IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th September 2006, 21:46
veselana veselana не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 405
По подразбиране

Атлантида, честно да ти кажа тази тема не ми е любима,защото не ми се ще да се замислям нито относно реформата,нито относно меркантилността на докторите Само още един пример и млъквам по въпроса ,че съм в състояние романи да изпиша
Преди 5 години някъде,още не бях родила ..отидох на профилактичен гинекологичен преглед.Доктора ми наговори хиляди глупости и ме увери ,че единия ми яйчник задължително трябва да се махне.Така ме наплаши,посочи ми дори дата за операция и ми каза ,да си приготвя 400 .Излязох от кабинета разплакана и уплашена в силен шок Поокопитих се малко и на следващия ден отново по доктори да събирам повече мнения.Ами какво се оказа,напълно здрава...яйчниците ми си бяха наред.И ако бях достатъчно глупава да повярвам сляпо....сега щях да съм осакатена,а можеше и майка да не съм в момента Заради едни скапани 400 лв
__________________
Не е важно да получиш това,което цениш,а да оцениш това,което получаваш
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th September 2006, 22:26
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Аз също имам известни оплаквания от обслужването в Здравните заведения, макар че специално за Пирогов, там с баща ми ни е втори дом ( и двамата сме си беляйджии) Лекарите там са му спасявали на два пъти живота(една катастрофа и един пожар), мен са ме кърпили, лепили и намествали и за това много си ги уважавам хората.
Но като лежах там, първата вечер идва един санитар и пита дали искам вечеря, питам го аз какво има за вечеря - филия хляб... Аз плащах по 4лв защото съм осигурена, ама да ти имам и осигуровките, втори ден -баничка (като подметка) за закуска - и същото за вечеря. Освен това аз не трябваше да ям месо, а на обяд нямаше ядене без месо или там някви зеленчуци, които също ми бяха забранени. Хлебарките бяха навсякъде. Тоалетната....в училище са по-хубави клекалата.... Да не говорим, че ми бяха сложили една възглавница под превръзката на крака, която още първия ден се напои с кръв и не я смениха 4 дни...голяма гадост... А ако на някой му поискат 60лв за това..... нямам думи
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th September 2006, 19:07
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Чували ли сте за дежурни редактори във ежедневния печат? Купувате си вестник и виждате телефоните. Сигнал до вестниците за корупция и викате дежурен репортер. Да, знам, че в момента детето или животът ви са най-важни, знам го. Ама явно не можете да се справите сами и се подчинявате на обстоятелствата. Аз съм го пробвала тоя вариaнт. Настана голяма суматоха, като пристигна една приятелка от 24часа с микрофона. Това беше преди 2-3 години, и не в Софи, тя направо тръгна оттам, аз и платих билет. Но беше станало много страшно за тях. На някой ще му се съсипе кариерата или работата в тая болница, абе голяма патаклама стана...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КАКВОМИСЛИТЕЗАЗДРАВНАТАРЕФОРМА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:23.