IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #581  
Стар 4th June 2008, 18:18
altunian altunian не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 1
По подразбиране

При мен минуса в теглото е 43кг. Но през последните 6 месеца съм свалил не повече от 3-4 общо. Което ме кара настоятелно да търся възможност за повторно намаляване на стомаха. Все пак съм в момента цели 132кг, което при мнозина е било началното тегло преди операцията. Чувствам се перфектно, но едиснтсвения проблем е притеснението, че процесът на отслабване спира. Някой има ли информация дали и по какъв начин може да се направи повторно (допълнително) намаляване на размера на стомаха? За сведение - аз съм със стомашен байпас при д-р Кирязов и д-р Щерев във Варна.
Поздрави на всички смели веселяци тук, които като мен се осмелиха да преминат през ужасни мигове, за да направят така, че ужаса на свръхтеглото да е само спомен. Уви, не мога да си представя как преди около 2 години съм бил почти 200кг, а преди година се оперирах с тегло 175кг...
Отговори с цитат
  #582  
Стар 5th June 2008, 08:34
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране резултати

Здравейте!
Аз мога само да се похваля! Днес става точно 1 година от моя бай пас. Тази сутрин кантара показа 83.2 кг, при начални 144.4. Това си е 61.2 кг редукция. Чувствам се прекрасно и изглеждам почти така
И аз, като всеки тук, си имах моменти на задържане, че и на качване. От края на януари до края на миналия месец си качвах и свалях както си искам и в резултат "0". Така последните почти 5 кг ги свалих с диетата на Дюкан и продължавам. Не знаех как ще се отрази на стомаха ми всичкия този протеин, но... справяме се. Определено през цялата година съм имала периоди на залитане, но като цяло съм се ограничавала. Правих Вега тест миналото лято и се опитвах, поне, да се придържам към разрешените храни.
Сами, радвам се, че се появи. Аз не бих рискувала с реоперация, но звънни на Щерев. Ние с univerce ходихме преди около месец, много ни се зарадва.
Яна беше ходила при някого на консулт с намерение да си слага балон. След януари не съм я чувала.
След обяд ще кача снимки, обещавам!
Отговори с цитат
  #583  
Стар 5th June 2008, 20:20
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране ako някой иска да види

Май вече никой не чете и не пише тук, но аз обещах снимки. За любопитните:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=252610

ако иска парола, 0000
Отговори с цитат
  #584  
Стар 5th June 2008, 21:20
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране Re: ako някой иска да види

Цитирай:
Първоначално написано от maryana
Май вече никой не чете и не пише тук, но аз обещах снимки. За любопитните:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=252610

ако иска парола, 0000
Мариянка страхотни резултати! Браво определено с тези снимки ще зарадваш много хора които са имали твоя проблем от миналото. Бъди здрава!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #585  
Стар 5th June 2008, 22:30
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

maryana, поздравления! страхотен резултат!
Отговори с цитат
  #586  
Стар 6th June 2008, 07:53
hansolo hansolo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 18
По подразбиране

Поздравления и от мен, Марияна, резултатите ти са наистина впечатляващи!
Отговори с цитат
  #587  
Стар 18th August 2008, 12:43
EMTIEM EMTIEM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 1
По подразбиране Здравейте!!!!!

Отново се регистрирах,доста време ме нямаше но пак съм тук.След вертикална гастропластика свалих 40кг.,всичко е наред чуствам се прекрасно.Нещото което ме притеснява е косата,има ли ниакой който да има подобен проблем,имам чуството че косата ми се поразреди и изтаня,казаха ми че е много вероятно да е от свалянето на килограмите и се чудя как да оправя проблема,започвам да се страхувам докъде може да доведе това.Незнам и към какъв лекър да се обарна.
Отговори с цитат
  #588  
Стар 18th August 2008, 19:34
titimiti titimiti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 2
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album...31&pid=4928887
Отговори с цитат
  #589  
Стар 20th August 2008, 18:01
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране Re: Здравейте!!!!!

Цитирай:
Първоначално написано от EMTIEM
Отново се регистрирах,доста време ме нямаше но пак съм тук.След вертикална гастропластика свалих 40кг.,всичко е наред чуствам се прекрасно.Нещото което ме притеснява е косата,има ли ниакой който да има подобен проблем,имам чуството че косата ми се поразреди и изтаня,казаха ми че е много вероятно да е от свалянето на килограмите и се чудя как да оправя проблема,започвам да се страхувам докъде може да доведе това.Незнам и към какъв лекър да се обарна.
пий някакви таблетки ,например пантогар.
Отиди на дерматолог непременно. От диетата е оредяването най-вероятно!
Отговори с цитат
  #590  
Стар 20th August 2008, 20:35
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Дори и при личния лекар може да отидеш . Вместо направление за кожен лекар или дерматолог , за същата причина получих инжекция в рамото . До две три седмици трябва да има резултат .
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:56.