IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 12th February 2011, 17:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

mammaMia!, тези изглеждат много добре...но не за спане, а за спорт... честно да ви кажа по повод цените - купих си първия сутиен за 70 лв, после видях,че ми трябва втори....изпратиха ми един от германия, ен ан триумф, изглеждащ досущ като енерджито...за някакви таквиа пари - под 10 евро..купих си и друг подобен оттукк...еми нямат нищо общо с триумфа....трикото хем е меко за кожата, хем е като ламарина за циците....другите са меки,лигави материи, които нямат същото пристягане върху самите гърди, ако щеш да се удушиш от стягане на сутиена...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #192  
Стар 13th February 2011, 18:53
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Напълно съм съгласа с Теда,имам бял и черен Триекшън и още два Енерджи и още два спортни на скини и още два спортни на Лиска ,е нито един не е като Триекшън-а.Утре ще си взема още два,че белият нещо доста се позахаби
Мойте двата Триекшън са един и същ размер,само цветовете са различни и не знам как се получава,че единят ми е в пъти по-удобен Утре ще меря ,поне два от един номер,че ми е много странно защо така се получава
Отговори с цитат
  #193  
Стар 13th February 2011, 18:57
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Блонди с гръдна 107 кой размер от спортния ти е и как го намираш?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #194  
Стар 13th February 2011, 20:49
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Когато ти се похвалих ти ми каза ,да не се радвам...............е оказа се права Сега гръдната ми е някъде около 95 /може и още да е спаднала/ ,взимам си 85 С,пробвах с 80С,но някак много ми стяга.80D не намерих,а 85D имам чуството ,че не придържа достатъчно.Абе голяма одисея съм с тези сутиени
Аз пък тебе исках да те питам нещо.Ти като танцуваш на сцена и когато предполагам и облеклото е по-изрязано ,какъв сутиен ползваш?Останала съм с впечатление,че танците ти са доста интезивни и за това се чудих
Аз пробвах минала седмица ,да отида на тае -бо,ама имах усещането ,че ще ми паднат циците и на 10та минута си тръгнах ,а бях със триоакшна-а
Отговори с цитат
  #195  
Стар 13th February 2011, 22:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
взимам си 85 С,пробвах с 80С,но някак много ми стяга.80D не намерих,а 85D имам чуството ,че не придържа достатъчно.Абе голяма одисея съм с тези сутиени
Аз пък тебе исках да те питам нещо.Ти като танцуваш на сцена и когато предполагам и облеклото е по-изрязано ,какъв сутиен ползваш?Останала съм с впечатление,че танците ти са доста интезивни и за това се чудих
80Д или Е75 са идеални за мен.Но не мога да повярвам как ти става Ц?
Никакъв или обикновен с банели.Не мога да си позволя със спортния,защото е много спортен.С него само на репетициите.
С няколко думи-не ги пазя.Само като спя ги пазя.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #196  
Стар 13th February 2011, 23:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Това че съм с по-големи импланти не значи,че са ми огромни гърдите.Носим един размер,щом Д80 ще ти е добре.Аз го намерих моя в магазин на Триумф на руски паметник.Там имаше почти всички размери.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #197  
Стар 14th February 2011, 06:21
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
mammaMia!, тези изглеждат много добре...но не за спане, а за спорт.....
te_dda, защо да не стават за спане? Или, не че не стават, ами не е за предпочитане ли?
Аз основно спя с Триyмфа или със сутиена, който Заякова ми даде след операциията.
Отговори с цитат
  #198  
Стар 14th February 2011, 17:35
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

А вие с какъв сутиен спите?

аз ползвам Triaction-a за спане, но не съм сигурна дали е достатъчно....
Отговори с цитат
  #199  
Стар 14th February 2011, 18:13
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nike_13
А вие с какъв сутиен спите?

аз ползвам Triaction-a за спане, но не съм сигурна дали е достатъчно....
Дали е достатъчно?!И аз спя с Енерджито и според мен си е напълно достатъчно.Теб какво точно те притеснява
Отговори с цитат
  #200  
Стар 14th February 2011, 18:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Спортният сутиен си е напълно достатъчен.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: засутиена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:44.