IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 11th March 2008, 11:09
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

petyaaaa, честито ново носле! Радвам се, че всичко е минало добре при теб и дано резултатът е повече от задоволителен и да си много щастлива! Благодаря ти за разказа, много обнадеждаващо звучи .
Отговори с цитат
  #32  
Стар 11th March 2008, 16:57
stelka stelka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: Варна,Германия
Мнения: 65
По подразбиране

От еуфорията покрай моето носле без малко да забравя-Честито ти ново носле Petyaaa .Радвам се че си доволна и щастлива..сас здраве да си го вириш
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30th March 2008, 22:25
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

Много се радвам , че за 4 тата си ринопластика се спрях на доц. Венцислав Цветков от ВМА София.Вече пуснах снимки в темата за снимки 11 дни след операцията. Това, което ми прави впечатление е, че почти не личи, че носът е пипан, а в същото време целите на операцията са постигнати. Беше се " окостил", особено си личи в анфас, беше ръбест.Нямаше контур от двете страни по дължина. Сега си има две контурни линии отстрани и върхът е използван за запълване на празнините.Дано като спадне да не изчезне съвсем, но сега за сега съм много доволна.Абсолютно каквото сме говорили е изпълнено.За съжаление той като че ли вече се е " специализирал" в корекция на корекцията на незнам си кой/ коя "световно" известни пластични хирурзи в Б-я.Надявам се да не изпадате в моето положение да попаднете на т.него на N-ТИЯ ПЪТ от ходенето по мъките, но най-добре и за двете страни един голям или нъсъразмерен нос, или какъвто и да е там, да попадне за първи и последен път в ръцете на специалист, ако може УНГ.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 2nd April 2008, 12:47
yulka yulka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: на небето
Мнения: 188
По подразбиране

Здравейте момичета
Аз съм нова тук, доста неща четох във форумите за ринопластиката, и ми направи добро впечатление д-р Цветков..Гледах и снимки и се чудя на някои момичета които на снимките "преди" не виждам никакъв проблем и се чудя защо са решили да правят корекция на носа си, ако видите моя клюн направо ще се уплашите сигурно, с гърбица, изкривен наляво, голям, а и едната ми ноздра е запушена откакто се помня, но от страх още не съм решила да си правя операция..незнам, но много ме е страх, а и съм доста далече от София
Отговори с цитат
  #35  
Стар 2nd April 2008, 14:50
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

10 дни трябва да си предвидиш за след операция да си в близост до доктора.Тампони плюс гипс.Посещенията при него са 2 - на около 5 тия ден след операция - махане на тампони и на около 10 ти ден след - махане гипс.Може би не си ученичка, в смисъл носът те няма да расте още, е освен ако не послъгваме от време на време.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 3rd April 2008, 08:05
yulka yulka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: на небето
Мнения: 188
По подразбиране

не съм ученичка, на 27 год. съм /мома все още / , 10 дена не са малко, но имам приятели в София, мога да остана там, не е проблем, стига да събера парите, повече кураж и съм там...
Отговори с цитат
  #37  
Стар 7th April 2008, 15:19
tediidet tediidet не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране ЧЕСТИТ ПРАЗНИК

БЛАГОДАРЯ НА ДОЦ. ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТКОВ ОТ ВМА ЗА ТОВА ,ЧЕ МИ ВЪРНА САМОЧУВСТВИЕТО НА ЖЕНА И МУ ЧЕСТИТЯ ПРОФЕСИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК НА МЕДИЦИТЕ 07.04.ЗА МЕН ТОЙ Е НОМЕР 1.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th April 2008, 09:14
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Аз вече имам дата за операция при доцента-14.04., т.е. в понеделник. Стискайте палци!
Отговори с цитат
  #39  
Стар 10th April 2008, 09:14
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Вчера мина операцията ми при доц. Цветков - повторна ринопластика. Доста съм отекла и съм с наситено лилав "перманентен грим" , но се надявам и аз на такъв добър резултат като този на Теди. До вторник ще бъда с тампони, тогава ще ми смени и гипса. След това ще пиша по-подробно.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th April 2008, 09:16
Аватара на Padme
Padme Padme не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: София
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Вчера мина операцията ми при доц. Цветков - повторна ринопластика. Доста съм отекла и съм с наситено лилав "перманентен грим" , но се надявам и аз на такъв добър резултат като този на Теди. До вторник ще бъда с тампони, тогава ще ми смени и гипса. След това ще пиша по-подробно.
О, здрасти! Радвам се, че си добре и на линия! Скоро ще се видим!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикадоцВенциславЦветков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:54.