IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #841  
Стар 23rd March 2008, 21:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

mayby baby, сигурна ли си, че те викат в 8 часа. Може би са ти казали от 8 да не ядеш и пиеш нищо.[/b]
  #842  
Стар 23rd March 2008, 21:33
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

SIBI МОЖЕ И ТАКА ДА Е!ЩЕ ТРЯБВА ДА ПИТАМ!
  #843  
Стар 23rd March 2008, 21:34
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

По-вероятно е да ти е казал да не ядеш след 8 сутринта, обикновено те искат в клиниката към 11ч. Джамбазов пристига на обяд, след 13 някъде. Просто вика пациентите към 11 за да могат да се подготвят. Аз извадих касмет че на моята дата дойде по-раничко - към 12:30 и ме започна в 13ч. А за болницата си носиш тоалетни принадлежности, пижама, чехли, прибори за хранене. Друго според мен не е необходимо, престоя е само 3 дена, дори по-скоро 2. В стаите има телевизор, санитарен възел, хладилник (май не във всички имаше хладилник). Но си е скучничко де .
И на мен, като на папи, ми махнаха само кончетата, не ми смени гипса доцента, каза че се е поразхлабил, но нямало смисъл да се сменя. Сега в сряда ще ходя да ми го маха и тия ужасни плаки. Още не мога да дишам през носа, това дишане през устата взе да ме мори нещо. Исках да питам някой, който е махал плаки без упойка - боли ли много, че не искам да ме приспиват само за тази процедура а малко ме е шубе, но сякаш от упойката повече ме е шубе Иначе върха на носа ми отече веднага след махането на конците. От Пловдив отидох в София малко на гости, че ми доскуча в къщи и познатите ми ме бъзикаха, че ако си боядисам върха на носа в червено, ще бъде като на клоуните. Веселба.
  #844  
Стар 23rd March 2008, 21:36
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

CHERVENATA ПУСНИ СНИМЧИЦИ ЧЕ СЪМ ЛЮБОПИТНА!АКО Е УДОБНО РАЗБИРА СЕ!
  #845  
Стар 23rd March 2008, 21:46
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

joy, какви са тия плаки
  #846  
Стар 23rd March 2008, 21:57
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

МЕРСИ JOI ЗА ИНФОРМАЦИЯТА!А КАТО МАХАТ ТАМПОНИТЕ БОЛИ ЛИ?И ЧОВЕК НЯМА ЛИ ЧУВСТВОТО ЧЕ СЕ ЗАДУШАВА?И КОГА ГИ МАХАТ?
  #847  
Стар 23rd March 2008, 21:59
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Като стигнеш до махането на тампоните, ще си готова на всичко само и само да ти ги махнат Много е неприятно с тях.
  #848  
Стар 23rd March 2008, 22:05
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

natalia1, какво стана? Махнаха ли ти гипса вече? Доволна ли си?
  #849  
Стар 23rd March 2008, 22:19
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Плаките са някакви метални пластини, които доцента слага май само при изкривена преграда или силно изкривена. Но са дразнещи, зашити с някакви дебели конци, които ме гъделичкат. А махането на тапоните е по-скоро неприятно, от колкото болезнено, а и става за няколко секунди. По принцип анестезиолога предлага упойка за махането на тампоните и плаките, но аз реших, че за 10-15 секунди ще издържа каквото и да е само да не ме приспиват пак. И плаките ще издържа, само да се харесам и да мога да дишам нормално, че взех да се притеснявам за това дишане. Доцента каза, че след махането на плаките ще мога да дишам, но сега ми се отпушва само ноздрата, с която и преди си дишах нормално. Другата, проблемната ноздра, си е запушена постояно. Ще видя като махнат пластините как ще е.
  #850  
Стар 23rd March 2008, 22:23
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Аха, ясно. Ами по-добре с пластини, отколкото с изкривена носна преграда. Аз пластини нямах, но пък сега си имам крив септум
Ще ти стискам палци много да се харесаш! Кога ще ти махат гипса окончателно?
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:27.