IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 28th September 2008, 03:11
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Момичета, нямате ли желание, тези, които сте със силикон в устните, да направим темичка, подобна на тази в "мамопластика", за да могат всички да придобият представа за устни със сликон, както в другата тема в Мамопластика, да се казва кой е доктора, кога е правена манипулацията, колко кубика има поставени горе и долу и снимки (най-вече!), защото съм убедена, че има срашно много момичета, които искат да си сложат, но не могат да придобият ясна представа, понеже нямат цялостен поглед върху нещата.

Има ли желаещи за подобно нещо?
Dobra idea
Отговори с цитат
  #142  
Стар 7th October 2008, 21:48
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

A kой може да осъществи тази идея?! Не съм наясно какво трябва да се направи, а и дали ще има желаещи да се запишат в нея и най-вече да покажат снимки
Отговори с цитат
  #143  
Стар 7th October 2008, 22:23
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Идеята е чудесна!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #144  
Стар 10th October 2008, 14:08
ani86 ani86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Леле, момичета, как е вързможно да искате да си слагате силикон в устните?! След всичко, което се изписа в нета, изговори по телевизиите, след като инжектирането на течен силикон в свободно състояние е ЗАБРАНЕНО на толкова много места и хиляди момичета се проклинат всеки ден, че по своя воля са се обезобразили, вие въпреки всичко това сте готови да поемете всички рискове?! Защо?!
Не искам да се заяждам, просто не мога да си обясня как с ясното съзнание, че може да се обезобразите за цял живот, все пак искате да си слагате силикон?
Като има и други, временни начини...
Отговори с цитат
  #145  
Стар 11th October 2008, 10:18
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Именно...
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #146  
Стар 11th October 2008, 13:53
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Момичета, нямате ли желание, тези, които сте със силикон в устните, да направим темичка, подобна на тази в "мамопластика", за да могат всички да придобият представа за устни със сликон, както в другата тема в Мамопластика, да се казва кой е доктора, кога е правена манипулацията, колко кубика има поставени горе и долу и снимки (най-вече!), защото съм убедена, че има срашно много момичета, които искат да си сложат, но не могат да придобият ясна представа, понеже нямат цялостен поглед върху нещата.

Има ли желаещи за подобно нещо?
айде!
Отговори с цитат
  #147  
Стар 11th October 2008, 14:19
Tiramisu Tiramisu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте, аз съм нова тук, искам да си увелича устните. Моля ви да ми кажете кой прави най-хубавите устни със силикон? Има ли разлика в силикона за устни или е един и същ?
Отговори с цитат
  #148  
Стар 11th October 2008, 18:00
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Само едно малко уточнение - силикон за инжектиране в устни НЯМА - за целта докторите използват силикон, който се произвежда за очни операции (и по принцип се премахва след година).
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #149  
Стар 11th October 2008, 19:59
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Момичета, нямате ли желание, тези, които сте със силикон в устните, да направим темичка, подобна на тази в "мамопластика", за да могат всички да придобият представа за устни със сликон, както в другата тема в Мамопластика, да се казва кой е доктора, кога е правена манипулацията, колко кубика има поставени горе и долу и снимки (най-вече!), защото съм убедена, че има срашно много момичета, които искат да си сложат, но не могат да придобият ясна представа, понеже нямат цялостен поглед върху нещата.

Има ли желаещи за подобно нещо?
Авче,аз лично не бих искала да съм причина да повеждам/подвеждам когото и да било към пластична интервенция-независимо каква!Всяко нещо носи своите рискове и не искам да се обвързвам с тази отговорност.Взех решението си за силикон с пълното съзнание,че поемам всички рискове и последствия,които това може да доведе.Аз съм доволна,но не мога да гарантирам на никого същото,и не искам да повлиявам на ничие решение.Надявам се да ме разбереш правилно
Отговори с цитат
  #150  
Стар 13th October 2008, 12:53
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diastemma
Само едно малко уточнение - силикон за инжектиране в устни НЯМА - за целта докторите използват силикон, който се произвежда за очни операции (и по принцип се премахва след година).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:23.