IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1571  
Стар 27th February 2009, 00:23
Аватара на Leshli
Leshli Leshli не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 50
По подразбиране

Браво, мацки

Аз да се похваля - утре съм на диетолог Дано не ме изгони
Отговори с цитат
  #1572  
Стар 27th February 2009, 06:56
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Engel, честито. Поздравления за куража и пожелания за още по - прогресивен и бърз резултат

Leshli, успех После да споделиш челен опит
Отговори с цитат
  #1573  
Стар 27th February 2009, 08:58
Аватара на SummerBaby=)
SummerBaby=) SummerBaby=) не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 65
По подразбиране

Момичета изядох наведнъж 60г шоколад на линд 85%.

Като му чета съставките, бих изяла и 1 кило без угризения

Щях да се чувствам супер, но ме заболя корема явно организмът ми доста бързо се ориентира какво иска и какво не - и ми казва

Смешното е, че изобщо не ми се ядеше нещо сладко, нито ме съблазни, а просто реших, че днес ще се поглезя с нещо хубаво и избрах шоколад. Другия път ще си знам, че вече не мога да се глезя с храна, защото ми е по-кеф да ям "разрешените" неща
__________________
Днес е първият ден от останалата част от живота ти. Изживей я както искаш. Ти решаваш!
Отговори с цитат
  #1574  
Стар 27th February 2009, 09:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз по съвет от една друга тема изядох на гладно преди тренировка 1 лъжичка мед (обаче близнах и го разтворих в хладка вода, з'то мисля, че меда дразни лигавицата на стомаха).
Не мисля, че ще ми стане навик
Engel, зорко следя лентичката ти, да знаеш !!! Не се отпускай, дерзай
Leshli,
Отговори с цитат
  #1575  
Стар 27th February 2009, 10:15
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добро утро От мен е кафето днес
aniK: Няма да се отпускам!!! Имам точно 26 дни да сваля още 2-3кг. Стискайте ми палци да успея. Много се старая Днес отбелязвам още -100кг. arty05: , но няма да ги пиша на лентата, защото съм пред цикъл и сигурно ще се загубят някъде
Leshli: Чакаме те да ни светнеш и нас какво ти е казал диетолога И аз съм ходила преди години ама тази нищо не ми каза Само ме претегли да види колко килограма съм и ми даде диетата със ЗЕЛЕВАТА СУПА Представятели си? Сега като се сещам и не ми го побива акъла каква е била тази диетоложка при която ме заведоха
Също честито -3кг. Leshli
Отговори с цитат
  #1576  
Стар 27th February 2009, 10:54
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Имам точно 26 дни да сваля още 2-3кг. Стискайте ми палци да успея. Много се старая
Engel, честито и от мен за постигнатите резултати до момента Едно малко съветче си позволявам да ти отправя - не си поставяй такива цели, не се бори да сваляш за време защото може да не успееш и това да те разочарова, което ще предизвика емоционален глад...Когато стане - тогава, а ако стане за 26 дни - супер...Надявам се разбираш какво искам да кажа
Аз този месец например не мога да се похваля с още свалени кг - на 5-ти отбелязах 4-ти свален кг и дотам, макар че не съм се отклонявала от режима. Вероятно задържам по една или друга причина - хубавото е че дрехите са ми по-широки отколкото доскоро бяха, но кантара не отчита разлики. Така или иначе няма отказване - упорито магаре съм
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1577  
Стар 27th February 2009, 11:02
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Здравейте виждам, че се разпространяват нови и хубави новини за съформките само това да се чува... Аз имам също с какво да се похваля - вече от началото на седмицата закусвам с плодове и се чувствам наистина супер....

Продължавайте все така... приятни почивни и здравословни дни... прегръщам ви... Надявам се и аз скоро да се похваля, че с ядене съм свалила килца

На новото девойче i'm_so_fat ще кажа само да внимава... килограмите за сваляне не са и толкова много и с един здравословен и премерен режим на хранене може да постигне чудеса Дерзай!!!!!!
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #1578  
Стар 27th February 2009, 11:22
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

bibi_82: Мечтая си да сваля толкова и ще се постарая, но колкото и да съм свалила няма значение, защото тогава имам рожден ден и деня ще е наситен с положителни емоций и ще се чувствам като модел на Victoria Secret така, че не ме интересува дали ще съм ги свалила, но се надявам Надявам се и ти да си ме разбрала
monita_g: Поздравления ! Ти не си ли на диетата на Дюкан?
Отговори с цитат
  #1579  
Стар 27th February 2009, 11:51
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

момичета, браво на всички ви за усилията и успехите! толкова съм щастлива да вляза сутрин и да ви прочета как сте, как вървите! давате ми голям стимул всичките!!!!!

днес ми казаха нещо, което ми оправи настроението след снощното преяждане

казаха ми, че никога не съм била по-слаба! и за първи път го видях това нещо в огледалото!!!! не знам колко съм свалила, защото спрях да се меря, но по дрехите и без тях взе да личи мноооого много!

нямам търпение да стане събота и да видя как са килата, защото сантиметрите са доста намалели вече...

вчера ядох. повечко от колкото трабва. не ми се говори, 4 чушки вместо 2 и 3 бонбона. направих след това една дълга нощна разходка- час и нещо, да изгоря поне бонбоните. тази сутрин се самобичувах, станах по-рано и отидох на фитнес, но този път си увеличих кардиото на 60 мин, скачах и на въже, направих си всички видове упражнения, които понякога исзпускам. надявам се да съм изкупила греха си...
Отговори с цитат
  #1580  
Стар 27th February 2009, 11:54
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Надявам се и ти да си ме разбрала
Ами не съм, но ако го прочета още няколко пъти може и да успея
Приключвам с коментарите на каквото и да е вече - явно някои хора са доста обидчиви Ако имам въпроси ще питам, ще пиша и за резултатите си отвреме на време и общо взето ще гледам да се огранича до моята особа Хубав ден на всички
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:08.