IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th March 2007, 14:49
Yansi Yansi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 1 397
Изпратете съобщение чрез ICQ до Yansi
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mena
Yansi, защо толкова те е страх от временните филъри?
защото съм чувала за всякакви алергични рекции вкл. и от хиларионова киселина
абе страх лозе пази
__________________
за някои болката е спирка, за други е път без край...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 26th March 2007, 16:33
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Yansi
защото съм чувала за всякакви алергични рекции вкл. и от хиларионова киселина абе страх лозе пази
и мен ме дострашава, братовчетка ми преди няколко дена си е слагала такава - бръчките около устата - от едната страна на носа и се беше получил ного неприятен обрив - казаха и да се маже с декспантенол ( или нещо подобно )
Отговори с цитат
  #53  
Стар 26th March 2007, 18:30
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

И аз видях устните на morganlefei,наистина са страхотни А иначе този лекар от София ли е ? Виолин Петров?
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 26th March 2007, 19:47
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Благодаря на всички за милите думи! Мислех че ще ме освиркате, защото толкова лошотии са писани тук за силикона.... За сега няма да слагам повече, защото той ми каза, че устните ми ще растат до около месец, че резултата сега не е краен! Пък и ефекта който аз търсих е доближен.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #55  
Стар 26th March 2007, 20:53
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

Виа Медика е клиниката на д-р Виолин Петров в София, но аз бих препоръчала д-р Бояджиев за силикон в устните.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 27th March 2007, 09:32
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
Благодаря на всички за милите думи! Мислех че ще ме освиркате, защото толкова лошотии са писани тук за силикона.... За сега няма да слагам повече, защото той ми каза, че устните ми ще растат до около месец, че резултата сега не е краен! Пък и ефекта който аз търсих е доближен.
Е, как ще те освиркаме. Някои сме с по кило силикон, а ще те освиркаме за един-два кубика А и на снимките ми изглеждаха добре устните. Само не разбирам - защо "растат" още месец?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 27th March 2007, 10:05
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Това е реакция на околните тъкани спрямо "чуждото тяло" - допълнително се образува фиброзна тъкан, и то не 1мес, а около година след поставянето. Един вид тялото се опитва да направи бариера около силиконовите капки.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #58  
Стар 27th March 2007, 10:10
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране


Тоест нещо като миниатюрни капсулки около капките ли се правят? Както капсулата при имплантите? Защото от това ме е шубе, след като съм имала два пъти КК, да не стане същото на устните И как при едни става красиво и гладко, а при други на бучки
Отговори с цитат
  #59  
Стар 27th March 2007, 11:32
morganlefei morganlefei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 1 424
По подразбиране

На мен не ми пораснаха грам, индивидуално е явно. Много е важно поставянето. Може би ако се сложи повечко на едно място стой като бучка, на Теди Велинова и стой така, но по-скоро като мехурчета.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 27th March 2007, 11:59
Jeni84 Jeni84 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 47
По подразбиране

Няма как да не се образува тъкан около силикона,това си е чуждо тяло, просто при теб е било съвсем леко и финно затова не си забелязала. Аз също не съм имала "бучки" и си ми беше разпределено равномерно, просто се е образувала повечко съединителна тъкан. А и аз имах един кубик само в горната устна. Друг е въпроса и че подуването което се получава над горната устна при мен беше нежелан ефект и основен за махането му , затова пък е идеален за покриеване на бръчиците които са между носът и устата, както е искала Бенджи.
П.П. Аз не съм имала КК на гърдите, но явно пак всичко си е индивидуално.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: маханенасиликонотустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:09.