IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1051  
Стар 19th April 2008, 18:01
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мога само да кажа, че някои УНГ слагат такива след изправяне на носна преграда, други - не. Джамбазов слага, доколкото знам. Цветков не слага. В понеделник ще мога да ти кажа със сигурност дали преградата се изправя и без пластинки
  #1052  
Стар 19th April 2008, 18:35
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Мога само да кажа, че някои УНГ слагат такива след изправяне на носна преграда, други - не. Джамбазов слага, доколкото знам. Цветков не слага. В понеделник ще мога да ти кажа със сигурност дали преградата се изправя и без пластинки
благодаряяя!
и моите тампони уж бяха сложени да държат преградата изправена...но УВИ!Явно не са свършили работа...
  #1053  
Стар 19th April 2008, 18:51
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Мога само да кажа, че някои УНГ слагат такива след изправяне на носна преграда, други - не. Джамбазов слага, доколкото знам. Цветков не слага. В понеделник ще мога да ти кажа със сигурност дали преградата се изправя и без пластинки
благодаряяя!
и моите тампони уж бяха сложени да държат преградата изправена...но УВИ!Явно не са свършили работа...
Ами може изобщо да не е била изправена
  #1054  
Стар 19th April 2008, 19:00
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

А като става дума за това, да попитам: някой има ли представа чрез какъв метод се изправя преграда? Тоест какво точно и се прави...
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
  #1055  
Стар 19th April 2008, 19:14
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Аз съм с операция при Джамбазов преди малко повече от месец и бях с пластини. Представляват някакви пластмасови конусчета. Които са много свити, подобно на лентите за фотоапаратчетата - като ги прибереш в кутийчицата заемат съвзем малко място защото са много добре свити. Като ги извадиш и се развиват, нещо такова представляват и тия пластинки. Не знам дали ги шият но аз определено имах конци, които след ваденето на пластините паднаха самички. Джамбазов само ги издърпа изведнъж и те излязоха, което ме чуди как става ако са били шити. Аз след сваланято им дишах много добре няколко дена, но сега проблемната ми ноздра пак е леко запушена сякаш. Гледам с едно фенерче в ноздрите и преградата пак ми се струва леко на една страна. В смисъл в здравата ноздра се вижда кухина, преградата вобще не се вижда, а в другата ноздра я виждам, както я виждах и преди операцията. Като отида на контролен преглед след 2 месеца, ще му обърна внимание на това. Иначе мисля, че ги режат тия прегради, когато са изкривени. Нещо такова ми спомена Янков, като бях на консултация при него. Дори спомена че това което изрежат от преградата можело да се използва като присадка някъде по носа, ако било необходимо. Ако не, се изхвърляло.

П.П. Sibi честита ти втора ринопластика. Надявам се много да се харесаш след свалянето на гипса, а и след като видях няколко нослета на Цветков, мисля че резулата при теб ще е страхотен.
  #1056  
Стар 19th April 2008, 19:15
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Забравих да пожелая късмет на новооперираните момичета
  #1057  
Стар 20th April 2008, 01:42
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
благодаря вече говорих с анестезиолога в 11 ще запозне да ми инжектира някакеи оспокойтелни, така ще изклучвам тел ,и ще роня сълзи до изписването ми ,после ще разказвам
Честито и от мен, как не сме се засекли там,видях 2 момиченца с нови нослета,заедно ни изписаха,моята операция също беше на 16.04.08 в 10:30ч.,но за подбедрици при Тонев,но съм си правила и ринопластика,е направо ме е яд.сега как си?
  #1058  
Стар 20th April 2008, 11:05
papi papi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте и от мен.Честито на всички с нови нослета и успех на тези на който им предстои ринопластика.Имам един въпрос-По принцип Джамбазов ми каза че поне още месец няма да мога да ходя на фитнес (на 12.05 стават 2 месега от моята рино).Дали мога да отида вече.Какво може да стане ако отида?По принцип вече се чувствам добре.Някой който е имал този проблем да ми каже моля.И между другото всичко казано за Джамбазов е вярно страхотен е.И макар и след ринопластиката отстрани на носа да ми се появи малка гърбица и то само от едната страна аз съм мн доволна и пак си го харесвам.Все пак не е магьосник.И браво на тези които са се ориентирали към него.Дано всичко да е наред при тях.
  #1059  
Стар 20th April 2008, 13:37
Mel4e Mel4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте сладурки!И аз вече съм си в къщи.Благодаря ви много за подкрепата!Не се чувствам още много добре,но все пак на 2 дни операция няма как да е.Сиси как си сладур?Мъчат ли те ушичките?Благодаря ти и на теб и майка ти за подкрепата!А за екипа каквото и да кажа все ще звучи слабо.На доц.Джамбазов какви ли не глупости наприказвах и ме изслуша.Невероятни специалисти и преди всичко хора.Целувам ви всички,много ми помогнахте!
__________________
"Предпочитам невъзможното, което убеждава пред възможното, което звучи неубедително".
  #1060  
Стар 20th April 2008, 14:00
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

здравейте, мина и моята операция.Вече е трети ден и се трае.Бях обещала да разказвам подробно , но няма да го правя да не наплаша някой.Джамбазов наистина е супер лекар, доволна съм.
Да ви питам , някой от вас кихал ли е след риноластиката , аз се скъсах да кихам, много ме дразни кръвта в носа.Доктора ми каза , че е нормално , ама аз се притеснявам.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:49.