IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th June 2007, 06:57
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Преди години ми бяха подарили на Виши. Не забелязах някаква разлика. Инструкцията беше по няколко пъти на ден пръскания. Как обаче да стане като сутрин слагам грим и съм цял ден с него? Пръсках само вечер след почистване на лицето.
__________________
Бъди във форма!!
www.atletikko.com
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th June 2007, 12:21
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
за какво точно служи термалната вода(на авене, рок и тн), и как точно подхранва кожата? ако ползвате споделете впечатленията си?
ми мацко не знам кой те е излъгал, че подхранва кожата. аз преди имах проблеми с лицето, и постоянно се изприщвах на едни гнусни лишеи, които се зачервяваха до лилаво понякога. та един от всичките лекари, които посетих, ми каза да си купя такава термална вода на LA ROCHE-POSAY. тя обаче е за успокояване на кожата, за ей такива червени петна, и алергии като цяло. запазила съм си рекламната брошура, преписвам какво пише в нея:
Термалната вода LA ROCHE-POSAY е единствената термална вода, естествено богата на микроелемента селен, който е мощен антиоксидант. Водата притежава силни успокояващи, заздравяващи и омекотяващи свойства.
Съдържа: бикарбонати, калций, силикати, магнезий, селен, цинк, мед, РН неутрално.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th June 2007, 12:26
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Аз я ползвам за освежаване и разхлаждане в жегите!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th June 2007, 13:43
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dee dee
И каква е тази прочута маска с виалитол?
Имам въпрос от къде мога да си купя Виалитол ,моля ви кажете ми конкретно място в София
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th June 2007, 13:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ветеринарните аптеки.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 28th June 2007, 14:32
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Някаква_Такава
Имам въпрос от къде мога да си купя Виалитол ,моля ви кажете ми конкретно място в София
Може и от Зоо магазинин да го купиш, но не във всеки го има, можеш да търсиш и АD3Е(това е витаминния състав в продукта) .
Отговори с цитат
  #17  
Стар 28th June 2007, 16:51
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

За термалната вода ми стана интересно, че навсякъде я броят за омекотяваща и овлажняваща. Aз си взехех тази и май не е баш термална, та още не съм я ползвала и аз като Бенджи малко скептично се отнасям към това да я пръскам върху грим и тна.
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th June 2007, 09:15
monica_bellucci monica_bellucci не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 34
По подразбиране по повод тривитаминола

Аз я правих тази маска с тривитаминол, но не в оригиналния и вид с мас и газ.Аз слагах 1 чаена лъжица тривитаминол, 1 супена лъжица кисело мляко ,един жълтък, една супена лъжица мед.Правих я 2 месеца /всяка седмица/ и се прави почивка един месец и пак се почва.Преди да я почна косата ми беше без бласък, суха и ми падаше. Имаше резултат косата ми стана жива с блясък намали се косопада и започна по-бързо да ми расте косата. Продвайте я, но може би по-добър резултат ще има, ако се прави в оригиналния и вид
Отговори с цитат
  #19  
Стар 30th June 2007, 09:04
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

здр на всички, аз искам да попитам дали някои има някаква информация за тряино изправяне на коса. колко струва? доволни ли сте? косата много ли се измаря? и т.н.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 30th June 2007, 10:10
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Колко струва в БГ не мога да ти кажа, но иначе процедурата е с химикали, резултата е наистина свръх права коса, която повече не се къдри и ходиш само да ти изправят новоизникналата на 2-3 месеца. Химикалите обаче са доста силни и увреждат косата. Вероятно ще започне да капе много по-интензивно.

ПП. Аз лично не съм правила, понеже моята е супер права и по-скоро се интересувам от къдрене Моя приятелка обаче редовно се изправя, понеже нейната коса е свръх къдрава по рождение (макар че сега изобщо няма да познаеш) но тя е в Англия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:52.