IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1001  
Стар 18th May 2008, 15:14
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от v.n.g.
Здравейте, днес е втория ден след операцията ми, първата нощ болеше ужасно,тази сутрин махнаха дренажа, вече болката е по-поносима, но сега усещам тежест и то повече в едната гърда,вече нямам търпение да свалят превръзката и да видя резултата.
честито от мен с пожелание за много здраве!!
Всичко ще е ок само имай търпение...
  #1002  
Стар 18th May 2008, 20:25
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мили момичета имам проблем и незнам към какъв лекар да се обърна. От самото начало много ме болеше десния гръден мускул след поставянето на имплантите, но си мислех че е от стягащата лента. Сега съм без нея от четвъртък но болката продължава. Някъде бях писала че тя върви от към мишницата и слиза и надолу по ръката от вътрешната страна. Вече минаха 4 дни без лента и болката продължава особенно като вдишам...въобще не мога да си помисля да си натоварвам ръката с нещо. Въпроса ми е на ренген ли да отида или на ехограф за да се види за какво става въпрос и да мога да отида после и при моя доктор или да изчакам още и да видим дали ще отмине болката.
__________________
335 сс подмускулно
  #1003  
Стар 18th May 2008, 20:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
Мили момичета имам проблем и незнам към какъв лекар да се обърна. От самото начало много ме болеше десния гръден мускул след поставянето на имплантите, но си мислех че е от стягащата лента. Сега съм без нея от четвъртък но болката продължава. Някъде бях писала че тя върви от към мишницата и слиза и надолу по ръката от вътрешната страна. Вече минаха 4 дни без лента и болката продължава особенно като вдишам...въобще не мога да си помисля да си натоварвам ръката с нещо. Въпроса ми е на ренген ли да отида или на ехограф за да се види за какво става въпрос и да мога да отида после и при моя доктор или да изчакам още и да видим дали ще отмине болката.
Дедективче, обади се на Н. Георгиев и го питай кък да процедираш. Ако ти трябва рентген - директно ще те пратя при свекърва ми - тя е особено внимателна към момичета с импланти и гледа да не ги нарани и натисне силно по време на снимката... Имам и добър мамолог, ако нямаш...
  #1004  
Стар 18th May 2008, 21:46
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Мила аз не искам да го притеснявам излишно и затова незнам как да подходя. Мамолог имам незнам колко е добър но първия път след операцията като ходих при него беше много внимателен и подробно ми обясняваше, но от ренген направо си мее страх. Незнам какво да правя. Дали първо да не отида на ренген но там вижда ли се мускулатурата. боли ме най горе от към ръката. И си мисля да не би още да не се е отпуснал достатъчно и от това да е.
__________________
335 сс подмускулно
  #1005  
Стар 18th May 2008, 22:14
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

dedektiv_p, да не е травмиран някой нерв? В такива случаи болката много бавно отшумява.
  #1006  
Стар 18th May 2008, 22:22
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Детективче ако не се решиш да идеш на лекар като начало можеш да си вземеш от аптеката някакво кремообразно лекарство за болки в мускулатурата,с леки масажи се надявам искренно да облекчиш мускула.
  #1007  
Стар 18th May 2008, 22:25
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Възможно е аз за това не искам да прибързвам да ходя и при пластичния си хирург. Ще се опитам да издържа на притеснението да мине поне седмица и ще видя какво ще стане. Притеснявам се от факта, че като пипна мускула там много леко (просто с два пръста го притискам леко) започва усилваща се болка и много бавно отшумява после, същото е и с дишането но поне е по-лека. Но пък не е никак приятно Аз така и така дишам доста повърхностно. Притеснявам се и от това че имам и някаква слабост в ръката, но не е същото като прищипаните нерви на кръста нито боли по същия начин, нямам изтръпването, мравучкането и спазми на мускула, които имам по краката от това. Затова ту се притеснявам ту си давам кураж че не е нищо страшно.
__________________
335 сс подмускулно
  #1008  
Стар 18th May 2008, 22:28
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Детективче ако не се решиш да идеш на лекар като начало можеш да си вземеш от аптеката някакво кремообразно лекарство за болки в мускулатурата,с леки масажи се надявам искренно да облекчиш мускула.
Благодаря ти Бобето83 имам такива в изобилие и таблетки също, но болката е търпима и затова не правя нищо само я наблудавам Преди да си легна ще се мацна с нещо. Нищо от тези препарати не е загряващо така че се надявам че поне няма да навреди.
__________________
335 сс подмускулно
  #1009  
Стар 18th May 2008, 22:29
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Да уточня че болката не е и като при разкъсвания на мускулни влакна и с нея няма нищо общо (имам опит след катастрофа), затова се чудя дали не е нещо травмирано от лентата а не от имплантите и ще се опитам да изчакам още.
__________________
335 сс подмускулно
  #1010  
Стар 18th May 2008, 22:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Точно това, което каза за дишането, ме наведе на мисълта, че може би има травмиран/прищипан нерв. Случвало ми се е и болката е подобна.
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.