IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 22nd July 2006, 02:22
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Белезите си зависят и от вида на самата операция . Предполагам , че е правена абдоминопластика . При нея , поне в сайта на някои лекари белега е огромен , но е показан , което означава може би че е нормален за такъв вид операция .
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th August 2006, 15:08
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Случайно се натъкнах на нещо, което ми направи странно впечатление. В клиниката в Пловдив, А. Тонев е дал като цена 4400 лева за увеличаване на бюста, а същия в навярно нова клиника в Севлиево е определил 3 400 лева като цена. Някой ако има сведение нека коментира.
http://www.rakursy.com/tonev/atprices-b.html

http://www.aktamedika.com/prices.html
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th August 2006, 13:11
Emily Emily не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 30
По подразбиране

А това видяхте ли?
http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm

Детето ми е оперирано от доц.Анастасов - поради вроден козметичен дефект - и мога да кажа само хубави неща за него и екипа му.
За мен е важно и това, че обяснява плюсовете и минусите на операциите, а не само да обещава чудеса.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th August 2006, 23:17
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Относно цените на д-р Тонев - погледни откога е сайта за Севлиево , вече не работи там . И аз се бях добрала до тази информация - тогава в Пловдив цената му беше 3800лв ориентировъчно . Това е било в интервал 3-5 год. назад - / тогава ми бяха първоначалните търсения и си бях записала имена и цени / .
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd August 2006, 11:08
beibi1 beibi1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Ruse
Мнения: 98
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от милена 077
Аз да ви кажа нямам пластична намеса, обаче имам доста приятелки които са "тунинговани", та те са много юрнати и проверяват цени ,доктори и т. н. От това което чувам мисля, че в Пловдив е доста по-евтино от София и да ви кажа специално за повигане видях страхотен резултат при една моя приятелка. Белезите са минимални, но после си маха кожата на корема(не знам как точно се казва тази операция )при същия доктор и белега й е доста сериозен.
И какъв е разреза,защото мисля и аз да си повдигам цицорките
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd August 2006, 11:17
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
И какъв е разреза,защото мисля и аз да си повдигам цицорките
Ами тя има големи цици, които много увиснаха след две раждания (май не е кърмила дълго), но сега си ги носи гордо без сутиен и изглеждат супер. Белега представлява тънка розова ивица ,която започва от зърното и свършва в основата на гърдата. Специално при нея ефекта е 1000%
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦенизаувеличаваненабюстПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.