IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 1st April 2010, 00:36
Tozi Tozi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
често чета форума,но досега не бях регистриран.Ако трябва да съм честен се регистрирах единствено и само,за да помогна на други като мен,които имат бенки по тялото и ги дразнят.
Преди две години след дълго "проучване" се спрях на козметично студио Пикасо.Те тогава имаха два кабинета/студия - едното беше в Центъра,другото на Стамболийски.Аз отидох на Стамболийски,зад Мола точно се пада.Казаха меи че бенките могат да се отстранят и няма да си личи и ставало от един път.Няма да ви казвам кви белези имам в момента и че отстраняването изобщо не беше от един път,ами за бенка ходех по три пъти.Сега на практика е още по-грозно,защото вместо бенка,която няккак си стои на тялото по-природно,по-естествено имам едни големи издути бели белези и съм като зебра.
Нядявам се че ако има някой заблуден относно Пикасо,ще се осъзнае навреме,за де не си съсипе тялото.

Значи не съм рекламен агент на някоя конкурентна фирма.Аз даже не знам кои са им и конкуренти.Постът ми не е подбуден от финансови мотиви,а от чисто човешки.Наисах го защото видях,че в темата се споменават наколко пъти тия некадърници от Пикасо и затова реших да се включа,въпреки че досега бяхсамо читател.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 23rd May 2010, 09:18
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Преди 2 години си махнах няколко бемки от гърба.Отрязаха ми ги с електрически нож, нямаше никакво кървене и дори не ме шиха, макар едната да беше с диаметър 1 см.Не са ми останали никакви белези.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 23rd May 2010, 20:46
siva1 siva1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте.
Понеже съм имала подобен проблем преди време и затова да кажа и аз своето мнение. Имах голяма бенка на долната устна и няколко лекари ми казаха, че трябва да я премахна. Започнах да проучвам на кой да се доверя. След ходене на повече от 10 консултации при различни кожни лекари, избрах д-р Ботев. Всичко мина успешно и нямам никакъв белег.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 25th May 2010, 14:00
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране Махане на бенки

Здравейте,

много съм доволна от д-р Аргиров - дерматолог. Добър диагностик. Работи с д-р Ботев в клиниката за премахване на бенки.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 25th May 2010, 21:38
siva1 siva1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране Re: Махане на бенки

Цитирай:
Първоначално написано от Люси
Здравейте,

много съм доволна от д-р Аргиров - дерматолог. Добър диагностик. Работи с д-р Ботев в клиниката за премахване на бенки.

Не лъжете. Д-р Ботев има самостоятелна частна практика.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 31st May 2010, 12:37
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Да, Д-р Ботев има самостоятелна клиника, но д-р Аргиров ходи и при него.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 9th June 2010, 08:21
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Извинете бих искала да питам за цените при въпросните лекари. Не знам кой е по- добър, но всички спорят само за това, без да дават цени или връзка към сайт където са публикувани.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 15th October 2010, 22:14
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

и аз се интересувам от това, каква е цената хирург да ти премахне бемка и да се изследва хистологично след това?
Отговори с цитат
  #89  
Стар 16th October 2010, 17:49
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Не знам дали имаш истинска нужда да ходиш при хирург. Ако има съмнениа за злокачествено образование разбира се. Аз поне след като никой не отговори на въпроса за цени и координати пообиколих и се убедих, че нямам нужда. Отидох в един козметичен център и ми ги отстраниха. Не болеше повече от инжекция и беше много по евтино от тарифите на хирурзите. Сега и белег нямам.
Та не знам твоят случай, но може и ти да си като мен.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 2nd November 2010, 13:04
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

искам на хирург, а и съм чувала че най-сигурно е бенката да се махне да се изследва и чак тогава можеш да бъдеш 100 процента сигурен какво е
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:13.