беше по - широк долу. аз лично се спрях на анатомични, защото съм доста слаба, нямах почти никакъв старт и мускула ми беше малко, така че кръглите щяха да ми стoят доста неестествено, пък аз исках по - естествена визия и не много голям бюст, въпреки, че като се замисля сега, можеше и малко по - големи . Успех в избора!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th October 2010, 14:22
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
крайната визия не зависи само от избора на импланта, а и от стартовата ти позиция. В темата за снимки има много примери за това. Разгледай там
Ами за съжаление снимките след известно време се изтриват и доста от тях не се отварят вече...затова питам пак... и тези, които имат желание, да ми пратят снимки на лични. За което ще черпя!
Или нови линкове, ако така ви е по-удобно.
Благодаря пак!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th October 2010, 15:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

http://media.snimka.bg/7422/021099750.jpg

и тези са анатомични
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th October 2010, 17:03
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
http://media.snimka.bg/7422/021099750.jpg

и тези са анатомични
Ааа, тебе те знам!
Но мерси все пак!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th October 2010, 17:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от e_lucky
Ааа, тебе те знам!
Но мерси все пак!

незнаех,ок


__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th October 2010, 18:23
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

marisabela
колкото и да не си доволна ,да знаеш че след месец друга песен ще пеееш.Гледам ,гледам, Хубави са ти гърдите.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коиотвассаанатомичниимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:53.