IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #661  
Стар 13th September 2008, 16:45
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

е хубаво, това за ненаведнъж звъчи добре, обаче май преди да се сложи силикон си мисля че трябва да се опита с нещо нетрайно заради резултата, който е непредвидим иначе...така май си мисля аз
Отговори с цитат
  #662  
Стар 13th September 2008, 20:12
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

ми,аз съм точно от тези дето искаха да се видят с нещо нетрайно.Сложих си "Теосиал кис".В горната устна повечко,а в долната само контур.Остана ми една четвърт за друг път...Много се харесвам...Много ми се иска да е за по-дълго.Ако ми се случи така,че да изчезне много бързо,със сигурност ще дойда на вашето дередже,да си мисля какво да е.

а някой чувал ли е,че в момента разработвали много гъст хелоурон/ или както точно се пише/ ...
Отговори с цитат
  #663  
Стар 14th September 2008, 11:38
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

и какво като е гъст ...то пак ще се резорбира бързо най-вероятно...

а винаги ли има оток дори и с фитър...е да, сигурно то не е от материала, а по-скоро от боцкането...ти за колко време се оправи ?
Отговори с цитат
  #664  
Стар 14th September 2008, 20:56
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

ми още на същия ден си бях за пред хора.Имах само едно съвсем малко хематомче от едната страна.
Отговори с цитат
  #665  
Стар 16th September 2008, 13:18
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

ей това, че е нямало никакъв оток много ми харесва
Отговори с цитат
  #666  
Стар 16th September 2008, 15:38
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране Re: Zdraveite ,ako niakoi moje da mi pomegne s informacia

Цитирай:
Първоначално написано от ellee
Цитирай:
Първоначално написано от Bendji
В Плевен има един пластичен хирург, който е наслагал силиконови устни на целия град. Казвам ви, че няма нито една забележка, никакви грануломи и други оплаквания. Освен това стоят перфектно! Разбира се зависи от естествената форма на устните, но всички са ок! Май всеки момент ще се възползвам и аз, за да са им от толкова години и да няма проблеми значи майсторлъка е в поставянето (мисля аз). Както каза Yansi, слага го на няколко пъти през няколко дни, а не наведнъж.
Д-р Ивайло Рачев
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #667  
Стар 16th September 2008, 22:54
Аватара на myrti6a
myrti6a myrti6a не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 236
По подразбиране

а за цени някой може ли да каже?
__________________
!!!ISKAM VSI4KO!!!
Отговори с цитат
  #668  
Стар 23rd September 2008, 14:19
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Преди две седмици бях на консултация при д-р Н.Георгиев за мамопластика, но тъй като искам да съчетая процедурата с увеличаване на устните, го разпитах за филъри. Е, оказа се, че от всичко изброено в сайта му слага само временен филър. Т.нар. бразилски гел вече не го правел, имал малко останал само за някои негови пациентки /за дооформяне/. Трябвало сам да си го внася от Бразилия и му било омръзнало да ходи вече.
Останалите също не ги прави. Само новият метод - с имплантирането.
да, ама нямало малки импланти /аз исках 1сс/.
И то какво остана?! Липофилинг за 650 евро. Или временни филъри.
Е, такива не искам. Вече 2 пъти се бодох и след 5 месеца няма никой.
Имам чувството, че всички правят само най-скъпите процедури, от които се печели най-много.
Ако някой е чул нещо за добър перманентен филър или нещо подобно - нека пише!
Отговори с цитат
  #669  
Стар 23rd September 2008, 14:30
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

[И то какво остана?! Липофилинг за 650 евро. Или временни филъри.
Е, такива не искам. Вече 2 пъти се бодох и след 5 месеца няма никой.
Имам чувството, че всички правят само най-скъпите процедури, от които се печели най-много.
Ако някой е чул нещо за добър перманентен филър или нещо подобно - нека пише![/quote]
Според мен най-добрият метод е липофилинга. Не ти препоръчвам перманентни филъри, защото могат да се получат усложнения. Аз съм фенка на филърите. Пробвала съм най-различни. Най-недоволна съм от Сърджидерм, на мен ми държи около 15 дни /аз съм с бърз метаболизъм, а това е от значение за разграждането на хилауроновата к-на/, а най-много харесвам Пураджен - държи повече от година.
Отговори с цитат
  #670  
Стар 23rd September 2008, 15:04
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Пробвала съм най-различни. Най-недоволна съм от Сърджидерм, на мен ми държи около 15 дни /аз съм с бърз метаболизъм, а това е от значение за разграждането на хилауроновата к-на/, а най-много харесвам Пураджен - държи повече от година.
И при мен толкова се задържа и се изпари без време. Дадени пари на вятъра! Е, поне се видях с по-плътни устни и един ден ако се появи наистина траен филър на пазара, няма да се замисля дали да си сложа....
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: искамустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:06.