IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 4th May 2010, 18:49
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

май ще е по голям имплант
Отговори с цитат
  #162  
Стар 5th May 2010, 19:46
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #163  
Стар 7th May 2010, 17:06
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте момичета! Не знам в коя тема точно да си задам въпроса, надявам се тук да е ок. Бая темички прочетох във форума, но не можах да си обясня как се получава при някои момичета подобен ефект http://breastimplants411.com/dbii/dr...1509/21-a1.jpg
Тука не е чак толкова неприятен ефекта, но с две думи разстоянието от ареолата и началото на гърдата е доста по-голямо от ареолата и долния край. Освен това импланта като че ли "изпъква" близо до мишницата и някак повтаря формата на мускула. На тази снимка, а и на другите такива гърди, които съм виждала импланта е сложен подмускула- тука е със среден профил, но аз съм го виждала и при висок профил, импланта е кръгъл. Въпросът ми е имате ли идея как се получава така и защо при други случаи пак подмускулно и кръгли импанти става някак си по-естествено и "по-плавно" пада гърдата както тук http://breastimplants411.com/dbii/dr..._369/07-A1.jpg
)))
Отговори с цитат
  #164  
Стар 7th May 2010, 17:51
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

това на първата снимка са пресни гърди със сигурност( т.е не се знае дали в последствие ще изглеждат така), НО

ТАКА като ОКОНЧАТЕЛЕН резултат стоят високо поставените импланти и неправилно избраните импланти с по-голяма височина от естесвено анатомичната ,която изисква гръдния кош, за да се получи красив и естетически като форма и място бюст...по този повод като сме обсъждали напр. анатомичните импланти, сме говорили,че биват три вида спрямо височината на импланта :
1. къси - т.е височината е по-малка от широчината ( какъвто е моят модел 322 на ментрор)
2. почти кръгли - почти еднакви параметри на височина и широчина ( каквито са напр аптекс на евросиликон)
3. високи - височина по-голяма от широчина ( каквито са напр вертекс на евросиликон)

и ако в случая жената е за къси ( ниски) импланти като мен ( с които ареолата ми е средата), а се поставят високи импланти като вертекса, трайният резултат няма как да е по-различен от този на първата снимка , която си дала и ареолите няма как да са в центъра....

по същия начин ако жената е с висок гр кош и и се сложат ниски ипланти, то те ще изгелждат като ниско позиционирани или ефект ботъминг без да има такъв, с ареола над центъра на гърдата и празно голямо пространство отгоре....

дано си ме разбрала и съм ти била полезна
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 7th May 2010, 19:06
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

Много ти благодаря за обяснението!
Явно нещата са бая по-сложни от колкото си ги представях
Отговори с цитат
  #166  
Стар 8th May 2010, 00:33
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

аха...
проблемът е,че все още има хирурзи,които въпреки опита си не съобразяват тези неща, въпреки,че съм далеч от мисълта,че не са им ясни....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #167  
Стар 8th May 2010, 07:58
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Мак Ган бих избрала или по-точно избрах.

При смяна на тия shit пип,избирам най-добрите/класика/Макган. :P
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #168  
Стар 8th May 2010, 08:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
аха...
проблемът е,че все още има хирурзи,които въпреки опита си не съобразяват тези неща, въпреки,че съм далеч от мисълта,че не са им ясни....
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА!
11 месеца след операцията моите са високо сложени от самото начало.Човек се учи от грешките си.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #169  
Стар 9th May 2010, 05:59
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
аха...
проблемът е,че все още има хирурзи,които въпреки опита си не съобразяват тези неща, въпреки,че съм далеч от мисълта,че не са им ясни....
НАПЪЛНО СЪГЛАСНА!
11 месеца след операцията моите са високо сложени от самото начало.Човек се учи от грешките си.
Човек се учи от грешките си - иначе казано - сменя хирурга .
А ако хирурзите се учеха от грешките си - би трябвало вече да са много задобрели ...
Отговори с цитат
  #170  
Стар 9th May 2010, 07:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

от същите не се считат за грешки,оправдавайки се с пациента .......... ,и се надявам такива грешки да могат да бъдат оправени!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквиимплантиизбрахтезащо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:20.