IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1501  
Стар 24th February 2009, 11:42
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

На обикновенна фурна.
Като си на диета всичко ти е вкусно
Това е малко като количство и ще изхабиш бая ток за една шепа хляб, но ако имаш воля можеш да си направиш повечко за повечко дни, Аз нямам толкова голяма воля и за това си го правя ден за ден
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #1502  
Стар 24th February 2009, 11:49
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Може ли някой да сподели рецепта за някакъв "пастет" с извара. Четох на едно място че става вкусно със стрити маслини но още не съм пробвала, чудех се и за някакви други варианти
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1503  
Стар 24th February 2009, 13:21
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Биби, от къде се сдоби с моя снимка
Отговори с цитат
  #1504  
Стар 24th February 2009, 13:26
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

хелоу, момичета!

големи перипетии тези дни. "загубих" си кантара, помолих да бъде скрит от мен за дълго. обаче сантиметъра ми е в дамската чанта заедно с таблицата ми с намаляваща графика. вчера се изкуших да си премеря обиколките и от най-съществените места съм свалила по 1 см. :P вечерта обаче бях на руско парти с водка и мазни блювочи, въздържах се от водката и от гъбите със сметана и 5 килограма масло, въздържах се от мазната херинга и варените картофи и куп други такива, хапнах няколко парчета домати, малко сирене, а за основно ядох малко мазна пуйка със зехтин и орехи. нямаше нищо диетично и полезно на масата, и това ми се видя най-ставащо за моя режим. накрая ми навряха парче сметанова торта / / и след продъжителни обвинения в потенциална анорексия, вманиаченост и прочее пълни глупости насила ме накараха да го изям, докато ми следяха хапките и се смееха като лоши герои от филма на ужасите. толкова криво ми стана, чувствах се толкова грешна и виновна след това.... веднага хукнах към тоалетната да го повърна това нещо, но приятеля ми се усети и ме спря. насаме ми прочете една дълга лекция.... не ми се разправя. съответно не можах да спя, съвестта ми ме побъркваше, и дори смятах тази сутрин да направя по-дълга тренировка, но ми дойде цикъла... и така ме боли стомаха, че не мога да мръдна. ще оставя фитнеса или за довечера, ако съм по-добре, или за утре.
не мога да разбера защо хората си врат носа в чуждата работа- от завист ли, че аз имам силна воля и желание за по-добър живот, или просто наистина смятат че да вечеряш мазни количества ама количества лоша храна в 10 вечерта пред телевизора, е нещо в границите на нормалното... уморих се да споря, да слушам! омръзна ми хората да ми казват че съм кльощава, само защото са 5 пъти по-тежки от мен. не ме оставят на мира, а това ме вбесява и не мога да се разправям повече всеки път едно и също да обяснявам. гледат ме като извънземно! успокоявам се само, че лятото тия злостници ще си варят и пекат тлъстите задници в дънки и панталони, а аз ще се фръцкам с къси поли и гащи
Отговори с цитат
  #1505  
Стар 24th February 2009, 13:41
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Биби, от къде се сдоби с моя снимка
Е нали аз те снимах, забрай ли Сега да не сложиш моите за отмъщение само
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1506  
Стар 24th February 2009, 14:04
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
накрая ми навряха парче сметанова торта / / и след продъжителни обвинения в потенциална анорексия, вманиаченост и прочее пълни глупости насила ме накараха да го изям, докато ми следяха хапките и се смееха като лоши герои от филма на ужасите.
Извинявай мила ама четох четох и нещо недоумявам Как някой ще те накара НАСИЛА да изядеш нещо което не искаш Няма как да стане - ти си го изяла САМА, от неудобство или незнам от какво, но нещо не мога да си предствя че ще ми завре някой муцуната на сила в чинията.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1507  
Стар 24th February 2009, 14:08
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Биби, от къде се сдоби с моя снимка
Е нали аз те снимах, забрай ли Сега да не сложиш моите за отмъщение само
няма обещавам...
Отговори с цитат
  #1508  
Стар 24th February 2009, 14:31
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
Извинявай мила ама четох четох и нещо недоумявам Как някой ще те накара НАСИЛА да изядеш нещо което не искаш Няма как да стане - ти си го изяла САМА, от неудобство или незнам от какво, но нещо не мога да си предствя че ще ми завре някой муцуната на сила в чинията.
понякога обстоятелствата са по-трудни, отколкото човек може да предположи. всички, които ме познават, са свидетели, че най-голямото хранително изкушение за мен е тортата. 1 седмица се борих с 2 торти, наистина устоях, което за мен е меко казано геройство, но снощи ми я навряха под носа след дълги разговори за диети /които ми бяха ужасно неприятни, но поради честите ми откази да си сложа в чинията куп неща, нямаше как да се размине/. човек съм и направих грешка, за която съжалих веднага след това. надявам се да ти е станало ясно. винаги има ситуации, и не винаги успяваме да се справим.
Отговори с цитат
  #1509  
Стар 24th February 2009, 14:48
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ок, хубаво - значи все пак решението е било твое независимо под какъв натиск е взето...Попитах защото първия ти пост така прозвуча все едно са ти наврели муцуната в чинията едва ли не
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1510  
Стар 24th February 2009, 15:12
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

благодаря ти, че ме съдиш, но в така не ми става по-добре
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.