IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 28th March 2008, 15:10
danaila danaila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Червенка,ти не се ослушвай,ами пусни снимки,да видят и другите готиното ти носле!
  #942  
Стар 28th March 2008, 15:12
danaila danaila не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 34
По подразбиране

Червенка,ти не се ослушвай,ами пусни снимки,да видят и другите готиното ти носле!
  #943  
Стар 29th March 2008, 19:29
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Добавих няколко снимки преди-след: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=227612 парола 9911. Аз откровено не мога да се зарадвам на промяната, не знам защо. Виждам, че има разлика но пак ми се вижда голям носа. Дано след някой друг месеца, като (ако) спадне, да се харесам повече.
Papi, твоята промяна е огромна, ностът ти е станал страхотен просто. Сега ми стана ясно какво е имал в предвид доктора, като каза че имам висока основа. Моята гърбица не е била голяма, просто костната структура е голяма и доктора е изрязъл само гърбицата. Той сам каза при снемането на гипса, че ако искам много да се смали носа трябва да се пипа и основата. И го каза така сякаш тепърва ми предстои операция, а не че току що е минала. Както и да е, ще чакам да мине време и дано като спадне поне малко да погледна позитивно на операцията. Късмет желая на тия, на които тепърва им предстои.
  #944  
Стар 29th March 2008, 19:51
chervenata chervenata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: plovdiv
Мнения: 187
По подразбиране

данаила мила срам ме е за това не съм пуснала ти как си
  #945  
Стар 29th March 2008, 19:51
NESCAFE NESCAFE не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 2 958
По подразбиране

joe, успокой се, носът ще има да спада много .Аз виждам разлика и то голяма, вярно че сега е доста отекъл, но формата му е хубава и в профил е добре.
Може и странно да ти прозвучи, но 2 години след ринопластиката ми, като стана сутрин и носа ми е отекъл.А и моя стана доста широк в анфас
  #946  
Стар 29th March 2008, 20:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

joy, наистина е доста отекъл. В анфас отокът се вижда ясно там, където е била гърбицата. Всичко това ще спадне, успокой се.
  #947  
Стар 30th March 2008, 08:35
jasmini jasmini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: sofia
Мнения: 36
По подразбиране

joy,проблем на всички ни е търпението.Надявам се днес да се погледнеш позитивно и да си кажеш, че нослето ти е станало много добре,защото наистина е така.Повярвай ми! Има оток , но той ще спада и не се отчайвай, време трябва!Горе главата!
  #948  
Стар 30th March 2008, 09:27
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Благодаря ви много момичета за думите. Това явно е всеобща болест след операцията, като чета че и papi е писала че нещо не е много доволна а в моите очи носът и е просто страхотен. Аз чак да си призная си поплаках вчера като се прибрах от Софето, защото там нямах възможност да се огледам много много (не ми беше удобно пред домакините ). Но явно търпение му е майката. Сега чак ме е срам да отида на работа утре, тежък случай съм.
  #949  
Стар 30th March 2008, 10:09
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

joy въобще не се притеснявай има разлика просто носа ти е мн отекъл.За моя доцента каза че ще спада 2 месеца още а твоя е мн подут.Ще търпиш няма да се отчайваш.
  #950  
Стар 30th March 2008, 18:55
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

joy, носа ти преди не е бил чак пък толкова голям.А за отока -ще спадне, къде ще ходи.Дано да е по скоро, използвай мазила, а наи добре отиди на дерматолог да ти направи процедури. Знам че са кожодери , но красотата иска жертви.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:58.