IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th May 2006, 15:15
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране Re: г

Цитирай:
Първоначално написано от mays
елиза ти прави ли си носле?
Да, правих.Съвсем скоро.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th May 2006, 15:31
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране у

чакай , не е ли преди 18 мес. при Сердев
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #23  
Стар 27th May 2006, 15:39
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране Re: у

Не, в Нефертити, при Емил Георгиев.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 27th May 2006, 15:44
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране ф

това ми бе втора .И една преди 7 год. преди да замина.И като си дойдох помнех на Сердев името от преди.Фантастични неща си рекламираше той, затова се заблудих.Ели искаш ли да ти пусна емаила си на лични и да ми пратиш снимка от преди.Аз сащо ще ти пусна да ми видиш моето но преди да ме окепазят.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #25  
Стар 27th May 2006, 15:56
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bel
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Д-р Динев - Вита. Цената беше 25лв., но можех и да не плащам, аз сама подсетих той изобщо не спомена. Консултацията е много подробна и можеш да питаш всичко, отделя ти колкото време ти трябва.
На мен не ми взе пари за консултацията, изрично го попитах. Но ме преглежда във "Валем", Варна, а не във "Вита".
На мен Динев ми взе пари, беше нещо като 25 или 30 лв, не си спомням точно. В интерес на истината също, когато стана дума за втора консултация, от думите му подразбрах, че ще трябва да платя и нея, което ми се стори малко необичайно. Но не мисля, че това са важни неща в такъв момент.

Моля, имайте предвид, че цената на консултацията НЕ БИВА да бъде критерий при избора на хирург! Има толкова по-важни неща, които да определят при кои хирурзи да се отиде на консултация. Не се ловете на това, че някъде е с малко по-скъпа или по-евтина консултацията, това просто няма никакво значение, дори и финансово (самите цени на операциите могат да са различни), а да не говорим за по-важните аспекти.

По мое мнение, трябва да се обиколят няколко хирурзи, за които се знае, че са добри и съвестни, без да се гледа цената на консултацията, и изборът да се направи въз основа на впечатленията от тях. Крайната цена на операцията, разбира се, няма как да не се вземе предвид, (но и тук не бива да е определяща, още повече, че не винаги най-скъпите хирурзи са най-добри), но нито цената на консултацията е редно да определя при кого да се отиде, нито пък на психологически трикове от сорта "еди-какво си струва повече, но на теб ще ти направим отстъпка", трябва да се позволява да влияят на решението.

Според мен, тези неща могат да бъдат страшно подвеждащи и да спомогнат за неправилен избор, а да не забравяме, че нищо не излиза по-скъпо от неправилния избор.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27th May 2006, 16:08
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране г

Избрах си при кои да отида на консулт.
Е.Георгиев
Н. Георгиев
Евстатиев
Тепавичарова( но не мисля тя да ме оперира , а само савет и насока)
Динев
Бояджиев
И тази в Варна-Заякова( просто се чудя ако е жена че може да е с по силно развито чувство за симетрия и естетика.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th May 2006, 16:09
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Горният ми постинг, разбира се, не намеква нищо срещу Динев, когото уважавам. Говоря по принцип.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th May 2006, 17:24
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране Re: ф

mays пратих ти съобщение на лични
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th January 2007, 12:36
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Не видях никои друг да го е написал-
Евстатиев взима 30лв. за консултация, а за другите цени до вратата на кабинета му си има ценоразпиз.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th January 2007, 19:02
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

При д-р Тонев - само първата консултация е платена . Ако са необходими други консултации преди операцията , а той предпочита да има поне още една - за доизясняване - безплатна . Следоперативните манипулации и контролните прегледи са безплатни . Скоро не съм била , но така беше досега .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ценизапрегледконсултацияприразличнитехирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:16.