IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 3rd October 2009, 18:44
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от want
Пич не знам дали забеляза ама носа на Зак преди е бил чип и той го е променил на по прав
Ха, аз не бях обърнала внимание. Надявам се, че "след" е на втората снимка, защото ако е първата, определено е по-кофти.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 3rd October 2009, 18:57
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Цитирай:
Първоначално написано от want
Пич не знам дали забеляза ама носа на Зак преди е бил чип и той го е променил на по прав
Ха, аз не бях обърнала внимание. Надявам се, че "след" е на втората снимка, защото ако е първата, определено е по-кофти.
Ами първона4алния му вариант е бил чип което определено е по лошия вариант
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd October 2009, 22:02
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Ти четеш ли иозобщо кво съм написал във СКОБИТЕ ? снимката е стара и може би от преди 2г. близо и прическата ми в момента не е такава,и другото което пак ще повторя че на теб визията на зак примерно ти изглежда гейска ама ти не си всички хора и не сички са на твоето мнение нали се сещаш.И дугото което за мен е важно аз да се харесвам боли ме х.. кво мислиш ти с извинение, а и няма как да се обидя от човек които дори не познавам дори да имаше замисъл да се обиждам дано ти е станало по-ясно.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 3rd October 2009, 22:26
didon didon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 22
По подразбиране

абе то детето/ извинявам сеза обръщението / е по-хубаво от модела...Добре че си го изби от главата това с носа
Отговори с цитат
  #45  
Стар 3rd October 2009, 22:37
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Хаха иска ми се,но уви мерси все пак
Отговори с цитат
  #46  
Стар 3rd October 2009, 22:52
Аватара на One In a Million
One In a Million One In a Million не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 80
По подразбиране

определено мисля, че чип нос не отива на всеки
Отговори с цитат
  #47  
Стар 3rd October 2009, 23:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от whateverr
Ти четеш ли иозобщо кво съм написал във СКОБИТЕ ? снимката е стара и може би от преди 2г. близо и прическата ми в момента не е такава,и другото което пак ще повторя че на теб визията на зак примерно ти изглежда гейска ама ти не си всички хора и не сички са на твоето мнение нали се сещаш.И дугото което за мен е важно аз да се харесвам боли ме х.. кво мислиш ти с извинение, а и няма как да се обидя от човек които дори не познавам дори да имаше замисъл да се обиждам дано ти е станало по-ясно.

Пич нооо грубо изказване дале4 съм от мисълта да ти давам наклон на ...мебелите но дали на първата снимка или на втората (която е от преди 2 години ) все тая...
Колкото за Зак определено не ми харесва когато е с 4ипия нос .На другата снимка определено е много по хубав!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 4th October 2009, 07:32
whateverr whateverr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 20
По подразбиране

Еми той зак още си е с чип нос незнам дали изобщо има няква операция,ама както и да е квото ми трябваше го научих.А за грубото ми изказване каквото повикало такова се обадило не се опитваш да ми даваш наклони ама май точно така излиза като си пуснах темата НЕисках да ме храните(някой от вас) а просто да отговорите на въпроса който зададох.Това беше замисъла ми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: рино
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:15.