IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 28th March 2012, 15:38
denica_r79 denica_r79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 23
По подразбиране

Аз съм си правила тест преди години в Холандия, като списъкът който ми изпратиха за разрешени, забранени и храни, които трябва да ограничавам общо взето се припокриваше с храните, които харесвам и използвам. Е имаше и малки изключения. Но да се твърди, че теста има някакво революционно значение относно здравето - не бих казала.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 1st April 2012, 08:40
aneta111 aneta111 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: pazardgik
Мнения: 1
По подразбиране vegatest

az sam s dosta kilza v pove4e , a i godinkite-ne sam v 1-va mladost-56 g.Na 6.03.2012 si napravix testa-ve4e sam sas 7 kg po-slaba,no ne tova e nai-vagnoto-kravnoto mi e dobre,namaliaxa bolkite v stavite i sam bodra.6te prodalga zelia kurs ot 6 meseza i nai-vagnoto-ne gladuvam.dori spored testa moga da si piivam i umereno alkoxol-bez BIRA!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 13th June 2012, 18:05
StefanPetrov StefanPetrov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 48
По подразбиране

Нещо интересно което намерих по темата цък
Отговори с цитат
  #84  
Стар 26th June 2014, 18:01
Zaspalec Zaspalec не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране НЕУВАЖИТЕЛНО

Нямам думи, за да опиша недоволството си от фирма "Биоконсулт" , която се занимава процедурата Вега тест. Всеки, който е сметнал, че са се отнесли добре се примирява с безхаберието им! За останалите, които не са се сблъскали..СПЕСТЕТЕ СИ ГО!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 2nd July 2014, 09:43
freespirit6 freespirit6 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Единственото което съм чувал, че било полезно да се знае тази информация.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 11th July 2014, 18:57
milanova90 milanova90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Привет на всички ! Преди седмица също ходих на теста, но да ви кажа малко съм разочарована.Мисля даже ,че докторката, която ми направи теста малко, така да се каже " претупа " работата ... от всичките храни ми каза,че не мога да ям тези в ,които се съдържа подсладител фруктоза . Когато , я попитах дали това означава ,че не мога да ям плодове,тя дори не можа да ми отговори. За сега нямам резултати, макар,че се ограничавам максимално.Честно да ви кажа не знам какво да мисля за този тест...май , си трябва добър хранителен режим и спорт . Това е. Успех на всички с отслабването !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕГАТЕСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:35.