IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th September 2006, 23:38
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране Купуване На Бельо По Интернет?

Никога не съм си купувала бельо или дрехи по интернет,но напоследък се замислям и...защо пък не???Въпросът ми е отправен към всички.Та...на какво мнение сте-"За" или "Против" бельо поръчано по нет,при условие,че съществува доста голям риск да не ви стане или хареса на живо?Какво се прави в такива случаи?Едва ли човекът,който ви е доставил стоката ще седи на вратата,за да му кажете дали одобрявате размера или нещо такова ,за да се замени с ново .И ако сте "ЗА" такава процедура,предложете сайтове в тази връзка.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30th September 2006, 07:55
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз лично никога не съм си купувала. по простата причина че в магазина меря сутиени уж с един и същ размер, на една и съща фирма, почти еднакви модели - и пак има разлика...с единия се харесвам, с другия не.
а на Триумф като знам какви скъпи сутиени съм пробвала - на закачалката просто да ти изтекат очите по него, слагам го, и размера ми е точен, обаче ми прави гърдите някви остри, или пък смешни...
именно поради тези причини не ми се рискува да пазарувам сутиени по нета. виж за бикини/прашки може да се пробвам, там ми се струва като си улучиш размера няма да има проблем.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 30th September 2006, 08:42
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

аз съм си купувала и всеки път се заричам че вече няма,ама пак поръчвам.Първо на снимката е много по-различен сутиена и второ с тия куриери дето работят някои от фирмите е ужас
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th September 2006, 10:02
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Аз съм За купуването по интернет. Обаче когато стане нормална процедура в България. Винаги съм завиждала на сестра ми в чужбина, която редовно пазарува по този начин. Там ако не ти стане можеш да го върнеш и замениш. Освен това тя пазарува от Виктория Сикрет и Ла Сенза, където общо взето няма неприятни изненади с качеството.
Отскоро си купувам българско белио на Флирт и понеже вече съм наясно кой размер от тази марка нося смятам да се пробвам с пазаруването в Интернет.
Ето сайта: http://flirt.delfina.bg/

Vasy_baby ти от кой сайт си недоволна? Пиши, че да не поръчам оттам
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th September 2006, 10:07
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Сега като разгледах сайта видях, че и тук може да се върне ако не си доволен. Ето:


Ние гарантираме, че ако се почувствате неудовлетворени от доставените продукти ще ги сменим с други или ще върнем обратно получените за тях пари, при условие, че ни ги върнете в запазена оригинална опаковка и състояние, неизползвани, неизпирани и с оставени на местата им етикити.

Долните части на бельо и бански магат да се пробват само върху друго бельо.

Време за връщане: 28 дни от датата на доставка.

До един работен ден след получаването на продукта ще ви въстановим сумата (не включваща транспорта) чрез пощенски запис или банков превод (в този случай е необходимо да посочите банка, банков код, сметка, име на титуляра на сметката).
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th September 2006, 10:57
vasy_baby vasy_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: София
Мнения: 100
Изпратете съобщение чрез ICQ до vasy_baby
По подразбиране

доволна останах от get.bg., но от "Perfect" ми скъсаха нервите,не се бяха разбрали с куриера,а аз исках да ми го доставят в определен час,обаче това не стана и куриера ми се обади да ми каже ,че след като ме няма в нас през деня ще ходя да си го взема от фирмата откачих просто,та аз по-добре да си го взема от магазин,както и да е обадих се на тая от фирмата накарах и се ,после се обадих на куриера и на него се накарах и така донесе ми го,но ми скъсаха нервите и сутиена нямаше нищо общо с това на снимката
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th September 2006, 15:27
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

поръчвам си много неща по нета, обаче ако не ми харесат мога да си ги върна. това в България в обикновен магазин не можеш да го направиш какво остава за другото. ако имате здрави нерви го препоръчвам
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st October 2006, 20:08
Аватара на Olivia
Olivia Olivia не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: london
Мнения: 1 477
Изпратете съобщение чрез ICQ до Olivia Изпратете съобщение чрез Yahoo до Olivia
По подразбиране

Аз почти всичко си купувам по интернет-обувки,дрехи,козметика,хра а..ако не ми харесва връщам,или заменям
Правя го,защото нямам кой знае колко време да се шляя из магазините,пък и по интренет винаги си намирам какви ли не щуротийки които определено не мога да си намеря по магазините.
В ebay има много готини неща(но и мн.фалшиви)
Аз съм твърдо "ЗА" покупки по интернет
__________________
Най-добрите и красиви неща не могaт да бъдат видени или докоснати,те се усещат в сърцето!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd October 2006, 09:10
marlinkata marlinkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 56
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Olivia
Аз почти всичко си купувам по интернет-обувки,дрехи,козметика,хра а..ако не ми харесва връщам,или заменям
Правя го,защото нямам кой знае колко време да се шляя из магазините,пък и по интренет винаги си намирам какви ли не щуротийки които определено не мога да си намеря по магазините.
В ebay има много готини неща(но и мн.фалшиви)
Аз съм твърдо "ЗА" покупки по интернет
Кажи освен ebay от къде другаде пазаруваш...... нещо хич не обичам да обикалям по магазините да си кажа честно...но до сега не съм поръчвала...може пък да се зарибя
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd October 2006, 09:34
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://flirt.delfina.bg/
Почти всичкото ми бельо е от тях и от
http://www.atrakcion.com/catalog/ind...cPath/46_47_96
__________________
Не плачи затова, че е свършило, усмихни се затова, че се е случило
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КупуванеНаБельоПоИнтернет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.