IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #501  
Стар 12th November 2007, 14:18
lilanka lilanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Пловдив
Мнения: 20
По подразбиране

искрено се радвам за Вас. Надявам се това , което се случи с Вера да е един голям урок за екипа на д-р Цветков.
Молете се за Вера, защото тя има нужда от Нас. Вярвам , че ще се възтанови на максимум и физически и психически. Искам пак да Ви благодаря за подкрепата.И се надявам в този форум да се пишат вече само положителни неща. Успех на всички.
__________________
Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите.
Отговори с цитат
  #502  
Стар 12th November 2007, 15:42
lilanka lilanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Пловдив
Мнения: 20
По подразбиране

здравейте пак,
малко да ви разведря, Господари на ефира по Нова телевизия на 9.11. излъчиха запис на който дъщера ми рисува лебед, след като дадоха шапката на предаването МАЛКИ , ГОЛЕМИ ЗДВЕЗДИ и представянето и по име КАК рисува но нещо не излиза на листа......Като коментара беше ..че оператора липсва.....Няма да ви пиша как се стресира детето и как отказа да ходи на рисуване....Написах гневен имел на предаването а те ми отговориха, че не са имали на идея да я злепоставят.А само телевизията и оператора. Самото предаване и повторение нямаха проблем , такъв какъвто ни беше представен от НОВА тв.А записът който излъчиха беше изманипулиран. Стискайте ни палци довечера , ще решим дали наистина ще ги съдим....
Животът е борба..Не спирайте да се борите във всичко и на всякъде....
__________________
Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите.
Отговори с цитат
  #503  
Стар 12th November 2007, 18:54
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране

Здравей, sensation_f и поздравления! Дано всичко мине по... стопени килограми! Лапароскопска вертикална ли ти направиха? Прибери се във Варна и ще се видим, нали трямва опит да се обменя

Позволих си да кача снимки точно заради оптимистичния тон на форума, който се беше позагубил. И за да не позволим на новодошлите да ги обхване усещането за опасност.

Колкото до втората поредица операции на Вера, имах такова желание и вяра в хирурзите, които оперираха мен и се опитах да и предложа да се срещне с тях, но решихме, че екипът на д- р Цветков има правото да бъде реабилитиран. Уви...!

Та, днес имам sms от нея: Казва, че е по- добре, но нещата вървят бавно. Нека да е бавно, но дано е в правилната посока! Чакаме те, мила, чакаме те вече здрава!

А на lilanka и детенцето и желая да намерят точния адвокат в битката, която са решили да водят. Щото то... верния адвокат е като верния лекар- труден избор, но...
Отговори с цитат
  #504  
Стар 12th November 2007, 20:32
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Здравейте момичета ! Само аз останах по назад от вас ! Но силно се надявам и аз да се оттърва от килограмите ! Много ви се радвам на свалените килограми !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #505  
Стар 12th November 2007, 22:14
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
И за да не позволим на новодошлите да ги обхване усещането за опасност.
а усещане за реалност позволявате ли, maryana!?
Колкото и да не ти се вярва, аз искренно се радвам на вашите успехи, защото са ми познати част от проблемите.. и уважавам хората с различно мнение от моето. . бързото отслабване на тялото е много желано, но то прилича на бързото каране на кола - вълнуващо е, но си има своите рискове. въпреки тях винаги ще има хора, които карат по-разумно и такива, които много бързат... всеки прави избора си и мисля, че можем да позволим това!

ето тук обяснение за въздействиествието върху организма на един от най-добрите специалисти у нас проф.Божидар Попов, ръководител на Катедрата по хигиена, медицинска екология и хранене към медицинския факултет в София:

"........С повечето от тези диети се цели бързо отслабване, със значителна редукция на теглото, а всъщност организмът подложен на подобни драстични промени, реагира много болезнено, защото намаляването на хранителните дажби води до стопяване на мазнините, т.нар. липолиза , т.е. чрез нея се набавят калориите, необходими за ежедневната дейност. Но това нахлуване на много мазнини - това са триглицеридите - в съдовете, реално ги уврежда, вреди на вътрешните органи, черния дроб, бъбреците, сърцето, така че бързото отслабване, което се цели е изключително вредно и опасно. Мнението на специалистите е, че е нормално да се отслабва до 1кг. седмично, т.е. около 4 кг. месечно. Това е оптималното, което организмът може да отдели, без да се нарушава нормалната му дейност.

Нашето хранене е следствие от психичени (най често емоционални) проблеми, то е един вид отдушник. При това, психиката винаги си избира най-лесния и безболезнен метод за разпускане. Ако й се отнеме той (в случая - преяждането), тя си намира някой по-лош... Рано или късно се стига до влошаване състоянието ни (било под формата на алкохолизъм, било чрез хистерични прояви, било по друг начин). Изключително грешно е да се гледа на хранителната зависимост като на проблем с храненето или теглото. Не, проблемът е вътре в нас и ако не намерим решение за него, а просто намалим храната, ставаме все по-нервни, по-напрегнати и избиваме в друго...
Успех на всички момичета и стабилно оздравяване на Вера!!
Отговори с цитат
  #506  
Стар 12th November 2007, 23:33
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

lilanka много сладка дъщеричка имаш да ти е жива и здрава и онзи ден гледах предаването и днес също и съжалявам че малката се е разстроила толкова, но не мисля че това е била целта им
Отговори с цитат
  #507  
Стар 13th November 2007, 09:22
lilanka lilanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Пловдив
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте на всички.
Ани благодаря. токущо се чух с Верчето. каза че се възстановява , но по-бавно.Но гласът и ми звучеше много добре....Толкова много я обичам и се радвам , че я чух , и че е добре.
Благодаря Ви момичета с ГОЛЕМИ сърца.Благодаря ви за вниманието, с което обградихте нашата Вера.Благодаря Ви за положитетелната енергия с която я заредихте, пращайки и всеки ден SMS.
__________________
Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите.
Отговори с цитат
  #508  
Стар 13th November 2007, 16:44
lilanka lilanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: Пловдив
Мнения: 20
По подразбиране

“В света има повече глад за любов и признателност, отколкото за храна.”
Майка Тереза

Нахранен ли си днес?
Някой каза ли ти, че си обичан?
Някой накара ли те да се чувстваш оценен и показа ли ти, колко специален си?
Някой увери ли те, че си точно този, който трябва да бъдеш?
И че правейки онова, което обичаш, е напълно достатъчно?
Някой припомни ли ти, че не си се появил на този свят, за да доказваш, каквото и да било?
Ти си тук, за да бъдеш себе си. Просто себе си!
Защото да бъдеш себе си е достатъчно!

Ти си единствен, уникален, шедьовър с несравнима стойност...

И без теб светът би бил несъвършен! Като пъзел, от който липсва най-важната част и ти си единственото същество във Вселената, което може да запълни това място.
Някой каза ли ти, че вчерашните грешки принадлежат на вчерашния ден?

И че точно в този момент ти си перфектен. Толкова перфектен, колкото си създаден да бъдеш!

Някой отдели ли време да ти покаже, че си далеч по-умен, отколкото ти се оценяваш? И хиляди пъти по-способен да постигнеш мечтите си, отколкото предполагаш?
Някой каза ли ти, че никога не трябва да подценяваш собствената си стойност? Защото дори и в моментите, когато изобщо не го съзнаваш, ти си все така прекрасен.
И във всяка клетка от твоето тяло има достатъчно вяра и сила, способна да озари целия свят.

И всяка мисъл, отправена с любов се разпространява и дарява светлина, която прави света по-добър.

Ето колко могъщ си. Ето колко любящ си.
Затова сега те питам отново...
Нахранен ли си днес?
Някой каза ли ти, че си истински обичан?

Ако не, то ще ми позволиш ли този някой да бъда аз?

Ти си обичан!
Автор: Мартин Христов
__________________
Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Най-същественото е невидимо за очите.
Отговори с цитат
  #509  
Стар 13th November 2007, 16:47
numb numb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до numb
По подразбиране

Новините за Верчето много ме радват! Ама много, много, много! Браво на Марианка! Sensation, скорошно възстановяване! Въобще поздрави на всички от мен - а аз по-нататък и снимки ще кача. А, Мария Василева, извинявай тази нравоучителна лекция едва ли някой от нас не я е чувал и знае.
Отговори с цитат
  #510  
Стар 14th November 2007, 12:43
sensation_f sensation_f не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation_f
По подразбиране

Мосля, че вски, дръзнал да си направи подобна операция, предварително се запознава с всички плюсове и минуси.
Изчела съм много материал, преди да се реша.

Въпреки всичко, никога не съм се колебала относно решението си!
Всеки знае, кое е най-доброто за него.

Да, Мариянче... направих си вертикална гастропластика. Първият ден беше мъчително, което е нормално за следоперативния период.
Възстановявам се бързо. Все още съм на течности, но скоро започвам захранването.
Вече виждам разликата след едноседмичното гладуване.
Никога не съм предполагала, че мога да издържа толкова време без храна, но ето, че е осъществимо.

Радвам се искрено за Верчето. Дано скоро се прибере у дома.
Поздрав на всички!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:43.