IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd February 2005, 16:25
Вал
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Калмацин

Някой да го е пил?Резултати?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th March 2005, 22:29
elli elli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: София
Мнения: 11
Изпратете съобщение чрез ICQ до elli
По подразбиране

Аз пих. Заради калция, че си бях счупила една кост... Но резултати видими от това не може да има. Тези минерали действат в дългосрочен план - един ден просто откриваш че имаш здрави зъби, здрава коса и не страдаш от остеопороза...
__________________
Здрав дух в здраво тяло. : ))
Отговори с цитат
  #3  
Стар 6th February 2006, 21:57
Аватара на shampoo_girl
shampoo_girl shampoo_girl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 17
По подразбиране

A колко струва Calmazin-а горе долу.От рекламата знам,че това е микс от kалций,магнезий и zинк,но някой може ли да ми каже дали от него се напълнява ?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th February 2006, 19:05
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Струва около 7-8 лв.И не вярвам да се напълнява, след като казват , че калцият подпомага метаболизма и отслабването.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th February 2006, 17:27
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

А има ли някакви противопоказания и колко дълго може да се пие?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th June 2006, 19:53
shtraker shtraker не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1
По подразбиране

ае нема да напулнеете нема нищо калмацина е БОМБА .. аз му викам куродрув щтото яко ти се .. нали ме разбирате мно в добро тва .. пие се по 1 -2 хап4ета сутррин и си готов .. купете си 100 хап4ета за 14 лв мисля яко е оферта .. питаите в аптеките и после като ги изпиете не пиите извесно време и после кат иската пак .. аз през няколко песеца сум пил .. от дужд на вятър друг път редовно .. ако тренирате нещо е мно добро .. пак .. наи малкото щото ти дига нивото на тестостерона по напулно ест на4ин тва са си шибани витамини егати .. и т.н. ае успех :>
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th February 2007, 04:20
kotence kotence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: в блока
Мнения: 24
По подразбиране

Голямата опаковка на калмацина върхи м/у 16-18лв. а малката м/у 6/8лв. най-на далавера е голямата ако не се лъжа бяха 100хапчета а малката 25 не съм 100% сигурна.Аз пих калмацин в продължение на 3м./за толкова е голямата опаковка,по 1 на ден не се препоръчва повече/.Сега пия 2ра опаковка,след задължителната почивка от 1м.Резултат никакъв ама абсолютно никакъв е зависи за какво го пиете аз го пих за заздравяване на косата,и защото фризиорката ми ме излъга че страшно бързо ще ми порасне косата.Е ИЗМАМНИЦА /тя и за доста други работи излъга...ХАХАх като се сетя../Сега неискам да ви настройвам , може аз да съм примерно индивид дето не му действа знам ли....тцтцтц Но в интерес на истината от него ми пораснаха ц*ц*те с 3-4см. още като почнах да го пия първия месец започнаха доста да ме болят и да стоят надути е сега не са надути а са с големината на надути,е имало и хубава страна на нещата.Но незнам аз като продукт не съм доволна но все пак тайничко се надявам от 2та опаковка да тръгне таз коса или да почне да расте по здрава и затова си купих още 1 , ако и след тази няма ефект...просто пари на вятъра и излишно приемане на лекарства...

Моля не приемайте поста ми като настройване , а просто като пила този продукт и мои ЛИЧНИ наблюдения...

Пожелавам на всички ви успех
Поздрави
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th February 2007, 22:37
pupata pupata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 58
По подразбиране

С тоя пост kotence много ме развесели. Аз също съм пила калмацин преди време но за кратко и не съм забелязала такъв ползотворен ефект като нарастване на гърдите (не, че нямам нужда, напротив бих се радвала), но и никакви чудеса с косата, кости и зъби не ми се случиха. А, ако наистина си сигурна, че може да се използва като цицорасляк - пусни го в отделна тема и мисля, че интереса ще е голям.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th February 2007, 12:53
kotence kotence не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: в блока
Мнения: 24
По подразбиране

Еми то си е смешно аз да ти кажа :P при мен има страничен ефект явно.Като някав вид лекарство пия само него и затова съм сигурна че е от него.хехе ти имаш ли някакви ефекти от него.Спомогна ли ти с нещо?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th February 2007, 21:53
Nosferatus Nosferatus не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Варна
Мнения: 86
По подразбиране

Като изключим, че е калциев КАРБОНАТ... всичко друго става. Избягвайте това съединение на калция, твърде трудно усвояемо от организма е.
__________________
http://www.save-darina.org/

"Искам да направя с теб това, което пролетта прави със черешите."
Пабло Неруда
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Калмацин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:43.