IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4321  
Стар 17th December 2018, 20:22
Svett Svett не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте,
бихте ли споделили как избрахте лекаря, на който да се доверите? Аз бях се спряла на Живко Кънев, но прочетох няколко негативни случая и сега не съм сигурна. Искам анатомични не много големи и естествено изглеждащи гърди, дайте препоръка за лекар. Живея извън България и не мога да обикалям по всички възможни лекари най-много да се спра на двама.
Имам и няколко може би тъпи въпроса, но важни за мен с оглед на пътуването от чужбина:
1. Някой летял ли е в деня на изписването, възможно ли е или не?
2. Трябва ли някой да ме придружава по време на операцията и престоя в болницата(има ли значение под или над мускулно) ще мога ли да се оправя сама?

Предварително благодаря!
Отговори с цитат
  #4322  
Стар 18th December 2018, 10:41
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svett Виж мнението
Здравейте,
бихте ли споделили как избрахте лекаря, на който да се доверите? Аз бях се спряла на Живко Кънев, но прочетох няколко негативни случая и сега не съм сигурна. Искам анатомични не много големи и естествено изглеждащи гърди, дайте препоръка за лекар. Живея извън България и не мога да обикалям по всички възможни лекари най-много да се спра на двама.
Имам и няколко може би тъпи въпроса, но важни за мен с оглед на пътуването от чужбина:
1. Някой летял ли е в деня на изписването, възможно ли е или не?
2. Трябва ли някой да ме придружава по време на операцията и престоя в болницата(има ли значение под или над мускулно) ще мога ли да се оправя сама?
Предварително благодаря!
Преди време този форум беше много активен. Избора си на хирург направих тук от мненията на вече опериралите се. Изчетох всички теми и коментари тук, имах цяла колекция от снимки на оперирани момичета. Аз твърдо бях против това да правя консултация с няколко хирурга, защото за мен това само би ме объркало. За това избрах един - Ильо Стоянов и отидох само при него. За него отзивите бяха най-положителни и снимките на неговите гърди най-много ми харесваха. Първоначално се бях спряла и аз на Кънев, най-вече от финансова гледна точка, но започнаха оплаквания на момичета от него и видях ужасни резултати от оперирани от него момичета и се отказах. Много съм доволна от Стоянов и съм с две ръце за него. Престоя в болницата ми беше само една вечер. На следващия ден след операцията ме изписаха. Нямаше никой с мен в деня на операцията, дойдоха да ме вземат на изписването. Трудно ми беше да ставам от леглото заради напрягане в гръдните мускули и едно известно време (около 10-тина дена) майка ми спеше при мен, за да ми помага специално с това.
Ако имаш други въпроси-питай.
Отговори с цитат
  #4323  
Стар 18th December 2018, 13:18
Svett Svett не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Благодаря Шоки, и аз изчетох каквото можах и снощи и аз реших Ильо Стоянов, дано с годините минали от последните коментари да не се е влошило качеството. Запазих час за преглед чак за средата на април, толкова много записани, а никой не споделя нищо
Обаче имам едно друго голямо притеснение искам някак си да не се забележи рязко промяната, мисля да сложа не твърде много кубици, просто да изглеждат нормално и естествено. Но тук където живея подобни процедури не се приемт много добре. При вас колегите и приятелите видяха ли веднага разликата, как реагираха?
Отговори с цитат
  #4324  
Стар 19th December 2018, 09:29
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svett Виж мнението
Благодаря Шоки, и аз изчетох каквото можах и снощи и аз реших Ильо Стоянов, дано с годините минали от последните коментари да не се е влошило качеството. Запазих час за преглед чак за средата на април, толкова много записани, а никой не споделя нищо
Обаче имам едно друго голямо притеснение искам някак си да не се забележи рязко промяната, мисля да сложа не твърде много кубици, просто да изглеждат нормално и естествено. Но тук където живея подобни процедури не се приемт много добре. При вас колегите и приятелите видяха ли веднага разликата, как реагираха?
С годините и с толкова много практика според мен качеството не само че не е паднало, а напротив, покачило се е.
Иначе и аз не исках големи гърди и моите са от по-малките. Също държах да стоят колкото може по-естествено. На консултацията при доктора отидох със сутиена с подплънки, който носех до момента и му казах, че това е размера който искам. От гледанията на хиляди снимки най-ми допаднаха гърдите на една мацка правена при Стоянов - кръгли, нисък профил. Казах му, че са ми харесали те, той ме измери и каза, че ще станат и на мен. Направи гърдите ми точно както си ги представях. Въобще не личи когато се съблека и гола, че гърдите ми не са естествени. Никой не разбра, че съм слагала импланти. Баща ми и до ден днешен не подозира, а операцията ми беше 2011г. Споделих само с две уж приятелки и от там вече се разбра от целия град. Аз живея в малък град. Е, всяко чудо за три дни. Като цяло и тук не се приемат силиконите добре, но хич да не ти пука. Важното е ти да се чувстваш добре, защото съм абсолютно убедена, че ако естетичните процедури бяха евтини абсолютно всяка жена би се подложила на такава нищо, че ги плюят.
Пожелавам ти успех.
Отговори с цитат
  #4325  
Стар 31st December 2018, 17:48
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

аз го реших просто ей така на късмет кой ще е моя лекар,даже не ходих другаде на консултация и сега осъзнавам колко глупаво съм постъпила!Трябва по-сериозно да се избира лекаря.Иначе съм доволна от резулата слава богу попаднах на добър хирург почти три години след операцията резултата е страхотен.
Отговори с цитат
  #4326  
Стар 8th January 2019, 13:51
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Тъй като явно рядко тук се пише за последствия и опит, искам да споделя моите преживявания по поставяне на импланти. Операцията ми беше на 13.11.2018 г. в Истанбул в голяма частна американска болница, оперирана съм от професор. Да споделя първо разликите от тук и какво се прави там. Поне моя доктор няма реална преценка както тук да те види и почти веднага да каже колко кубика. Поставянето там масово е надмускулно. Интересен ми е и факта, че на единия ден ти е прегледа и изследвания и на другия операцията. Имплантите явно са налични в болницата. На мен до преди операцията размер категоричен не ми беше изяснен - само, че уточнихме 310, но доктора ще пробва. Е поставени ми бяха по негова преценка 350, другите не ми седяли добре. И по-добре за мен. Все пак аз му определих лимит на кубиците. Болничният престой няма забележка. До тук добре. Прибирайки се след 5 дни в България, температурата ми почва да се покачва. Първата седмица на 37-38. Започват съмнения за настинка, грип, снимка на бял дроб. Втората седмица температурата е 37-40 с трески. Не можеш да станеш от леглото. Консултация с хирург, мамолог и инфекционист. Изпити 4 антибиотика. Престой в болница за инфекциозни болести, от която ме изписаха без диагноза. Препоръчаха ми ядреномагнитен резонанс на гърдите и консултация с имунолог. След всичко направо и буквално левове в хиляди за изследвания, откриха имунологичен проблем без изяснение какъв е точно, просто процес в организма. По мое мнение след всичко и без да бъде назовано в прав текст от никой лекар, имам съпротивление на организма с импланта. Слава богу, няма тотално отхвърляне като гной от раните и буквално изтичане на импланта от там. Всичко е наред в това отношение, но за този риск никъде във форума не прочетох и не срещнах подобни случай. Виждам, че форума не е толкова активен, може би по-малко хора се осмеляват да пишат, а и все пак има доста вече изписано по темата.
Отговори с цитат
  #4327  
Стар 14th January 2019, 16:31
Svett Svett не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Като стана въпрос за проблемите, много хора в щатите се оплакват от автоимунни заболявания ПОЯВИЛИ СЕ ПО-КЪСНО СЛЕД ГОДИНИ (2-7г), ето тук https://www.breastimplantillness.com...ygel-silicone/
Хората пишат за най-различни автоимунни заболявания и какви ли не оплаквания, някои от тях изчезнали с премахване на силикона.
Най-честия проблем е с концетрацията, паметта , дезориентация, загуба на памет, черни петна, параноя.
Вторият също много често срещан проблем е болки в мускулите, ставите и костите.
След това хронично често главоболие.
И доста други:
- пишене в ушите
- обща хронична умора
- проблеми със сърцето
- вертиго
- хашимото
- депресия
- кожни проблеми

Един преведен на български пример https://m.fakti.bg/life/351113-ta-si...ovi-gardi-i-a- … le_full_version=1 някой да е имал подобни оплаквания и някой да си е махнал изцяло силикона заради такива?

НЕ СТАВА ДУМА ЗА СЛЕДОПЕРАТИВНИЯ ВЪЗСТАНОВИТЕЛЕН ПЕРИОД!!!

Последно редактирано от Svett : 14th January 2019 на 16:33
Отговори с цитат
  #4328  
Стар 19th January 2019, 09:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Svett Виж мнението
Като стана въпрос за проблемите, много хора в щатите се оплакват от автоимунни заболявания ПОЯВИЛИ СЕ ПО-КЪСНО СЛЕД ГОДИНИ (2-7г), ето тук https://www.breastimplantillness.com...ygel-silicone/
Хората пишат за най-различни автоимунни заболявания и какви ли не оплаквания, някои от тях изчезнали с премахване на силикона.
Най-честия проблем е с концетрацията, паметта , дезориентация, загуба на памет, черни петна, параноя.
Вторият също много често срещан проблем е болки в мускулите, ставите и костите.
След това хронично често главоболие.
И доста други:
- пишене в ушите
- обща хронична умора
- проблеми със сърцето
- вертиго
- хашимото
- депресия
- кожни проблеми

Един преведен на български пример https://m.fakti.bg/life/351113-ta-si...ovi-gardi-i-a- … le_full_version=1 някой да е имал подобни оплаквания и някой да си е махнал изцяло силикона заради такива?

НЕ СТАВА ДУМА ЗА СЛЕДОПЕРАТИВНИЯ ВЪЗСТАНОВИТЕЛЕН ПЕРИОД!!!
Значииии, тези симптоми са много общи и се получават поради много причини. Аз си имах повечето и преди силикона, имам си ги и сега от време на време. Ноо дори и в един момент да ми кажат от силикона ти е, трябва да го махнем, казвам ви - Не си давам новите цици за нищо на света!!!
Отговори с цитат
  #4329  
Стар 22nd January 2019, 20:00
PlasticLady PlasticLady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 52
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Значииии, тези симптоми са много общи и се получават поради много причини. Аз си имах повечето и преди силикона, имам си ги и сега от време на време. Ноо дори и в един момент да ми кажат от силикона ти е, трябва да го махнем, казвам ви - Не си давам новите цици за нищо на света!!!
Напълно подкрепям Шоки! Със статии от този тип трябва да проследим и вредата на тютюнопушенето, захарта, алкохола, замърсяването на въздуха и други. Циците не си ги давам за нищо!
Отговори с цитат
  #4330  
Стар 23rd January 2019, 15:41
petq.taneva petq.taneva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2018
Мнения: 13
По подразбиране

А някой може ли да ми даде координати за масажи на новите придобивки. Имам и проблем с едната нещо си седи стегната. Другата все едно си е моя дори и формата и на мачкане се разлива като "ИСТИНСКА", а тази не иска и не иска. Лекаря ми каза да си нося лентата още, а вече съм на втори месец и я носиш целия първи. Днес я сложих и отдолу на ръба на "подплънката" ме заболя и я махнах.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:17.