IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st August 2008, 11:38
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klemi2007
[/i][/b][/code][/quote]

да...този пост казва много
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #12  
Стар 6th March 2009, 09:29
manuela_sz manuela_sz не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте момичета,аз съм бременна в 4-ия месец и въпреки че изобщо не се тъпча,не ям хляб месо такива неща много рядко,уж наблягам на плодове и зеленчуци,но въпреки това съм качила до сега 9 килограма,е аз никога не съм била с идеална физика и по принцип си качвам много бързо килограми,но сега е някакъв ад.Представям си ако започна да не се лишавам от нищо,но все пак е въпрос на структура и ген според мен,аи н мя аначин да не се напълнее,но пък да не повярваш въпреки,че ще съм сигрно огромна като родя все пак каузата си заслужава и повода е прекрасен.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 6th March 2009, 14:12
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

сладурки
аз съм наполовина бременна шегувкам се разбира се и ние с ммоя приятел правим опити обаче все не става много съм нещастна от този факт.лошото е че сега от няколко седмици започнах да качвам килограми с часове и ако този път е станала работата си представям какво ще стане аз качвам много бързо килограми поради причината че непрекъснато съм спазвала някакви диети и сега качвам и от въздуха.
А като сте бременни ви се прияждат конкретни неща или просто като почувстваш глад можеш да ядеш нещо здравословно колкото да залъжеш глада?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th March 2009, 15:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Fruitty,пожелавам ти скоро да забременееш Относно храненето,избягвай тестени изделия,сладко и газирано-много се пълнее от тях.По-добре хапвай плод,салата,печено месо.

Аз по време на моите бременности качих по 19кг и бях заприличала на тиква.Но после постепенно ги свалих.Може би ако се бях ограничавала поне малко,нямаше да се изтърва толкова Но пък каузата си струва,нали
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th March 2009, 15:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

С първото си дете качих 26 кг, но тогава бях доста слаба, направо си бях скелет... С второто качих 12 кг. и ми бяха даже по-трудни за сваляне, отколкото 26-те, които свалих за около три месеца, но това се дължи на доста неща - първото най-важно нещо бе движението - нямаше кой да ми помага с първото, даже бях самотна майка, а родителите ми живееха в чужбина - от мъкнене на колички нагоре надору по стълби до четвърти етаж без асансьор , градинки и пр.; от преобуване на бебо по сто пъти на ден, пранета, готвения и пр....буквално се стопих!Хапвах предимно плодове и зеленчуци, но не се лишавах и от пържолки... просто гледах да не се тъпча като свиня...
Коремът ми бе като камък от постоянното ставане от матрака на земята и сгъване, когато трябваше да го преобувам или да го придържам докато се научи да ходи... Та в известен смисъл това, че нямаше помощ от никъде ме поддържаше в добра форма. С второто вече имаше татко, батко и свекърва, които помагаха, но пък работех на две места и тичането пак не беше малко; но повече наблегнах на храненето - разнообразна храна заради дългото кърмене и много салати вечер - шопски, плодови и пр. Не можех да мина без кофичка кисело мляко на ден, но пък закуската и обяда ми бяха едно - (понеже ходех на работа). Сега съм по-слаба от преди да забременея и двата пъти. Та всичко е въпрос не само на стечение на обстоятелствата, но и на организация, желание и най-вече - воля.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 6th March 2009, 18:09
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз качих около 20кг, и ги свалих за месец след раждането.
Но причинате беше че родих, слонче и с излизането му, коремът ми се вдлъбна направо.....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 6th March 2009, 18:20
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
и не ходя на фитнес
__________________
погали ме по главичката
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th March 2009, 18:36
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Въх, направо като знам Гуенката как изглежда сега, не мога да си представя, че е била с 26 кила отгоре Аз имам чувството, че дори да ям минимални количества храна, ще стана слон. При единствената ми досега неуспешна бременност за 6-7 седмици качих 5 кила и това при положение, че червата си издрайфах и почти не оставаше храна в мен
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th March 2009, 18:40
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Голяма работа дали ще напълнееш мнооого, важното е бебето да е добре!
После с усилие ще си възвърнеш килограмите.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th March 2009, 18:42
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Бе аз от килата не се притеснявам толкова- упорито магаре съм, ще ги сваля. Повече ме притеснява това, че кожата ми не е никак еластична и един път разтегне ли се, само с ножа ще мога да я свия след това
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Килограмите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:10.