IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1061  
Стар 20th April 2008, 14:03
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

joy, спаднаха ли ти отоците. Да ме видих аз как съм се надула
  #1062  
Стар 20th April 2008, 14:09
Mel4e Mel4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 46
По подразбиране

Skokondrela,в коя стая беше мила?Мислих си,че бях сама на етажа УНГ.Радвам се,че и твоята се е свършила.По едно и също време са ни оперирали.
__________________
"Предпочитам невъзможното, което убеждава пред възможното, което звучи неубедително".
  #1063  
Стар 20th April 2008, 14:39
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokondrela
Да ви питам , някой от вас кихал ли е след риноластиката , аз се скъсах да кихам, много ме дразни кръвта в носа.Доктора ми каза , че е нормално , ама аз се притеснявам.
Честито!
И аз кихах, не се притеснявай.
  #1064  
Стар 20th April 2008, 16:25
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от skokondrela
joy, спаднаха ли ти отоците. Да ме видих аз как съм се надула
Поспаднаха оттоците ми, но сякаш има още малко да спадат, особено върха. Сутрин като се събудя съм като мекица . Иначе определено се харесвам много повече, не е идеален носът ми но е в пъти по-добре. Само това дишане малко ме мъчи, но си мисля че може да са вътрешни отоци и след известно време може би да се подобри.
Късмет момичета и се радвайте много на новите нослета. Каквито и да са станали, 100% ще са по-добре от предишните.
Моите колеги не забелязаха промяната. Близките ми казат че има разлика, но може и да го правят за да ме накарат да се чувствам по-добре. Най-важното е, че аз виждам разлика и определено се чувствам по-добре. Целувки на всички
  #1065  
Стар 20th April 2008, 17:01
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от joy
Моите колеги не забелязаха промяната...
Точно!!! И моите съученици не забелязаха!!!! Никой нищо не забеляза, нищо! Не че съм искала, даже така е много по-добре... иначе: "Ооо, тя се е помотавала да си прави пластични операции, така лиии..." Но наистина никой не забелязва...
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
  #1066  
Стар 20th April 2008, 17:57
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

може би е така, защото комплексите са в нашите глави и очи, а за хората една дребна промяна в нечий нос е незабележима.Важното е ние да сме доволни.
  #1067  
Стар 20th April 2008, 18:00
didka_ didka_ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 53
По подразбиране

Точно
__________________
...and misery loves company... Well, SO... LONG... you'll miss me when I'm gone!!!...
  #1068  
Стар 20th April 2008, 18:04
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

мелче,аз бях в 603 та стая.Много ми се искаше да си полафя с някой , но по коридорите беше такова мъртвило, а как да тръгна да надничам по чуждите стаи.Мен ме оперираха в 5 ч. , а уж бях за 1.30ч.Калих си нервите, голям ужас изживях.Анестезиолога ми каза, че преди мен е имало много тежък случай, дано не си била ти.
  #1069  
Стар 20th April 2008, 18:22
Аватара на skokondrela
skokondrela skokondrela не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Stara Zagora
Мнения: 212
По подразбиране

не на 18 ти.
Правя 48ч. от операцията и се чувствам доста добре, даже едната ноздра напира да се отпушва.Това го казвам да дам кураж на останалите.Но имаше и кофти моменти.Който отива да се оперира-непременно с придружител.Не знам как щях да се оправя сама, а не сам от тези дето се дават лесно.
  #1070  
Стар 20th April 2008, 19:46
abi abi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 92
По подразбиране

Момичета, разкажете повече, моля ви Как точно мина операцията ви и защо е нужно да си с придружител. Толкова ли зле е човек като го изписват? Аз мислех с колата да се прибирам сама
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:09.