IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4171  
Стар 26th August 2012, 11:39
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aleksa Виж мнението
На всички на които им предстои желая успех. Не се притеснявайте...има зор, но после ще си кажете защо не съм го направила по- рано. Моят нос не стана перфектен, получи се една лека неравност, която вероятно само аз виждам, но не съжалявам за операцията. Чувствам се много по- добре от преди. Минаха 9 месеца от операцията ми. Съвета ми е да се доверите на хирурга що се отнася до формата. И аз си бях направила снимки на фотошопа, но сега като ги гледам добре, че Дажамбазов ми каза, че е по добре само да се коригира отколкото да променяме формата с повдигане и и т.н. и аз му се доверих.......ако беше направил това което искам със сигурност сега щях да планувам втора операция....Е разбира се всеки случай е различен, но е важо освен мечтаната форма да има хармония с лицето.
И аз съм на същото мнение и си мисля защо не съм се оперирала преди години
  #4172  
Стар 26th August 2012, 11:54
Solenka Solenka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от кукумицинка Виж мнението
При определяне на датата се съобразяват и с ангажиментите на пациентите. Задължително трябва да уточниш кога НЕ можеш. Защитата за мен ти е по-важна от операцията. Ако ти е преди 13 окт., на консултацията вече ще знаеш дали януари ще си свободна. Ако защитата е след консултацията, просто обясни, че януари има вероятност и да не можеш. Те ще се съобразят.
Много благодаря за бързия отговор! А колко месеца горе-долу след консултацията е операцията? Имам предвид дали има някакво точно определено време между конслутация и операция?

За съжаление най-верояно защитата ще е след 13ти октомври, но в моя университет винаги всичко се обябява в последния момент (максимум 2-3 седмици)... Така че съм прецакана от всякъде май..
  #4173  
Стар 26th August 2012, 12:23
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Здравей, обясних ти на ЛС как беше при мен. Защитите на дипломните работи поне при нас мисля, че са 2 пъти годишно. Много вероятно е, ако пропуснеш и двете дати, да трябва да чакаш още много месеци до следващата дата. За операцията дали ще е 1-2 месеца по-късно, не мисля, че е толкова фатално. Вярвам, че януари, ако има свободни дати, и февруари-март ще има.
  #4174  
Стар 27th August 2012, 12:52
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
мдаа, малко ме е яд, че не се реших предната година, ако можеше точно сега да ми е операцията пфуу..иначе ме е страх да не ми го повдигне прекалено много и да стане като чип или да не ми направи няква огромна извивка и да остане само един връх отпред. май искам някъв равен прав нос (така пък ще стане като отсечен) ахаха...не знам, просто искам някакво подобрение и да не е по-грозно от в момента. нямам кой знае какви претенции и очаквания. нямам търпение вече
Не се притеснавяй че ще ти направи чип нос или голяма извивка. Точно това са нещата които избягва да прави. Доктора е по правите носове. Смело напред.
  #4175  
Стар 27th August 2012, 13:44
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

И от моята операция вече мина година. Много съм доволна!! Наистина доцент Джамбазов е един прекрасен лекар и специалист!! На него и на доктор Димитров едно голямо БЛАГОДАРЯ!!!!!
  #4176  
Стар 28th August 2012, 16:35
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solenka Виж мнението
Много благодаря за бързия отговор! А колко месеца горе-долу след консултацията е операцията? Имам предвид дали има някакво точно определено време между конслутация и операция?................................. ..........................:
Почти всички между консултация и операция чакат около 5-6 месеца, защото графика на професора е препълнен винаги......

Аз да питам -има ли някой от тук четящите, който не е ходил на последния преглед след операцията,на 6-тия месец и въобще-толкова ли е наложителен???
  #4177  
Стар 28th August 2012, 18:20
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

Аз не съм ходила, Крис. Знам и за други момичета, които не са ходили. Не знам колко е наложителен. Вероятно на него ти казват, че всичко е ок и кой от къде е.
  #4178  
Стар 28th August 2012, 20:11
Аватара на Krissstin4enceto
Krissstin4enceto Krissstin4enceto не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 504
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хана Виж мнението
Аз не съм ходила, Крис. Знам и за други момичета, които не са ходили. Не знам колко е наложителен. Вероятно на него ти казват, че всичко е ок и кой от къде е.
Имаш предвид, че няма да ходиш ли?....Защото ти си оперирана след мен, а аз още нямам 6 месеца И аз май няма да ходя, защото ще ми коства над 100 лв...за да ми каже, че всичко е наред или че всичко,което ме притеснява са още отоци, ама е нормално и ще спаднат.....
  #4179  
Стар 28th August 2012, 21:42
jarra jarra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 11
По подразбиране

Аз дори не ходих на 14 ден, защото нямах пластини пък камо ли на 6-я при положение че всичко е ок. Предполагам е нормално върха да е още леко твърд и да имам нещо като корички /които доста се смалиха/ на върха на ноздрите.
Иначе отдавна не съм ви уведомявала за състоянието си, незнам дали ви интересува, но на мен ще ми е добре да знам как се възстановявате. И така почти 9 месеца след, нямам видима асиметрия на пръв поглед, а само след подозрително вглеждане от моя страна. Вече дори и в анфас се харесвам, но това е отскоро, а кожата ми както си мислех че съвсем съм се състарила /не че съм млада/ с тази операция - се избистри и изглади.
Не очаквах че един нос може толкова да ме промени откъм увереност и самочувствие. Станах по смела дори в решенията си. Но съжалявам и аз /както и някой по горе беше писал/, че го направих чак сега на тези достолепни 38, а вече 39 год. Затова момичета ако имате комплекс, притеснявате се от хората и т.н. действайте сега, а не утре. За мен тази операция ми помогна и физически и психически.
  #4180  
Стар 29th August 2012, 00:13
wonders wonders не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2012
Мнения: 61
По подразбиране

Здравейте и от мен,радвам се за избавянето ви от този комплекс,защото моят все още е факт((.Дано да успея да си запиша поне час за преглед(опитите ми за сега са неуспешни).Но ако трябва ще отида и до Пловдив!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:48.