IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 5th October 2007, 01:29
Eledven Eledven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 7
По подразбиране Re: ПИЛИНГ

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
на 10.10.07г. ми предстои лазерен пилинг при д-р Мая Тачева и много ме е страх.А относно цената 600евро е за цялото лице и 200евро частично.
Ами, мацка, ще те помоля като приключи процедурата на 10.10 да кажеш как е минало и изобщо впечатленията си.
А аз междувременно ще ти стискам палци всичко да мине благоприятно, щото и мен щеше да ме е шубе. То това си е за страх, пък и пари даваш и то доста. Аз не знам кога изобщо ще мога да събера толкова, за да си направя и аз. Но поне, коментарите от хора като теб ще са ми много полезни, за да знам поне дали има смисъл.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 6th October 2007, 12:38
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

И аз мислех много да се подложа на този вид лазарен пилинг,но тъй като ми изглежда повече от стряскащ и отвратителен след това което прочетох по горе,реших да пробвам с друг,при който няма изгаряне,редуват се червена и синя светлина,незнам как точно се нарича...но от месеци имах като акне ,но само на челото,и не ми помагаше нищо ,а това ги премахна и съм много доволна,няма никаква болка,само светлина..
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th October 2007, 13:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Къде го прави този пилинг? И това пилинг ли е или по- скоро някаква светлотерапия?
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th October 2007, 14:23
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

По-скоро светлинна терапия,да...в Бели брези се намира студиото.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 6th October 2007, 14:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

как се казва студиото?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 6th October 2007, 16:09
Eledven Eledven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
И аз мислех много да се подложа на този вид лазарен пилинг,но тъй като ми изглежда повече от стряскащ и отвратителен след това което прочетох по горе,реших да пробвам с друг,при който няма изгаряне,редуват се червена и синя светлина,незнам как точно се нарича...но от месеци имах като акне ,но само на челото,и не ми помагаше нищо ,а това ги премахна и съм много доволна,няма никаква болка,само светлина..
Как се казва този вид пилинг, на който си се подложила, колко струва една процедура и съответно колко процедури са необходими? Не знам на мен дали ще ми помогне, защото моят проблем се състои в това, че имам белези от акне и те са поне от 10 години и ми трябва нещо брутално . Ами ти кажи, какви са тия твойте процедури, за да проуча и да реша какво да правя. Мерси предварително .
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th October 2007, 18:19
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

не мисля че ще помогне за дълбоки белези...необходими за 8 процедури,излиза към 300 лв,правят се през 2-3 дена,редуват се червена и после синя светлина.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th October 2007, 14:51
Аватара на ZANDALEE
ZANDALEE ZANDALEE не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: София
Мнения: 850
По подразбиране

Да съгласна съм че има и по не агресивен метод,но когато говорим за белези и то много стари и дълбоки мисля че нищо друго не помага освен да ти свалят кожата така да се каже.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th October 2007, 17:16
Eledven Eledven не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ZANDALEE
Да съгласна съм че има и по не агресивен метод,но когато говорим за белези и то много стари и дълбоки мисля че нищо друго не помага освен да ти свалят кожата така да се каже.
Ами да, правилно, колкото и да не ми се иска ще трябва да се подложа на лазерен пилинг. Ами ще чакам коментари от твоя страна след като ти направят процедурата в сряда. Стискам палци всичко да мине добре.
Предварително благодаря
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th October 2007, 17:45
agiel agiel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 2
По подразбиране

Аз съм ходила при Катя Паскова преди около 3 години за фотоепилация, но се опитах да се консултирам за един кофти белег по тялото си от операция. Отношението и при процедурите и при консултацията със самата докторка не беше приятно, останах с усещането за надменност.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лазеренпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:37.