IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 23rd March 2008, 22:28
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

mayby baby, тампоните ги махат на 3тия ден, като първи борят деня на операцията. Твоята ако е на 22. 04 (ако не греша), ще ти ги махнат на 24ти. А колкото до престоя в болницата защо бил 3 дена някой попита - по принцип изписват и на следващия ден ако желаеш, но след ден трябва да се върнеш за ваденето на тампоните и за пациентите, които не са от Пловдив, не е удобно да се разхождат напред-назад. А и според мен си е по-добре още един ден под наблюдение от екипа в болницата, слагат антибиотик венозно, мерят температурата и кръвното сутрин. От всяка гледна точка си е по-добре да се остане в болницата до ваденето на тампоните.
  #852  
Стар 23rd March 2008, 22:35
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Гипса в сряда ще ми махат sibi. Доцента ми каза в четвъртък да ида, но имам работа в четвъртък в София и ще отида в сряда и без това ще стоя повече от другите момичета с гипса. В сряда ми е 16ти ден, а в четвъртък 17ти ден от операцията, така че не мисля че ще е проблем. Аз не попитах доцента като се видяхме, защото после ми изникна ангажимента, но съм решила в сряда да ида. Като се върна от Софето, ще ви пусна снимчици, дори да не се харесам. Защото на мен точно снимките ми помогнаха да се спра на хирург и съм много благодарна на всички момичета, които поместиха снимките си тук.
  #853  
Стар 23rd March 2008, 23:04
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

момичета сажелявам не можах по рано да отговоря взимате си пижама да е с къс ръкав чехли вода също приемането е в 11 часа след 8 часа никакво ядене и пиене ,стоиш 2 дни в болницата на втория ден ми махнаха гипса и после 2 седмици с гипс това е
  #854  
Стар 23rd March 2008, 23:04
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

ЯСНО JOI ДО ТАМ ДА Я ДОКАРАМ!
  #855  
Стар 23rd March 2008, 23:06
mayby baby mayby baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: varna
Мнения: 104
По подразбиране

CHERVENKA МЕРСИ!
  #856  
Стар 23rd March 2008, 23:10
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

миличка питай ако те интересува нещо
  #857  
Стар 23rd March 2008, 23:33
Golden An Golden An не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: kkkkkkkkk
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до Golden An Изпратете съобщение чрез AIM до Golden An Изпратете съобщение чрез MSN до Golden An Изпратете съобщение чрез Yahoo до Golden An
По подразбиране

преди датата на самата операция обаждате ли се за да потвърдите, че ще отидете щото толкова отдавна ми се стори че беше консултацията...
  #858  
Стар 23rd March 2008, 23:36
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

попринцип не но се обади да бъдеш сигурна аз така направих
  #859  
Стар 24th March 2008, 08:21
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

joy, доцента каза ли ти предварително ,че ще имаш плаки ? Защото от теб за първи път чувам за тях.Аз също имам изкривена преграда , но нищо не каза за плаки.
  #860  
Стар 24th March 2008, 08:24
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

mayby baby, как реши че трябва да си там в 8ч? Не ти ли дадоха едно листче на което пише кога е операцията и необходимите изследвания.
Пък за телевизора -браво и аз исках да питам има ли телевизор, ама ме беше срам.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:06.