IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 20th July 2006, 11:13
ntnt ntnt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране Цени за увеличаване на бюст в Пловдив

Здравейте! Удивително е колко полезна и конкретна информация може да се намери в този форум и понеже възнамерявам да си направя операция за увеличаване на бюста, моля, бихте ли ми препоръчали пластичен хирург, опериращ в Пловдив и, ако знаете, кажете колко би струвало, защото останах с впечатление, че в различните градове цените на подобни операции доста се различават.
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th July 2006, 14:14
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране '

И аз смятам да си правя такава операция .И аз дъпжах да е във Пловдив,защото съм оттук,но след две консултации не съм сигурна ,че ще бъде в Пловдив.Тъй като в момента не се правят операции заради жегата съм планувала за септември,на д-р Тонев ми каза че от този месец цените ще са други. Питай нещо конкретно,но не за цени ,защото навсякъде в момента те се променят.Цените във Вита по каталог ги прочетох едни ,а когато говорих с д-р Динев ми спомена съвсем друга цена.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th July 2006, 14:26
fea fea не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 58
По подразбиране

Е как други цени, това е новост, има ли запознати със случващото се и поради каква причина се налага ?
Аз до сега не можех да събера сумата, а какво остава ако я завишат. Моля пишете ако имате информация.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th July 2006, 14:47
ntnt ntnt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 3
По подразбиране Re: '

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
И аз смятам да си правя такава операция .И аз дъпжах да е във Пловдив,защото съм оттук,но след две консултации не съм сигурна ,че ще бъде в Пловдив.Тъй като в момента не се правят операции заради жегата съм планувала за септември,на д-р Тонев ми каза че от този месец цените ще са други. Питай нещо конкретно,но не за цени ,защото навсякъде в момента те се променят.Цените във Вита по каталог ги прочетох едни ,а когато говорих с д-р Динев ми спомена съвсем друга цена.
А защо не си сигурна, че ще се оперираш в Пловдив - заради качество ли? Интересувам се, понеже и аз съм от тук.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th July 2006, 19:03
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st July 2006, 07:32
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране p

Отначало и аз бях категорична,че за удобство трябва да е в Пловдив.Направих консултации с д-р Асенов-Торакс и д-р Тонев-Каспела,но поради факта че единият твърди че при мен трябва да се направи първо повдигане а после поставяне на имплантанти, а другият изобщо не ми спомена такова нещо,реших да направя консултация и с д-р Динев.При две толкова различни мнения задължително трябва да взема и трето.На консултацията / м.май/Тонев ми каза че ако изчакам за операция септември цените ще са други.Когато си писах с Динев той ми отговори и посочи цена по-висока от тези на сайта на Вита. Затова съм убедена че цените са различни.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st July 2006, 11:59
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Каква е новата цена коqто ти посочи Динев?
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st July 2006, 12:57
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране L

в ЦЕНОРАЗПИСА НА вИТА ЦЕНАТА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ Е 1000 ЕВРО А В ПИСМО НАПИСА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ 1200 ЕВРО.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st July 2006, 20:04
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз да ви кажа нямам пластична намеса, обаче имам доста приятелки които са "тунинговани", та те са много юрнати и проверяват цени ,доктори и т. н. От това което чувам мисля, че в Пловдив е доста по-евтино от София и да ви кажа специално за повигане видях страхотен резултат при една моя приятелка. Белезите са минимални, но после си маха кожата на корема(не знам как точно се казва тази операция )при същия доктор и белега й е доста сериозен.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st July 2006, 20:08
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране Re: L

Цитирай:
Първоначално написано от minididi
в ЦЕНОРАЗПИСА НА вИТА ЦЕНАТА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ Е 1000 ЕВРО А В ПИСМО НАПИСА САМО ЗА ПОВДИГАНЕ 1200 ЕВРО.
Сайтовете не се поддържат от хирурзите, така че много не разчитай на информацията там. Не че не е важна цената, напротив, но ако разликите между хирурзите са 100-200 Евро, избери по-добрия, нищо че е по-скъпо.
А за Тонев аз лично също съм чувала добри неща, просто аз имах избор м/у София и Пловдив и затова избрах София. Е, не само за това.
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЦенизаувеличаваненабюстПловдив
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:41.